x

Özel olarak tasarımı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olup, müşterilerinizin çok beğeneceği, anılarınızı yazabileceğiniz hediyelik defterlerin bulunduğu bir kategoridir. Güvenli alışveriş Teknofinal'den yapılır.

Sırala
Görünüm:
129,99 TL
122,39 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
134,99 TL
133,99 TL (KDV Dahil)
%1 indirimli
88,30 TL
84,44 TL (KDV Dahil)
%4 indirimli
96,58 TL
84,44 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
179,99 TL
164,99 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
144,99 TL
131,99 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
144,99 TL
131,99 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
16,56 TL
14,71 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
2,76 TL
2,48 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Anı Defteri Modelleri

 

Yaşanılan en değerli anları ölümsüzleştirmek, onları bir ömür boyu hatırlamak isteyen herkesin tercih ettiği ürünler vardır. Fotoğraflar, albümler ve şimdilerde hem anılarınızı not düşebileceğiniz hem de o ana dair güzel bir fotoğrafı sayfasına yapıştırabileceğiniz anı defterleri...

 

Anılarınızı fotoğraflarken, o an yaşanan güzel duygularınızı da belirtmek, yıllar sonra anı defterinin sayfalarını açtığınızda, kim bilir belki sizin de unutabileceğiniz anları yazmış olmak, tatlı bir tebessümü de beraberinde getirecektir.

 

İnsanı insan yapan şeylerin başında, yaşadığı anıları gelmektedir. Geçmişi yad etmenin yanında geçmişte yaşadıkları ile günümüzü şekillendiren insanlar için anılar son derece önemlidir. Anıları ölümsüzleştirmenin en güzel yolu fotoğraflardır.

 

Çekilen fotoğraflara beş dakika bakmak insanı yıllar süren bir yolculuğa çıkarır. Fotoğraflarla ölümsüzleştirdiğiniz anıları en güzel saklayabileceğiniz yer ise anı defterleridir. Siz de uygun fiyatlarla anı defteri satın almak istiyorsanız, TeknoFinal’de yer alan anı defterleri tam size göre.

 

Anı Defteri ya da Anı Kitabı Nedir?

 

Anı defteri, hem sayfalarına notlar düşebileceğiniz hem de sayfaları üzerine fotoğraf yapıştırabilme fırsatı sunan, anılarınızı muhafaza etmek üzere kullanabileceğiniz yeni trend anı defterleridir. Herkesin zaman zaman tutmayı düşündüğü ya da küçük küçük notlarla anılarını not aldığı anı defterlerine yenilik olarak fotoğraf yapıştırabileceğiniz alanlar da eklenerek, farklı bir tasarım sunulmuştur.

 

Bir çeşit kendin yap albüm niteliği taşıyan bu defterlerde kendi albümlerinizi oluşturma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Kendin yap fotoğraf albüm ve defter niteliğini bir arada taşıyan anı defterleri, sizlere, dilediğiniz gibi yazılar yazabilme fırsatı sunmakla beraber, istediğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi yapıştırabileceğiniz bir tasarım imkânı da sağlamaktadır.

 

Anı Defteri Nereden Satın Alınır?

 

Anı defterleri, anılarından vazgeçemeyen onları, muhafaza etmek isteyen herkesin tercih ettiği ürünlerden biridir. Peki, bu ürünler için en doğru adres neresi? Pek çok hediyelik üründe sergilediği kalite ve tasarı performansı ile tercih edilen Teknofinal, anı kitabı kategorisindeki ürünler içinde tercih edebileceğiniz en doğru adres olarak sizlere desteğini sunmaktadır.

 

Teknofinal'de sevgilinize, arkadaşınıza, sevdiklerinize hediye etmekten mutluluk duyacağınız, birbirinden farklı anı defterlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Neden Anı Defteri Tercih Etmelisiniz?

 

Anı defterleri, anılarınızı muhafaza ederken, onların hayat bulmasını sağladığınız, o anıların hayatınızın her aşamasında hatırlanmasını sağlayarak, anılarınızı diri tutma özelliğine sahip bir hatıra yuvasıdır. Bebeğinizi ilk hissettiğiniz anda tuttuğunuz bir anı defteri tasarladığınızı düşünün.

 

Bu sadece sizin için canlı kalmış bir hatıra olmaktan çıkar ve hayatınızın ileri dönemlerinde mutlulukla paylaşılan geçmiş bir zamanın belgesi olarak hayat bulmaya devam eder.

 

Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle oluşturabileceğiniz mutlu anları, o anın fotoğraflarıyla birlikte, o ana dair alınmış notları birleştirerek, anılarınıza farklı bir tasarımla hayat sağlayabileceğiniz bu ürünler, anılarınıza hayat sağlamak, onları daha sonraki aile bireylerine aktarmak için kullanılabilecek en güzel yöntemlerden biridir.

 

Kişiye Özel Anı Defterlerinin Özellikleri Nelerdir?

 

Anı defterleri, sayfalarına not düşebileceğiniz, diğer bir sayfada ise fotoğraflarınızı yapıştırabileceğiniz, farklı ölçülerde, yatay ya da dikey olarak tasarlanan, kişiye özel fotoğraf albümü tasarımı sunan ürünlerdir.

 

Anı Defterleri Kimlere Hediye Edilir?

 

Anı defterlerini, sevgilinize, anneler günüde tatlı anıları biriktirdiğiniz ve küçük notlarla unutulmaz kıldığınız anlarla annenize, eşinize, arkadaşınıza kısacası hayatınız içerisinde yer alan ve onunla geçirdiğiniz her ana önem verdiğiniz, tüm kıymetlilerinize armağan edebileceğiniz, hediyelik bir üründür.

 

Geçmişe dair notların düşüldüğü anı defterleri, yeni tasarımı ile fotoğraflarınızla anılarınızı canlı kılan, o mutlu ana dair kareleri muhafaza edebileceğiniz bir defterdir. Özellikle hediyelik ürünler arasında en çok tercih edilen anı defterleri, hayatınızda yer edinmiş tüm değer verdiklerinize armağan edebileceğiniz farklı bir üründür. Ailenizle geçirdiğiniz mutlu bir akşam yemeği, tatiller, büyük aile buluşmalarının fotoğraflandığı anılarınızı, bu defterlerle birlikte ölümsüz kılabilirsiniz.

 

Evlilik yıl dönümlerinde de anlamlı bir hediye olabilecek bir ürün olan anı defteri ile her yıla ait fotoğraflar ve altına not düşülerek tasarlanmış sayfalarla eşinize ve evliliğinize verdiğiniz değeri ifade ederken, evliliğinizin güzel anılarla yoğrulduğunu yansıtabileceğiniz harika bir hediye olacaktır.

 

Anne olmak, o duyguyu hissetmek tarif edilemez bir duyguyken bebeğinizin ilk hayat buluşu, dünyaya uyum sağlamaya çalışırkenki o sevimli halleri, anne ve babası ile ilk buluşması gibi özel anların ölümsüzleştirildiği fotoğraflarla tasarlanabilecek ve o ana dair alınmış notlarla daha özel bir hale getirilecek olan bebek anı defteri harika bir hediye olacaktır.

 

Bu hediyelik ürün, eşinize, anne duygusunu tadan kardeşinize, henüz anne aba olma güzelliğini tadan arkadaşlarınıza ya da büyüdüğünde kendisi için oluşturulmuş bu güzel anı defterine bakarak anılarına sarılacak bebeğinize sunabilecek en güzel hediyelerden biri olacaktır.

 

Teknofinalde Tercih Edebileceğiniz Anı Defterleri Özellikleri Nelerdir?

 

 Hayatınızda birlikte paylaştığınız anlarla var olmuş tüm yakınlarınız için tasarlayabileceğiniz anı defterlerini hazırlamak, oldukça keyif verici ve anılarınızı tekrar tekrar yaşama tadını veren, özel ve duygu dolu bir yoldur.

 

Tüm değer verdikleriniz gibi sevgiliye defter hazırlama, ona bu ilişki içinde ne kadar mutlu olduğunuzu, ona verdiğiniz değeri gösterebileceğiniz en güzel ifadeniz olacaktır. Teknofinalde tercih edebileceğiniz kendin yap beyaz kalemli anı defteri ya da süblimasyon kişiye özel siyah anı defteri ile ona harika bir hediye sunabilirsiniz.

 

Sadece bayiler için sunulan bu ürünle müşterilerinizin sevdikleri için tercih edebileceği en güzel ve en yeni tasarımı onlara sunarak, bir mutluluğu kalıcı hale getirmenin huzurunu müşterilerinize ve sevdiklerine sunmuş olacaksınız. Kendin yap albüm defter niteliği taşıyan bu özel tasarımlarla, müşterilerinizin sevdikleri için seçtikleri fotoğraf ve anılarını, süblimasyon baskı imkânı ile kendi tasarımlarını sunabildikleri, anılarını ölümsüzleştirdikleri farklı hediyeler sunma fırsatını onlara sağlayabilirsiniz.

 

Hayata ilk adımından itibaren tatlı notları düşebileceğiniz, kişiye özel tasarlanmış olan Erkek bebeğin güncesi ya da kız çocuklarınız için Kız bebeğin güncesi, Teknofinal'de tercih edebileceğiniz anı defterlerinden biridir. Bu ürün, içerik olarak da ilgi çekici bir üründür.

 

Dayanıklı kalın mukavva kâğıttan üretildiği için oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar saklamaya elverişli ürünlerdir. Emzik, uğur böceği ve balon olmak zere üç farklı deseni mevcuttur. Bu ürün içerisinde aile ağacı doktor ziyaretleri, ilk dişim, banyo ve uyku zamanı, anne babamın tanışması, ben doğmadan önce gibi farklı içeriklerle, en özel anları ölümsüzleştirebilecek nitelikte tasarlanmıştır.

 

Çocuğunuza kendisine dair anıları not düşmesi için tercih edebileceğiniz, kız ve erkek bebekler için tasarlanmış onun için tatlı bir hediye olacaktır.

 

Anı Defteri Hazırlarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 

Anı defterinizi hazırlarken öncelikle bu özel hediyeyi kim için tasarlayacağınıza karar vermelisiniz. Arkadaş, eş, kardeş gibi hayatınızda yer alan herkese hazırlayabileceğiniz bu özel tasarımların yaprak sayısı, konsepti, ürün kalitesi oldukça önemlidir.

 

Üretim sırasında kullanılan malzeme, anı defterinizin ömrünü de etkilemektedir. Örneğin, Teknofinal'de tercih edeceğiniz anı defteri çeşitleri arasından kişiye özel tasarlanabilen Kişiye özel süblimasyon anı defteri seçeneği dış malzemesi deriden olduğundan uzun yıllar kullanım imkânı sağlamaktadır. Genellikle sert mukavvadan üretilen anı defterlerinde yaprak sayısı, sayfanın ebatı, rengi kişisel tasarımınızla oluşturabileceğiniz bu üründe tercihlerinizi belirleyen öğelerden olacaktır.

 

Anı Defteri Çeşitleri Nelerdir?

 

Anı defteri seçenekleri birbirinden güzel tasarımlarla TeknoFinal’de. İster hazır satışa sunulan anı defterlerinden birini tercih edin, isterseniz kendin tasarla anı defteri ile zevkinizi konuşturun. TeknoFinal’de yer alan birbirinden güzel anı defteri seçeneklerinden biri mutlaka zevkinize hitap edecek.

 

Kendin Tasarla Instabook Anı Defteri

 

Bu çok özel anı defterine sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz en güzel anları yerleştirebilir, bu anı defterini geçmişinizle aranızda harika bir bağ olarak saklayabilirsiniz.

 

Exclusive Kendin Yap Beyaz Kalemli Anı Defteri

 

Kişiye özel hazırlanabilen bu anı defterinin siyah ve kırmızı olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır. Beyaz kalem hediyeli bu anı defterini ister kendi anılarınızı muhafaza etmek için, dilerseniz de sevdiklerinizi mutlu etmek için satın alabilirsiniz. Anı defteri fiyatları konusunda en uygun seçenekleri TeknoFinal’de bulabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Siyah Anı Defteri

 

Toptan anı defteri seçenekleri içerisinde en çok satılan ve beğenilen seçeneklerden biridir. Harikalar yaratmak için size alan açan bu anı defterine hayran kalacaksınız.

 

Sublimasyon Kişiye Özel Siyah Anı Defteri

 

Sublimasyon baskıya uyumlu olan bu anı defteri üzerine dilediğiniz fotoğrafı bastırabilir, anı defterinin içerisini istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Hayal gücünüz ne kadar zengin göstermeye hazır olun.

 

Kız Çocuk Günlük Defteri

 

Kız çocukları günlük tutmayı, hatıra yazmayı çok severler. Siz de sevdiklerinize böylesine güzel bir hediye alabilir, onları çok mutlu edebilirsiniz.

 

Erkek Çocuk Günlük Defteri

 

Erkek çocukları için özel olarak hazırlanan ve tasarımıyla onların gönlünde taht kuran günlük defterin anahtarlı şık bir kilidi vardır. Hatıraların ve sırların saklanması adına çok güzel bir özelliktir.

 

Erkek Bebeğin Güncesi

 

Bebek anı defteri denildiği zaman akla gelen bu güzel seçeneği, yeni çocuğu olmuş sevdiklerinize hediye ederek onları çok mutlu edebilirsiniz. Defter içerisinde yer alan önemli notlar alabileceğiniz bölümlerle, çocuğunuzun gelişimini gün gün kaydedebilirsiniz.

 

Kız Bebeğin Güncesi

 

Erkek bebek güncesi ile aynı özelliklere sahip olan bu güzel defteri, kız çocuğu olan sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Büyük Boy Unisex Bebek Anı Defteri

 

Özellikle hamile olan sevdiklerinize hediye almak istediğinizde ve cinsiyet belli değilse, unisex ürünleri tercih etmenizde yarar var. Her üründe olduğu gibi bu büyük boy anı defteri de herkes tarafından çok beğenilecek. Ürünün üzerinde yer alan leyley ve ayak desenleri, defterin güzelliğine güzellik katmaktadır.

 

Kişiye Özel İsimli 12 Yapraklı Beyaz Kalemli Leylek Figür Bebek Anı Defteri

 

12 yapraklı bebek anı defterinin mavi ve pembe olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır. Defterin ön kapak kısmında kişiye özel isimli etiket bulunmaktadır. Üzerinde leylek figürü yer alır.

 

Kişiye Özel İsimli 12 Yapraklı Beyaz Kalemli Uykucu Figür Bebek Anı Defteri

 

Bebekler uykucu şirinlerdir. Onları en güzel anlatan eylemlerden biri sürekli uyumalarıdır. Bu tatlı eylemlerine ithafen üretilen kişiye özel anı defteri ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz.

 

Mavi ve pembe renk seçenekleri bulunan bu defterin ön kapağında kişiye özel isimli etiket bölümü bulunmaktadır. Üzerinde uykucu figürü yer alır.

 

Pembe Kalemli Desenli Kutulu Anı Defteri

 

Bu defter de kaliteli karton malzemeden üretilmiştir. Defterin bulunduğu kutu içerisinde kalemde bulunmaktadır. Kızların çok seveceği defter seçeneklerinden biridir. Defterde unicorn, kaktüs ve flamingo desenleri bulunmaktadır. Defter 72 sayfadır.

 

Pensan Renkli Jel Kalemler

 

Bu kalemler ile alacağınız anı defterleri üzerine dilediğiniz yazıyı ve resimleri çizebilir, aldığınız tüm defterleri kişiye özel hale getirebilirsiniz.

 

Sticker Etiket

 

Anı defterleri üzerine yapıştıracağınız fotoğraflar için bu rengarenk etiketleri satın alabilirsiniz.

 

Sublimasyon Diket Not Defteri

 

Transfer baskı makinesine uyumlu bu not defteri üzerine dilediğiniz baskıyı yaparak, çok güzel bir hediye seçeneğine imza atabilirsiniz.

 

Sublimasyon Yatay Not Defteri

 

Dikey not defteri gibi yatay not defteri üzerine de dilediğiniz resmi basabilir, harika bir hediye seçeneği olarak satışa sunabilirsiniz. Fotoğraflı anı defteri seçenekleri içerisinde en çok dikkat çeken modellerden biridir.

 

Anı Defteri Seçenekleri Uygun Fiyatlarla TeknoFinal’de!

 

İster hediye olarak isterseniz de satışını yapmak için alabileceğiniz birbirinden güzel anı defteri seçeneklerini TeknoFinal’de bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.