SUBLİMASYON BASKIDA BİR DEVRİM: 3D Sublimasyon Baskı Sistemi

SUBLİMASYON BASKIDA BİR DEVRİM: 3D Baskı Teknolojisi

Gün geçtikçe ilerleyen teknoloji ile beraber tüm sektörler teknolojiye ayak uydurmakta zorunlu hale geldi.

Özellikle 3D teknolojisi tüm sektörlerde kendisini kanıtladı. Bu teknoloji sayesinde görsel satış sektöründe büyük gelişmeler yaşandı ve hayatımızın bir parçası haline geldi.
Son dönemde sublimasyon bakı (transfer baskı) sektöründe de 3D teknolojisi kendini  göstermeye başladı. Görsel satış yapan birçok bilişim ve fotoğraf firması temel işine 3D teknolojisii ekledi.
 


  Transfer baskı sektörünün 3D teknolojiyle tanışması A3 Multi Function 3D Sublimasyon Transfer Makinesi ile oldu. Birçok üründe bu makine ile transfer baskı yapılabilmesi sublimasyon baskı için dev bir adım oldu.

Günümüze kadar her ürün grubu için ayrı ayrı makine kullanılırken 3D teknolojisi ile her ürün grubu bir makinede toplandı. 2D sublimasyon makinelerinde çoğu kez yaşanan kırılma, çatlama, çizilme, yanlış baskı gibi sorunlar A3 Multi Function 3D Sublimasyon Transfer Makinesi ile ortadan kalktı ve maliyette ciddi anlamda bir düşüş yaşandı.

 
Bu sektöre yeni giren veya yıllarını bu sektöre veren firmalar için bir devrim niteliği taşıyan 3D Sublimayon Makineler aynı zamanda hediyelik ve promosyon alanında da kendini ispatladı.Bir önceki yazımız olan Neden Kişiye Özel Hediye Tercih Ediliyor? başlıklı makalemizde Kişiye özel armağan neden tercih ediliyor  hakkında  bilgiler verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.