x
ön-pencre.jpg (60 KB)

Toptan A3, A4 Transfer Baskı Kağıtları, açık, koyu zemin, pamuklu, epson, koton fabric, transfer kağıt ve folyoları

Sırala
Görünüm:
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Transfer Baskı Kağıtları

Süblimasyon baskı işiyle uğraşan herkesin en önemli ihtiyacı kaliteli bir süblimasyon transfer kağıdıdır. Süblimasyon transfer kâğıdı adından da anlaşılabileceği gibi baskısı yapılacak olan görselin süblimasyon ürüne transferini sağlar.

 

Süblimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

Süblimasyon baskısı yapmak için öncelikle baskısı yapılacak olan görsel photoshop benzeri bir programda hazırlanır. Sonrasında süblimasyon yazıcıyla süblimasyon transfer kağıdına çıktı alınır. Ardından süblimasyon mürekkebin bulunduğu yüzey baskının yapılacağı alana denk gelecek şekilde süblimasyon transfer kâğıdı süblimasyon ürüne ısı bantlarıyla yapıştırılır. Daha sonra süblimasyon ürün, gereken sıcaklığa getirilmiş transfer baskı makinesinde gereken sürede bekletilir ve bu süreç içerisinde süblimasyon transfer kağıdının üzerindeki mürekkep kâğıttan ayrılarak ürüne geçiş yapmaktadır.

 

Transfer Baskı Kağıdı Çeşitleri

Genel itibarı ile Transfer Kağıtlarını ikiye ayırılır. Sert zemin transfer baskı kağıtları ve tekstil transfer baskı kağıtlarıdır.

Taş, Cam, Kupa gibi Sert ürünlere baskı yapmak için sert zemin baskı kağıdı kullanmalısınız. Eğer t-shirt’lere baskı yapacaksanız, kumaş transfer kağıdı olarak da adlandırılan süblimasyon tekstil transfer baskı kağıdını ya da diğer bir adlarıyla t-shirt baskı kağıdını kullanabilirsiniz; koyu zemine baskı yapacaksanız da koyu zemin transfer kâğıdı; açık renk kumaşlara baskı yapacaksanız ise açık zemin transfer baskı kağıdı kullanmalısınız. Bunlara benzer şekilde yapacağınız baskı işlemine göre alacağınız süblimasyon kağıdına karar verebilirsiniz. Ancak kaliteli bir süblimasyon baskı yapmak istiyor ve müşterilerinizin güvenini kazanmak istiyorsanız kullandığınız tüm ekipmanların kaliteli olması gerektiği gibi kullandığınız süblimasyon transfer kağıdının da kaliteli olması gerekir.  Dolayısıyla hazır transfer baskı kağıdını alacağınız yere de dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra sadece tekstil ürünlerine baskı yapabilmek için Cotton Fabric kumaş baskı kağıdı da tercih edilmektedir. Fiyat olarak diğer tekstil baskı kağıtlarına göre daha pahalıdır ama çok kaliteli bir üründür. Aynı zamanda Epson transfer baskı kağıt fiyatlarını da online siteden inceleyebilirsiniz.

 

Transfer Baskı Kağıtları Nereden Alınır?

Birbirinden kaliteli toptan transfer baskı kağıtları Teknofinal’de. Tek yapmanız gereken teknofinal.com internet sitemizden süblimasyon baskı kağıtlarını incelemektir. Toptan transfer baskı kâğıdı için en uygun fiyatlara siteden sahip olabilirsiniz

 

Toptan transfer baskı kağıtlarını internet sitesinden inceleyebilir veya Sultangazi’deki Showroom’a gelerek hem transfer kağıtları hem de süblimasyon ürünlerle makineleri görebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu ‘Canlı Destek’ üzerinden iletebilir veya müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.