x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Termos ve Matara Modelleri

Piknikte, sporda, okulda ve işte kısacası yaşamın her alanında hayatı kolaylaştıran matara modelleri günden güne çeşitlenmeye devam ediyor. Hem sıcak hem de soğuk içecekleri uzun süre aynı ısıda saklamaya yarayan mataralar farklı çeşitleri ile de kullanışlılığının yanı sıra şık görünümüyle de insanları etkiliyor.

Süblimasyon baskı malzemeleri kullanarak kişiselleştirilebilen mataralar, daha yakından incelendiğinde çay, kahve gibi sıcak içecekler için kullanıldığında termos, su ve meyve suyu gibi soğuk içecekler için kullanıldığında ise matara olarak adlandırılıyor. Ancak pek çok termos modeli soğuk su için de kullanılabiliyor. Yüksek ısı yalıtımı sayesinde termoslara koyulan içecekler sıcaksa sıcak, soğuksa soğuk olarak uzun süre kullanılabiliyor.

En Çok Tercih Edilen Matara Modelleri

Pratik kullanımı ile günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında olan termos modelleri çoğunlukla ihtiyaca uygun şekilde üretiliyor. Yoğun iş hayatı içinde çayını ve kahvesini devamlı yanında taşımayı tercih edenler küçük boy termos modellerini tercih ederken, piknik gibi kalabalık ortamlarda kullanılmak üzere büyük boy termos modelleri kullanıma uygun oluyor.

İçeceklerin her zaman serin ve tazesini kalmayan su matara modelleri ise termoslara oranla daha fazla tercih seçeneğine sahip olabiliyor. Renk, pipet, süblimasyon desenler ve dijital gösterge gibi pek çok faklı alternatif bulunan mataralar, kullanışlı yapısının yanı sıra şıklıkları ile de dikkat çekiyor. Renkli su matarası çeşitleri sizin tarzınızı tamamlarken, stilinize dair detayları içeriyor. Kancalı matara çeşitleri ise karakterinizi yansıtan öğeleri taşıyor. İşte bu tarz özellikler bir termos ve mataraların model ve çeşitlerinin ne kadar farklı bir işleve de sahip olduğunu gösteriyor. 

Su matarası deyince akla klasik su şişelerine benzeyen modeller gelse de aslında işin iç yüzü hiç de o kadar basit değil. Hem içindeki içeceği uzun süre taze olarak saklaması hem kolay taşınabilir olması hem de görüntüsü ve şıklığı ile kişinin tarzını yansıtması açısından birçok özelliğe sahip su mataraları piyasada oldukça rağbet görüyor.

Özellikle küçük yaşta çocukların kullanımına uygun olan ve aileler tarafından tercih edilen pipetli su matarası modelleri fonksiyonelliği açısından oldukça kaliteli bir kullanım sunuyor. Suyun bir anda boşalmasını engelleyen pipetli yapısı ile çocukların okullarda istenmeyen kazalarla üstünü ıslatmasını ve suyunun dökülmesini engelliyor. Aynı zamanda suyun ağza doğrudan temas etmesini önleyerek bakteri oluşumunu azaltan pipetli su mataraları, daha hijyenik bir kullanım sunuyor.

Kapağında yer alan gösterge ile suyunuzun sıcaklığını ve soğukluğunu her zaman kontrol etmenize yardımcı olan dijital göstergeli matara ise teknolojinin insanlara hizmet ettiği en keyifli ürünlerden biri olarak görülüyor. Genellikle paslanmaz çelikten üretilen bu mataralar, içeceğin ısısını yaklaşık 12 saate kadar koruyor. El yakmayan ve kolay tutuş sağlayan ergonomik yapısı sayesinde yaşattığı konforu bir üst seviyeye çıkaran bu mataralar, piknik, kamp, spor ve tüm outdoor aktivitelerde güvenle kullanılıyor.

Günümüzde pek çok kişi kullandığı ürünlerin kendine özgü olması konusunda daha fazla talepte bulunuyor. Bu özelleştirilen ürünler arasında termos ve mataralar da bulunuyor. Süblimasyon matara ve süblimasyon termos çeşitleri de bu kapsamda oldukça ilgi görüyor. Matara ve termoslarda kişinin isminin yanı sıra fotoğrafı, beğendiği film kahramanları, bilgisayar oyunları ve anime çizgi filmlerinden karakterlere kadar pek çok desen ve model, süblimasyon tekniği sayesinde yer alabiliyor.

Promosyon matara üretimi ve ticaretinde ise özellikle süblimasyon tekniği oldukça işe yarıyor. Süblimasyon tekniği ile firma isminin yerleştirildiği matara ve termoslar, hali hazırdaki çalışan ve müşterilerin yanı sıra fuarlarda ve tanıtım etkinliklerinde reklam amacıyla insanlara ulaştırıyor. Bu durum ise doğal bir reklam hizmeti görürken markanın bilinirliğini artırmada büyük bir katkı sağlıyor.

Matara ve termos fiyatları

Termos ve matara fiyatları, toptan ve perakende olarak değerlendiriliyor. Toplu satışlarda belirli bir adet üzerinden daha uygun bir fiyat konuşulurken, perakende de fiyatlar farklılaşabiliyor. Bununla birlikte termosun ve mataraların üretildiği malzeme, model, büyüklük ve sahip olduğu özellikler fiyat farkı üzerinde oldukça büyük rol oynuyor.

Piyasada en çok çelik matara modelleri yer alırken aynı zamanda, cam ve kaliteli plastikten üretilen modellerin de sıklıkla kullanıldığı görülüyor. İçeceğin uzun süre aynı ısıda ve taze kalmasını sağlayan yalıtımlı matara modelleri fiyat olarak sadece ve korunaksız modellere göre daha yüksek bir konumda yer alıyor. Bununla birlikte korunaklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olan ve çarpma-düşme gibi kazalardan çok fazla etkilenmeyen çelik ürünlerin fiyatıyla birlikte memnuniyet oranı da yükseliyor.

Sonuç olarak su matara fiyatları ile birlikte termos fiyatları da pek çok farklı etkene bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Teknofinal.com sitesinde yer alan termos ve mataralar, tüm özellikleri ile yakından incelenebiliyor. Bu da alışveriş öncesinde karar verme sürecini olumlu yönde etkiliyor. Almayı düşündüğünüz her ürünü Teknofinal aracılığı ile kolaylıkla inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.