x

Toptan olarak satışa sunulan, %100 kaliteli süblimasyon yastık kılıfı, tshirt, kupa bardak, tabak, fayans, 2d kapak, 3d kapak, silikon kapak, baskı kalıbı, magnet, v.b ürünlerin baskısız şekilde satıldığı tüm süblimasyon baskı ürünlerinin kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 579 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Süblimasyon Baskı Malzemeleri

Hediyelik sektörünün kişiye özel hediyeliklere yani süblimasyon ürünlere kaydığı aşikar. Tabii durum böyle olunca çoğu hediyelik satıcısı kişiye özel süblimasyon baskıya uygun ürünlere yönelmeye başladı. Sizler de süblimasyon baskı yapmak istiyorsanız öncelikle transfer baskı makineleri ve toptan süblimasyon baskı malzemelerinizi almalısınız. Toptan olarak aldığınızda daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan süblimasyon malzemelerini araştırmaya başladığınızda bu alanın çok geniş olduğunu fark edeceksiniz. Baskısını yapacağınız görseli dijital ortamda ürüne uygun olarak hazırlayacağınız için bir bilgisayarınız olmalı. O görseli çıktı alabilmeniz için süblimasyon yazıcıya ve süblimasyon yazıcıya koymak için de süblimasyon mürekkeple transfer baskı kağıdına ihtiyacınız olacak. Son olarak ısı bandınız ve transfer baskı makineniz olmalı ki süblimasyon baskıyı yapabilesiniz. Tüm bu toptan süblimasyon eşyalarını Teknofinal’den uygun fiyatlara alabilirisiniz.


Popüler sublimasyon baskı ürün çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Sublimasyon Kupa Bardaklar
 • Süblimasyon Taş
 • Tekstil Ürünleri
 • Seramik ve Porselen Ürünler
 • Ahşap Ürünler
 • Masa İsimliği
 • Ödüller
 • Saatler
 • Anahtarlıklar
 • Magnetler
 • Kristal Cam Ürünler
 • Sublimasyon Puzzle
 • Plaketler

 

Tüm bunların yanında, üzerinde baskı yapabileceğiniz ürünlere de sahip olmanız gerekmektedir. Süblimasyon baskı yapabileceğiniz toptan süblimasyon baskı ürünlerinin arasında süblimasyon kupa bardaklar, t-shirtler, çantalar, tabaklar, telefon kılıfları, çakmaklar, şapkalar, plaketler, baskı metalleri ve bunlar gibi birçok süblimasyon baskı ürünü bulunuyor. Siz bu süblimasyon ürünler arasından hangilerini satmak istiyorsanız onları toptan olarak alabilirisiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Süblimasyon Baskı Malzemeleri Teknofinal’de!

Süblimasyon işine yeni başlayacak olanlar için toptan süblimasyon baskı malzemelerini almak maliyetli gelebilir, bunun için ekonomik olarak daha uygun fiyatlara gelecek şekilde süblimasyon baskı setleri Teknofinal’de mevcut. Toptan süblimasyon ürünler için gönül rahatlığıyla, Teknofinal’i tercih edebilirsiniz. En kaliteli ve en ucuz süblimasyon baskı ürünleri için www.teknofinal.com internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Ancak toptan fiyatlarımızı görebilmek ve bu fiyatlardan faydalanmak için sitemize bayi olmanız gerektiğini unutmayın. Bunun için sitemizde bulunan ‘Bayi Kayıt’ butonuna basıp karşınıza çıkan formu doldurmalısınız. Sonrasında mesai saatleri içerisinde müşteri temsilciniz bayiliğinizi onaylayacak, ardından da toptan süblimasyon baskı malzemeleri fiyatlarımızı görebilecek ve bu fiyatlardan faydalanabileceksiniz. Ayrıca Sultangazi’deki Showroom’a gelerek tüm süblimasyon baskı malzemelerini kendi gözlerinizle görüp inceleyebilirsiniz ve bilgi alabilirsiniz.

 

Herhangi bir sorunuz olduğunda ‘Canlı Destek’ten ulaşabilir veya müşteri temsilcinize danışabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.