ZZXCZXXZ.jpg (77 KB)

Özel olarak tasarımı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olup, müşterilerinizin çok beğeneceği, anılarınızı yazabileceğiniz hediyelik defterlerin bulunduğu bir kategoridir. Güvenli alışveriş Teknofinal'den yapılır.

Sıralama seçin
Görünüm:
55,99 TL
55,09 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
55,99 TL
55,09 TL (KDV Dahil)
%2 indirimli
8,12 TL
6,33 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
2,24 TL (KDV Dahil)
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Anı Defteri nedir?

Anı defterleri fotoğraf albümüne benzeyen bir üründür. Albümlerden farklı olarak anı defterlerine fotoğraflarınızı yapıştırıyorsunuz ve sonrasında fotoğrafı yapıştırdığınız defterin sayfalarına yazılar da yazabiliyorsunuz. Yani mesela arkadaşınızla çekildiğiniz bir fotoğrafı yapıştırıp altına da 'İyi ki tanışmışız' veya 'Canım arkadaşım' gibi güzel sözler yazabiliyorsunuz. Sevdikleriniz için kendinizin hazırladığı bir hediye çok daha değerlidir. Bu anı defterini de kendi zevkinize göre yazılar ve istediğiniz gibi yapıştıracağınız fotoğraflarla dolduracağınız için hem emek harcanmış hem de  kişiye özel olan bir hediye olmuş oluyor. Anı defterini hediyelik olarak alabileceğiniz gibi elbette kendiniz için de alabilirsiniz. 

Anı Defteri nasıl kullanılır?

Sizlere hemen bir özet geçelim. Bastırdığınız  fotoğrafları, anı defterimizle birlikte gelen renkli bantları ve defteri yanınıza alın. Daha sonra fotoğrafları istediğiniz gibi istediğiniz sayfaya bu renkli bantlarla yapıştırın. Okurken bir yandan da hayal edin lütfen, şimdiden çok hoş oldu değil mi? Ve şimdi son olarak istediğiniz fotoğrafların sayfasına dilediğiniz cümleleri yazabilirsiniz. İster kendiniz için alın, isterseniz de hediye olarak alıp hediyenin sahibine hitap edecek yazılarla doldurun :) Harika, değil mi?

Anı Defteri kimlere hediye edilebilir?

Anı defterlerini tüm sevdiklerinize hediye edebilirisiniz. Herkesin çok hoşuna gidecek olan bu ürün kişiye özel olması ve içerisine kendi el yazınızla bir şeyler yazabiliyor olmanız açısından çok beğeni kazanmaktadır. Kendi zevkinize göre hediyenizi düzenliyorsunuz ve hediye edeceğiniz kişiye veriyorsunuz. Mükemmel değil mi? Yani bu değer verdiğiniz herkese hediye edebileceğiniz bir hediyelik :) Hediyelik dükkanlarının çok sattığı, herkesçe beğenilen bu hediyeliği hâlâ almadıysanız teknofinal.com'daki tasarımlarımıza göz atın :)

Neden Anı Defteri almalıyız?

Buna aslında basit bir cevap verebiliriz. Fotoğraflarınızı saklamanın en güzel yollarından birisidir anı defterleri. Hem kendinize alabileceğiniz hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu güzel hediyelik eşyayı kaçırmayın deriz!!! Üstelik Teknofinal.com internet sitemizde birbirinden güzel birçok model arasından en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Anı defterlerini => teknofinal.com'dan uygun fiyatlara toptan veya perakende olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan olarak alacaksanız ve toptan fiyatlarımızdan faydalanmak istiyorsanız sitemize bayilik başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bayilik başvurunuz onaylandıktan sonra toptan fiyatları görebileceksiniz.Toptan istoç hediyelik fiyatlarımızdan yararlanmak için bayi olmayı unutmayın !!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.