Transfer baskı sistemine uygun, Sublimasyon Porselen ve Seramik Kupa Bardak ürünlerinin toptan olarak satışı ve fiyatları. En popüler ürünler sarı, kırmızı, mavi, siyah, turuncu, sihirli, Kulplu Bardak, Kupa, Fincan, içi renkli kupalar. Toptan Seramik Porselen Kupa Bardak Fiyatları

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kupa Bardak baskısı yapmak için gerekli malzemeler nelerdir?
Sublimasyon yazıcı, Sublimasyon inktec mürekkep, Sublimasyon transfer kağıdı, Sublimasyon uyumlu porselen kupa, Kupa pres baskı Makinesi, Termal ısı bandı gerekmektedir.

Sublimasyon Kupaya Baskı Nasıl Yapılır?
Kupaya en güzel baskı yapmak için izlenecek olan ilk adım, Sublimasyon baskıda kullanacağınız fotoğraf photoshop veya benzeri program ile açılarak kupaya uygun ölçülere göre ayarlanıp, ürün üzerinde fotoğrafın daha canlı durması için keskinlik, kontrast ve renk verilir. Daha sonra sublimasyon yazıcıda transfer kağıdına çıktı alınır, bu çıktı ısı bandı yardımı ile sublimasyon Kupa'ya yapıştırılır ve Kupa Baskı Makinesinde gerekli ısı ve süre bekletildikten sonra Kupanız hazırdır.

Kupa Bardak Baskı Aşaması Nelerdir?
Çıktısı alınacak fotoğrafın veya yazının photoshop programları ile kontrast ve keskinliği yükseltilir. Baskı yapılmak istenen imajın kupa bardağa uygun bir şekilde epson yazıcıdan ters görüntü çıktısı alınır. Fotoğrafın ya da yazının hazır olmasının ardından fotoğrafın bardakta olması istenen kısım kesilir ve imaj kupaya gelecek şekilde gerilerek kupaya ısı bandı ile yapıştırılır ve ısısı ve basıncı ayarlanmış kupa baskı makinası içerisine yerleştirilir. Makine ayarlanmış ısıya getirildikten sonra imajın kupaya transferi başlar. Gerekli süre geçtikten sonra kupa makinadan çıkarılır kupa üzerinden kağıt çıkarılır. Baskısı yapılan Kupa Bardak artık kullanıma hazır hale gelir ve ambalajlanarak satışa sunulur.

Kupa Bardak Baskısı Hangi Kupalara Yapılır?
Porselen veya Seramik malzemeden üretilmiş olan kupaların firmamızda toptan olarak satılan hediyelik kutusunda Beyaz, Siyah, Kırmızı, Sihirli, Oval, içi renkli, sevgili Kupaları, içi ve Kulpu turuncu, siyah, sarı, kırmızı, mavi, pembe renkli olanları çok popülerdir ve tüm bu kupaları toptan fiyatına alabilirsiniz.

Sihirli Kupa Baskı nasıl Yapılır?
Sihirli Kupalar ile diğer kupaların baskı yönteminde herhangi bir değişiklik yoktur. Bu baskıların özelliği sıcak su ile reaksiyon göstermesidir. Normal desensiz yapıda bulunan bardağa sıcak bir sıvı eklendiğinde bardak renk değiştirerek üzerine işlenmiş olan baskı ortaya çıkar.

Kupa Bardak Baskıları Makinada Yıkanır mı?
Her ne kadar tavsiye edilmese de firmamızda satılan Kupa Bardaklar uzun süre makinede yıkamaya dayanıklıdır. En dayanıklı Kupa Bardaklar Porselen kupalardır. Kupa bardak baskılarında en önemli olan şey basan makinanın kalitesi ile fotoğrafın kalitesidir. Bu yüzden baskının zarar görmemesi ve uzun süre kullanılabilmesi için Kaliteli Kupa, Transfer Kağıt ve mürekkepleri kullanınız.

Kupaya Transfer Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Transfer Baskı Yapılırken en önemlisi Kupanın Kaliteli olmasıdır ve Kullandığınız Makinenin Kalitesine göre değişmekle beraber genellikle Makine ayarı 180-190C ve 150-180sn. olacak şekilde ayarlanmalı ve Baskı Makinesinin Pedi Kupayı çok güzel bir şekilde sarması ve sıkıştırması çok önemlidir. Kullanacağınız Transfer Kağıdı mürekkebi tam olarak Kupaya geçirebilmelidir.

Yaptığım Transfer Baskı Çok Kötü Çıkıyor, Ne Yapmalıyım?
İlk olarak Transfer kağıdınızdan emin olmalısınız. Transfer Kağıdınızı Bu işi profesyonel olarak yapan bir firmamı kontrol ediniz. Yoldan geçenden ucuz diye transfer kağıdı almayınız, müşterilerinize mahcup olursunuz. Bir ikincisi de transfer Kağıdı tek yönlüdür. Çıktıyı kağıdın pürüzlü (sarımtırak) yüzeyine alınız. Yazıcı ayarı epson matte seçilmiş ve baskı ters çıktı olarak seçilmelidir. Baskı Makinesinin ısı, süre ve basınç ayarlanmış olmalıdır. Bunları yaptıysanız ve hala kaliteli sonuç alamıyorsanız ücretsiz telefon desteği için teknik servisimiz ile irtibata geçiniz.

Transfer Kağıdında Kalitede Süreklilik Problemi?
Piyasada, kalitesi düşük ve adı duyulmamış transfer kağıdı kullanımlarında karşılaşılan en büyük sorun, kalitedeki süreklilik problemi olarak karşımıza çıkar. Bu problem, kullanılan kağıdın bir sonraki alımlarda aynı kalitede olmamasından kaynaklanır. Bu problemle karşılaşanlar, kendi kalitesinde sürekliliği sağlayamaz. Tekrarlı işlerde, ürün renklerinde problemler yaşanır. Bu problemin önüne geçmek için mutlaka güvenilir kağıt sağlayıcılarıyla çalışmak gereklidir. Güvenilir firmalardan, kalitesi sürdürülebilir süblimasyon transfer kağıdı kullanan süblimasyon baskı üreticileri bu tarz problemlerin oluşmasının önüne geçer.

Transfer Mürekkebinin Önemi?
Kalitesi düşük ve adı duyulmamış sublimasyon transfer mürekkebi kullanımlarında karşılaşılan en büyük sorun, Kalitenin düşmesi ve tıkanma problemleridir. Bu problem, kullanılan mürekkebin bir sonraki alımlarda aynı kalitede olmamasından kaynaklanır. Bu problemle karşılaşanlar, kendi kalitesinde sürekliliği sağlayamaz. Tekrarlı işlerde, ürün renklerinde problemler yaşanır. Bu problemin önüne geçmek için mutlaka güvenilir sublimasyon mürekkebi sağlayıcılarıyla çalışmak gereklidir. Güvenilir firmalardan, kalitesi sürdürülebilir süblimasyon transfer mürekkebi kullanan süblimasyon baskı üreticileri bu tarz problemlerin oluşmasının önüne geçer.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.