x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)
Sırala
Görünüm:
99.175,52 TL
64.956,60 TL (KDV Dahil)
%35 indirimli
128.291,26 TL
78.841,96 TL (KDV Dahil)
%39 indirimli
138.537,16 TL
85.606,63 TL (KDV Dahil)
%38 indirimli
138.537,16 TL
92.885,57 TL (KDV Dahil)
%33 indirimli
59.339,16 TL
50.636,08 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
79.079,32 TL
64.837,92 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
89.008,74 TL
71.760,82 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
100.876,57 TL
79.158,44 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Tekstil Baskıda Son Teknoloji DTF Baskı Setleri

Aklınıza gelebilecek tüm tekstil ürünlerine baskı yapmanızı sağlayan DTF Tekstil Baskı Sistemi olarak adlandırılabilir. Baskı teknolojilerinde gelinen son noktalardan biri olan DTF baskıda en büyük avantajlardan biri baskı yapılacak ürünün polyester içermesinin gerekmemesidir. DTF baskıyla istediğiniz tekstil ürünü üzerine baskı yapabilirsiniz. Renkli ya da beyaz tüm tekstil ürünlerine baskı yapmayı mümkün kılan DTF ile koyu renkli ürünlere de baskı yapılabilir. Kaliteli ve kolay baskı yapmak için DTF baskı seti olanaklarından yararlanılabilir. DTF baskı setlerinde DTF yazıcı, DTF mürekkebi, beyaz mürekkep karıştırıcı ve sirkülasyon pompası, transfer PET film, transfer baskı tozu, transfer baskı makinesi şeklinde içerikler bulunur. DTF Baskı yapmak istiyorsanız en kolay yol baskı seti almaktır. DTF Baskı seçeneklerini sitemizden inceleyebilir, avantajlı fiyatlarla son teknoloji baskı seti tercih edebilirsiniz.

DTF Baskı Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Baskı teknikleri her geçen gün yeni gelişmelerle farklı dinamikler sunar. Baskıda önemli olan farklı ürünler üzerine kolay ve kaliteli baskı yapmaktır. Süblimasyon baskıda baskı yapılacak ürünlerin baskıya uygun olması gerekiyordu. DTF baskıda ise böyle bir zorunluluk bulunmuyor. İstediğiniz tekstil ürünleri üzerine uyuma gerek olmadan kolay baskı yapabilirsiniz. DTF baskı makinesi ile yapılan baskılar yüksek kaliteli sonuçlar sunar. Beyaz, renkli ya da koyu renkli ürünler üzerine baskı yapmak mümkün olur. Baskı teknolojilerindeki tüm yenilikleri yakından takip eden Teknofinal olarak DTF baskı teknolojilerine kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz DTF baskı teknolojileri tekstil baskı alanında büyük yenilikler getirmiştir. Diğer baskı tekniklerinden daha etkili bir baskı tekniği olarak baskıyı daha kolay hale getirir. DTF baskı ile dilediğiniz tekstil ürünleri üzerine istediğiniz baskıları yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

DTF Baskı Yapmak İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

DTF Baskı yapmak için gerekli olan bazı ekipmanlar vardır. Yazıcı, mürekkep, mürekkep karıştırıcı ve sirkülasyon pompası, Acrorip programı, transfer PET film, transfer baskı tozu, transfer baskı makinesi gerekli olan ekipmanlardır. DFT set kullanmak, DTF baskı yapmak için tercih edilebilecek en avantajlı yoldur. DTF setlerde DTF baskı yapmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanlar bulunur. Basic tekstil baskı seti, mega tekstil baskı seti, profesyonel baskı seti, full tekstil baskı seti gibi DTF baskı seti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli ve baskı işini kolaylaştıran DTF ürünleri DTF baskı setlerinde avantajlı fiyatlarla sunulur. DTF baskı yapmak için öncelikle kendinize bir baskı seti alabilirsiniz. Aynı zamanda da amatör olarak baskı yapacaksanız başlangıç seviyesindeki setleri tercih edebilirsiniz. DTF baskı seti paketlerinde DTF tekstil baskı yazıcısı, otomatik baskı transfer makinesi, film kurutma makinesi, DTF Rip yazılımı, transfer pet filmi, transfer baskı tozu, farklı renklerdeki mürekkepler, bakım kiti, USB kablosu gibi ekipmanlar yer alır. DTF baskı sistemleri ile yüksek kalitede kolay baskı yapmak için sitemizde yer alan DTF Baskı setlerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.