Toptan olarak satışa sunulan, kaliteli görünümüyle ve özel olarak tasarımıyla 15x21,13x18, mezuniyet, bördürlü, kalemlik, sevgili cam çerçeve ve fiyatları bulunduğu hediye kategorisidir. Dekoratif ve Hediye Kristal Cam Fotoğraf Çerçevesi

Sıralama seçin
Görünüm:
35,27 TL
29,39 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
56,15 TL
46,79 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
61,49 TL
51,24 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
73,43 TL
61,19 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
69,81 TL
62,08 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
32,39 TL
26,99 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
32,39 TL
26,99 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
32,39 TL
26,99 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Neden Cam Fotoğraf Çerçevesi almalıyım?

Fotoğraflarımızı bir çekmeceye kaldırıp orada saklamak mı? Hayır tabii ki orada durduklarında onları görmüyoruz ve dolayısıyla eskiyi yad etmiyoruz. Oysa o fotoğraflar anılarımız kaybolmasın diye değil mi? Onları cam fotoğraf çerçevelere koyarak fotoğraflarınıza hak ettikleri değeri gösterebilirsiniz. Cam çerçeveler duruşları itibarıyla çok şık ve asil görünürler. Aynı zamanda zariftirler. Mesela salonunuza koyacağınız birkaç cam çerçeve, salonunuza daha şık bir görünüm kazandıracaktır. Eğer bu çerçeveleri toptan olarak almayı düşünüyorsanız ve satışını yapacaksanız ama emin değilseniz hemen kararınızı kesinleştirelim. Cam fotoğraf çerçeveleri, asıl duruşları ve şıklıklarıyla oldukça beğenilmektedir. Herkesinin beğenisini kazanan ve odaları süsleyen bu çerçeveleri siz de satmalısınız ki müşterileriniz bu cam fotoğraf çerçevelerini sizden alabilsin ;) Hangi modeli alacağınıza karar vermek için sayfamıza göz gezdirmeyi unutmayın!!!

Cam Fotoğraf Çerçeve Modelleriniz nelerdir?
Sitemizde cam fotoğraf çerçeveleri için birbirinden güzel birçok modelimiz mevcuttur. Bunlardan bazıları; 3'lü cam çerçeve, cam kalemlik fotoğraf çerçeve saatli cam fotoğraf çerçevesidir. Tüm modellerimiz için internet sitemize göz gezdirmeyi unutmayın. Birbirinden güzel modellerimiz arasından kendinize en çok hitap eden cam fotoğraf çerçevesini seçebilirsiniz.

Cam Fotoğraf Çerçeveleri hediyelik eşya mıdır?

Cam fotoğraf çerçeveleri sık sık tercih edilen hediyeliklerden biridir. Cam fotoğraf çerçevesinin içine hediyeyi vereceğiniz kişiyle çekildiğiniz bir fotoğraf koyarak bu hediyeyi özelleştirebilirsiniz de. Özellikle ne alacağınıza karar veremediğiniz anlarda yardımınıza koşacak olan cam fotoğraf çerçeveleri, harika birer hediyelik eşya adayıdır. Üstelik en güzel yanı da tüm özel günlerde hediye edilebilecek olması: Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü, anneler veya babalar günü gibi tüm özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Cam Fotoğraf Çerçevelerini kimler kullanır?

Cam fotoğraf çerçeveleri, küçük büyük herkesin sevdiği bir dekorasyon eşyasıdır. Sitemize göz atarsanız kendi zevkinize veya sevdiklerinizin zevkine göre, en çok beğeneceğiniz cam fotoğraf çerçevesini bulabilirsiniz.

Toptan olarak nereden alabilirim?

Cam fotoğraf çerçevelerini toptan olarak alıp müşterilerinize satmaya karar verdiyseniz hemmen size bir sır verelim: Teknofinal.com'dan oldukça uygun fiyatlara toptan olarak alabilirsiniz. Toptan olarak alacaksanız toptan fiyatlarımızdan nasıl faydalanabileceğinizi açıklayalım: Toptan fiyatlarımızı görebilmek ve o fiyatlardan faydalanabilmek için sitemize bayi olmalısınız. Daha sonra bayilerimize özel toptan fiyatlarımızı görebileceksiniz.

Nasıl bayi olunur?

Bunun için öncelikle sitemize bayilik başvurusu yapmalısınız yani sitemizdeki bayilik formunu doldurup göndermelisiniz. Daha sonra mesai saatleri içerisinde, müşteri temsilcimiz bayilik başvurunuzu onaylayacaktır. Ardından toptan fiyatlarımızı görebileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.