x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan A3, A4 Açık Zemin, Koyu Zemin Pamuklu Transfer Baskı Kağıdı Fiyatları, Sublimasyon Baskı Kağıdı Fiyatı

Sort
View:
Total of 6 products are displayed.

Pamuk Zemin Transfer Kağıtları


Pamuklu transfer baskı kağıdı 
tekstil ürünlerine yapılacak baskılarda kullanılan bir malzemedir. Baskı kağıtlarının üzerine yazıcı aracılığıyla baskısı yapılacak tasarım alınır. Bu tasarımın uygulanacağı yüzeye tam olarak yansıması için kağıdın kalitesi son derece önemlidir. Teknofinal size açık ve koyu zeminler için özel olarak üretilen baskı kağıtlarını sunar. Baskı yapacağınız alana göre farklı kağıtları tercih etmeniz gerekir. Pamuklu transfer kağıdı seçeneklerinde üç alternatifiniz vardır. Bunlar; açık zemin için olanlar, koyu zemin için olanlar ve her ikisi için kullanılabilenler şeklinde kategorilere ayrılır. Kağıtlar ile kaliteli baskılar elde etmek son derece kolaydır. Ürünler sağlam yapıları sayesinde herhangi bir deformasyona uğramadan baskı almanıza yardımcı olur. Yazıcıdan kağıdın yüzeyine sorunsuz bir şekilde aktarılan baskılar, uygulandıkları yüzeylerde de kalitesini korumaya devam eder.

Pamuklu Zemin Transfer Kağıt Çeşitleri


Pamuklu transfer baskı kağıdı çeşitleri
arasından ürün seçimi yapmadan önce alacağınız ürünün hangi tür zeminlerde kullanılacağına bakmalısınız. Açık zeminde kullanılan kağıtlar ile 130-150 C sıcaklıkta 20-30 saniye arasında baskılar elde edilebilir. Koyu zemin için kullanılan ürünler de aynı sürede kaliteli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Daha uzun ömürlü bir baskı için A4 subli cotton fabric kumaş baskı kağıdı tercih edilmelidir. Bu kağıtlarda tasarımın ayna yansımalı olacak şekilde aktarılması gerekir. Cotton fabric kumaş baskı kağıdı ve diğer ürünlerin ortak özelliği, kenarları beyaz olan görseller için uygun olmamasıdır. Aynı zamanda yazı, logo ve vektör baskıları için de pamuk zemin transfer baskı kağıdı uygun değildir.

Pamuk Zemin Transfer Kağıtlarının Fiyatları


Pamuklu transfer baskı kağıdı fiyatları
için sunulan makul seçeneklerden yararlanarak istediğiniz kadar ürün satın alabilirsiniz. Cotton fabric kumaş baskı kağıtları, onlu paketler halinde satışa sunulur. Diğerleri ise beşli paketlerde yer alır. Baskı sürecinin kesintiye uğramaması için çok sayıda ürün satın almanızda fayda vardır. Sürekli baskı alıyorsanız, toptan fiyat avantajlarından yararlanarak aynı anda çok sayıda kağıt siparişi verebilirsiniz. Teknofinal sunduğu avantajları bayilik sistemi ile genişletmektedir. Siz de firmanın bayisi olarak ayrıcalıklı bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.