x
Kategori Menüsü
Döviz Kurları
USD:2.4057 EUR:2.7185

SMP3105   Best Kupa Baskı Makinesi

Best Kupa Baskı Makinesi
  • Best Kupa Baskı Makinesi
  • Best Kupa Baskı Makinesi
 2 YIL garantili profesyonel bir makinedir.Ürün fiyatını görmek için lütfen bayi girişi yapınız!


 
Garanti Bilgisi:Final Fotoğrafçılık Tarafından Satılan Best Sublimasyon Makineleri 2 sene GARANTİLİDİR
Teslimat Bilgisi:Ödeme yapıldıktan 1 iş günü sonra malınız kargoya verilir.

 MP3105, Kupa Transfer Baskı Makinesi, Kupa'ya tüm transfer baskı işlerinizi yapabileceğiniz 2 YIL garantili profesyonel bir makinedir.

Seramik, Porselen Metal ve Cam Kupalara Sıcak Transfer Kağıdı ile Beraber Kullanılır. Kullanımı Kolay ve Uygulama Alanı Çok Geniş Bir Üründür. Best Kupa Baskı Makinesini Fotoğrafçılıar, Hediyelik ve Promosyon Satan Mağazalar, Reklamcılar, Digital Baskı Merkezleri, Copy Centerlar  Tarafından Kullanılmaktadır.TEKNİK ÖZELLİKLER : Voltaj: 220V Güç: 350W  Isı Ağırlığı: 0-400C Zaman Aralığı: 0-900Sn.  Ölçüleri: 120mm x 230mm x 270mm Ağırlık: 8,50KG. Bu ürün hem lazer baskı hemde sublimasyon sistemi ile uyumludur.

GENEL ÖZELLİKLERMicrocomputer Destek Sistemi ile Elektronik Zaman ve Sıcaklık Ayarı Yapılabilir. 400C.'ye Kadar Baskı İmkanı, Ayarlanabilir Basınç Kontrolü. Otomatik Alarm Sistemi ve Dijital Ekran Bu Ürünün Başlıca Öne Çıkanlarıdır.
Bu ürün Final Fotoğrafçılık Ltd. Şti. Tarafından ithal edilmekte olup, 2 YIL fabrikasyon hatalara karşı firma garantimiz altındadır.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.