peeen222cere-yeni.jpg (58 KB)

inkjet fotoğraf yazıcılarında kullanabileceğiniz, toptan ve perakende olarak satışa sunulmuş, %100 kaliteli kodak, lustre, agfa, bitech, satin, silk, mat, a3, a4, parlak, mat, inkjet fotoğraf baskı kağıtları ve fiyatları bulunduğu kategoridir. Güvenli alışveriş, Hızlı Kargo, uygun toptan fiyatlar...

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
223,62 TL
186,35 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
629,71 TL
524,76 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.055,47 TL
879,56 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.037,58 TL
864,65 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.180,70 TL
983,92 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Fotoğraf Kağıtlarının kalitesi neden önemlidir?

Kimilerinin en az önem gösterdiği fotoğraf kağıtları, kaliteli bir fotoğraf isteyenlerin belki de en çok dikkat etmesi gereken faktörlerden biridir. Sıradan kağıtlardan değil, fotoğraf kağıtlarından bahsediyoruz... Gerçekten kaliteli sonuçlar almak isteyenler 'alt tarafı kağıt' deyip geçmemeli!!! Elbette sıradan bir fotoğraf kağıdına bastığınız fotoğrafla, kaliteli ve kendini bu alanda kanıtlamış markaların fotoğraf kağıdına bastığınız fotoğraf arasında gözle görülür bir kalite farkı olacaktır. Fotoğrafların renginin kaybolmaması, solmaması, renklerinin sabit olarak kalabilmesi ve dış etkenlerden korunabilmesi için buna uygun teknolojiyle üretilen fotoğraf kağıtları, bu özelliklere sahip olabilmesi için birçok katmana sahiptir. Yani kaliteli fotoğraf kağıdı kaliteli baskıya giden anahtarlardan biridir diyebiliriz.

Fotoğraf Kağıtları alınırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle baskının solmaması ve fotoğraf kağıdının dış faktörlerden zarar görmemesi açısından güneşe dayanıklı, fotoğrafın solmayacağı ve suya karşı dayanıklı bir fotoğraf kağıdı seçtiğinize emin olun. Tercihinize ve basacağınız fotoğraflara göre alacağınız fotoğraf kağıdının boyutuna karar vermelisiniz. Karar vermeniz gereken diğer bir konu da fotoğraf kağıdının mat mı yoksa parlak mı olacağı. Bu da yine sizin tercihinize bağlı. Bu noktalar fotoğraf kağıdı konusunda karar vermenize yardımcı olacak ufak adımlardır. Kendiniz için en uygun fotoğraf kağıdına teknofinal.com internet sitemizden karar verebilirsiniz. 

Hangi marka Fotoğraf Kağıtlarını satıyorsunuz?
Teknofinal olarak Lustre, Kodak, BiTech, Agfa injet fotoğraf kağıtlarının satışını yapmaktayız. Tercih ettiğiniz fotoğraf kağıdını sitemizden uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Fotoğraf Kağıtları nereden alınır?

Eğer siz de uygun fiyatlara fotoğraf kağıdı almak istiyorsanız sizin için doğru adres => teknofinal.com , fotoğraf kağıtlarını uygun fiyatlara toptan olarak  alabilmeniz için sizleri internet sitemize davet ediyoruz :)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.