x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürün İade Bedeli

İnternet sitemizden kredi kartı ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizde sipariş iptali isteğiniz doğrultusunda öncelikli olarak siparişiniz iptal edilir ve siparişinizde kullanmış olduğunuz kredi kartınıza geri iadeniz için bankaya talimat verilir. Bundan sonraki süreç bankaya ait olup, iade / iptal işlemlerinin süresi her bankanın çalışma koşullarına göre farklılık göstermektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.