x
ÇERÇEVE-PENCERE-KAMPANYA.jpg (99 KB)
Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Mektup Yastık


Sevgilinize O’na olan duygularınızı yansıtan bir hediye sunmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise Teknofinal’in mektup yastık modelleri sizin için iyi bir seçimdir. İçerisine sevdiğinizle beraber çekindiğiniz bir resmi ya da O’na olan hislerinizi yazıya döktüğünüz bir kartı koyabileceğiniz bu yastıklar, özel günleriniz için farklı bir armağandır. Bunun yanı sıra tasarımsal özellikleri yönüyle de kullanıldığı alanlara şıklık katar.

Mektup Yastık Çeşitleri


Mektup yastık çeşitleri
size farklı renklerle ve tasarımlarla sunulur. Üzerinde kalp resimleri olan ve çarpıcı kırmızısıyla göz dolduran model, özellikle Sevgililer Günü ya da doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Daha sade bir tasarım isterseniz, seçiminizi beyaz renkli modellerden yana yapabilirsiniz. Dayanıklı kumaş yapısına sahip mektup yastık çeşitlerinde uzun yıllar herhangi bir yıpranma meydana gelmez. Ürünler, canlı renklerini her zaman korumaya devam eder.

Mektup Yastık Fiyatları


Mektup yastık fiyatları
nın makul seviyelerde olması sayesinde hem hediye olarak sunmak hem de dekoratif bir parça olarak kullanmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Oturma odanıza ve salonunuza şıklık katacak modellere sahip olmak için hemen Teknofinal’den siparişinizi verebilirsiniz. Teknofinal’in avantajlı bayilik sistemi; mektup yastık ve daha pek çok ürüne ulaşmak için en iyi yoldur. Firmanın bayisi olarak, satın alacağınız ürün sayısını istediğiniz kadar artırabilir ve gelen baskı taleplerini zaman kaybetmeden yerine getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.