x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sübliminal Bardak Altlığı Çeşitleri ve Özellikleri

Şirket promosyonu, kişiye özel baskı ve turistik eşya baskısı için değerlendirebileceğimiz çok geniş bir bardak altlığı seçeneği satışa sunulur. Alt kısmı kaydırma yapmayan, özel mantar ile kaplı oldukça parlak baskı sonucu alabileceğiniz süblimasyon bardak altı ürünleri, piyasada ilk kez göreceğiniz bir çok fonksiyonel tasarıma sahiptir.

Bardak altlığını takabileceğiniz set şeklindeki ürünler müşterilerinizin çok dikkatini çeker. Aynı zamanda dik ve yatay kare bardak altlığı stantları da ürünleri daha düzgün sergilemeniz ve satışlarınızı artırmanızı sağlar.

Bunların yanı yıldız tasarımlı ürünlerde müşterileriniz için büyük bir görsellik sunar. Her tasarım için özel grafik çalışmaları vardır. Satın aldığınız ürünlere uygulamanız için özenle hazırlanmış bu farklı ve özel grafikleri zahmetsizce ürün altındaki açıklama bölümünden indirerek baskınız sırasında kullanabilirsiniz. Bardak altlığı modelleri, kalitesi ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Yuvarlak bardak altlığı gibi farklı formlardaki ürünlerden satın almak için Teknofinal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Süblimasyon Bardak Altlığına Baskı Yöntemleri Nelerdir?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan transfer kağıdına baskı alarak dilediğiniz gibi baskılar yapabileceğiniz taş bardak altlığı gibi bardak altlıkları yüksek kalitede baskılar sunar. Baskı yapacağınız ürün ahşap ise kağıt üstte kalabilir. Ürün cam ise kağıt altta kalacak şekilde düz pres yapılabilirsiniz. Kağıt üstte kalacak şekilde presleme uygulayabilirsiniz.

Düz Pres makinalarda baskı yapma imkanına sahip olduğunuz ürünlerin baskı derecesi ve süresi kullandığınız makineye göre değişiklik gösterir. Bardak altığına baskı yapmak için kullandığınız baskı kağıdını işlem bittikten 2 dakika sonra çıkarırsanız daha kaliteli sonuçlar alabilirsiniz.

Süblimasyon Bardak Altlığı Çeşitleri Nelerdir?

Süblimasyon bardak altlığı çeşitleri; taş, cam, karton ve ahşap bardak altlığı gibi çeşitlere sahiptir. Bardak altlığı ismi, ürünlerin özelliklerini de ifade eder. Bu bardak altlığı çeşitlerin özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir.

Toptan Süblimasyon Kristal Bardak Altlığı

Süblimasyon baskıya uyumlu olan kare kristal bardak altlığı ile birlikte gönderilen silikon ses stoperi ile ses ve kayma yapmaz sabit bir kullanım elde edebilirsiniz.

Süblimasyon Traverten Taş Bardak Altlığı

Taş bardak altlığı 10x10 cm ölçülerine sahiptir. Süblimasyon doğal taş kalınlığı 1 cm'dir.Ürünün yanında 4 adet eva ses stoperi gönderilir. Dilerseniz bardak altlığı olarak, dilerseniz hediyelik olarak da kullanabilirsiniz. Taş bardak altlığı üzerine transfer baskı yaptığınızda, görüntü doğal taş görünümünde olur. Süblimasyon transfer baskı sistemine uygun olan taş ürünler, baskısız olarak satılır.

Sublimasyon HDF Bardak Altlığı

HDF bardak altlığı, süblimasyon baskıya uyumludur. Kare ve 9,5 cm boyutunda, yüksek baskı özelliğine sahip kaplamalı bir üründür. Bu ürünler yanında 4 adet eva ses stoperi ile gönderilir. HDF bardak altlığı, 9,5x9,5 cm boyutlarda ve 3 mm kalınlığındadır. Solma yapmayan ve çizilmeyen ürünler, düz zeminler üzerinde de kayma yapmaz. Renkli bardak altlığı, parlak zemini sayesinde baskı sonrası çok parlak ve canlı sonuçlar almanızı sağlar.

Baskılı bardak altlığı haline gelmesi için düz press makine ve 3D sublimasyon transfer makineleri ile baskı yapma imkanına sahipsiniz.

Süblimasyon Yıldız Bardak Altlığı

Silikon malzemeden üretilmiş olan altlık, 15 cm çapında ve baskısız olarak satılır. Bu ürünleri dilerseniz logolu bardak altlığı olarak da baskı yapabilirsiniz.

Birbirinden kaliteli ve işlevsel bardak altlıkları bulabileceğiniz Teknofinal’de her ihtiyacınıza uygun toptan seçeneklere sahip olabilirsiniz. Bardak altlığı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılıklara sahiptir. Her bütçeye uygun seçenekler sunan Teknofinal, promosyon bardak altlığı seçenekleri sunuyor.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.