x

Özel sublimasyon kaplamalı, sublimasyon baskı sistemine uyumlu, Toptan olarak satışa sunulmuş, kaliteli eskitme, siyah, granit, kaya, taş sublimasyon ürünlerinin yer aldığı bir kategoridir. Tüm Sublimasyon Taş Fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
86,70 TL
77,80 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Süblimasyon Taş

Hediyelik dünyasında başlı başına çok geniş bir yer tutan taş ürünler gerek ağır oluşları gerekse şık ve her ortama yakışan duruşlarıyla herkesin hoşuna gider. Taş ürünler sadece hediyelik olarak değil kişiler kendilerine alarak evlerine, odalarına, salonlarına hatta iş masalarına koymak için bile tercih ederler. Ancak kişiye özel hediyelikler piyasaya girdiğinden beri insanlar taş ürünlerde bir farklılık beklemektedir.

Süblimasyon doğal taş çerçeveler, ağır oluşları ve şık duruşları herkesi büyülüyor. Süblimasyon doğal taş çerçevelerin diğer çerçevelerden ayrılan en önemli özelliği diğer süblimasyon ürünler gibi kişiye özel olmaları. Yani birine hediye alınacak olduğunda sadece normal bir çerçeve almaktansa süblimasyon doğal taş çerçeveler olacaktır. Üstelik toptan olarak alacağınızda süblimasyon doğal taş çerçeve fiyatlarının oldukça uygun olacağından ve daha sonradan süblimasyon taş çerçeveleri kişiye özel olarak sattığınızda değerli olacaktır. Süblimasyon doğal taş çerçevelerin diğer çerçevelere göre çok daha şık duruşunun olduğu da aşikardır.

Süblimasyon Taş Çeşitleri

Her ne kadar süblimasyon taş baskı dedildiğinde zaman akla ilk önce süblimasyon taş çerçeveler geliyor olsa da süblimasyon doğal taş saat, süblimasyon taş bardak altlığı, süblimasyon taş magnet gibi hediyelik ürünlere de stoklarınızda yer vermeniz avantajlı olacaktır. Doğum günü, yeni yıl, sevgililer günü gibi tüm özel günlerde hediye edilebilecek ürünler olan süblimasyon taş çerçeve, süblimasyon bardak altlığı, süblimasyon taş magnet gibi ürünler dükkanınızda hem ürün çeşitliliği sağlayacaktır hem de dükkanınızı müşterilerinizin gözünde yükseltecektir.

Süblimasyon Taş Baskı Nasıl Yapılır?

Öncelikle müşterinizin baskısını istediği görselin baskı yapılacak zemin üzerinde düzgün durması için boyutu, contrast ve keskinlik gibi özellikler ayarlanır ve görselin süblimasyon yazıcıdan transfer kâğıdı üzerine çıktısı alınır. Sonrasında transfer kağıdının mürekkepli yüzü süblimasyon baskı yapılacak yüzeye denk gelecek şekilde kâğıt ürüne yerleştirilir ve ısı bandıyla bantlanır. Bir sonraki adımda transfer baskı makinesi gerekli ısıya ayarlanır, içerisine ürün yerleştirilip gereken süre beklenir. Süblimasyon taş çerçeve, süblimasyon bardak altlığı veya süblimasyon taş magnetleri bu şekilde hazırlayabilirsiniz.

Süblimasyon taş çerçeve, süblimasyon bardak altlığı ve süblimasyon taş magnet gibi süblimasyon baskı ürünlerini uygun fiyatlara, Teknofinal’den alabilirsiniz. Toptan fiyatlarımızı görebilmek için internet sitesine bayi olmanız gerektiğini unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.