%19 indirimli

Sublimasyon Kulpu Kalp Kırmızı Sihirli Kupa

Ürün Kodu : SKUPA59-KOLİ
1 Koli Kutusuz Sublimasyon Kulpu Kalp şeklinde tasarlanmış Kaliteli Porselen Sihirli Kupa Bardak. Çok al az öde.


Satıcılara Özel; Bayi Başvurusu yapabilirsiniz. Bayilik Başvurusu
Bayilik sistemi ile toptancılarımız özel fiyatlardan yararlanın. Bayi Girişi
Bayiliğinizi onaylatmak için Satış Temsilcilerimiz ile Görüşebilirsiniz.

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
  Teslimat Bilgisi
  :
  ◆ Bugün saat 16:00'ya kadar sipariş verirseniz Aynı Gün kargoya verilir. ◆ Cumartesi saat 12:00'ye kadardır.
 • 1 Koli Kutusuz Toptan Sublimasyon Kulpu Kalp Kırmızı Sihirli Kupa

  Kulpu kalp olan sihirli kupa porselen malzemeden üretilmiştir. Kupa presinde baskı uygulayabilir baskılarında kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Toptan Sublimasyon Kulpu Kalp Kırmızı Sihirli Kupa Bardaklarımızın kolisi içerisinde 36 adet kupa bulunmaktadır.
  Kırmızı sihirli kupa, içerisine sıcak sıvı konduğunda resim belirginleşmeye başlar ve güzel bir görüntü verir. Bu sihirli kupa, siyah kupaya göre daha açık bir renge sahip olduğundan soğuk halde iken üzerindeki baskı gözükmektedir. Bu kupanın sihiri kırmızıdan beyaza dönmesidir.

  Sublimasyon Kişiye özel satış yapan müşterimizseniz veya kupaları hediyelik kutusunda satmak isterseniz;
  Strafor Kupa Kutusu için: Muh133 sipariş verebilirsiniz. 
  Kupa Kutusu için : Muh135 sipariş verebilirsiniz.

  Not: Kupalarımız porselen ve seramik malzemelerden üretildiği için Kargo ve Ambar firmaları tarafından sigortalı taşınamamaktadır. Bu nedenle kupanın nakliyeden kaynaklı tüm olabilecek hasarları alıcıya aittir. Firmamızın herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Kupa siparişi verirken siparişlerinizi koli katları olarak verirseniz kupalarınızın nakliyeden kaynaklı olabilecek hasarlarını minimuma indirebilirsiniz. Toplu alımlarınızda Palet bazlı satışımız olup Ambar ile sevkiyatını yapabilmekteyiz.

  Özellikler:

  -Kupa çevresi:26,5 cm
  -Kupa boy: 9,5 cm
  -Baskı ebadı: 9 x 23 cm
  -Koli adeti 36'dır.

  BASKI AYARI : 
  A3 3D MAKİNELER : 195 derece, 8.30 dakika

  KUPA PRESLERİ : 190 derece, 185 saniye
  3D KUPA MAKİNELERİ : 400 derece, 400 saniye

  Kulpu kalpli kupalarda istediğiniz baskıyı veya tasarımı kupa preslerinde ve 3D makinelerde yapabilirsiniz. Kupa preslerinde 170 derece 170 saniyede 3D makinelerde 195 derece 8.30 dakikada yapabilirsiniz. Bu değerler kullanılan makineye, kağıda, mürekkebe göre değişiklik gösterebilir. Toptan Porselen Sublimasyon içi sarı kupa bardaklar %80 porselen %20 seramik malzemeden üretilmiştir. En çok tercih edilen hediyeliklerden biri olan kupa bardaklarımız fiyat avantajı olması için kutusuz satılmaktadır.

  Tasarım ve baskınızı yapıp müşterilerinize hediyelik olarak sunabilirsiniz. Bir koli içerisinde 36 adet kupa vardır .Sublimasyon kulpu kalp kırmızı kupa bardak baskısız olarak satışa sunulmaktadır. Kargonuzun size sağlam olarak ulaşabilmesi için 36 adet ve katları olarak sipariş vermenizi öneririz. En iyi kalite için  SK01 transfer kağıdı veya SK07 A4 High Quality Transfer Kağıdı ve Inktec Sublinova sublimasyon mürekkepleri kullanınız. Kullandığınız malzemeye (kağıt, mürekkep vs.) göre baskı talimatı değişiklik gösterebilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.