x

Toptan A3, A4 Transfer Baskı Kağıtları, açık, koyu zemin, pamuklu, epson, koton fabric, transfer kağıt ve folyoları

Sırala
Görünüm:
117,21 TL
102,56 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Transfer Baskı Kağıtları

Süblimasyon baskı işiyle uğraşan herkesin en önemli ihtiyacı kaliteli bir süblimasyon transfer kağıdıdır. Süblimasyon transfer kâğıdı adından da anlaşılabileceği gibi baskısı yapılacak olan görselin süblimasyon ürüne transferini sağlar.

Süblimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

Süblimasyon baskısı yapmak için öncelikle baskısı yapılacak olan görsel photoshop benzeri bir programda hazırlanır. Sonrasında süblimasyon yazıcıyla süblimasyon transfer kağıdına çıktı alınır. Ardından süblimasyon mürekkebin bulunduğu yüzey baskının yapılacağı alana denk gelecek şekilde süblimasyon transfer kâğıdı süblimasyon ürüne ısı bantlarıyla yapıştırılır. Daha sonra süblimasyon ürün, gereken sıcaklığa getirilmiş transfer baskı makinesinde gereken sürede bekletilir ve bu süreç içerisinde süblimasyon transfer kağıdının üzerindeki mürekkep kâğıttan ayrılarak ürüne geçiş yapmaktadır.

Transfer Baskı Kağıdı Çeşitleri

Genel itibarı ile Transfer Kağıtlarını ikiye ayırılır. Sert zemin transfer baskı kağıtları ve tekstil transfer baskı kağıtlarıdır.

Taş, Cam, Kupa gibi Sert ürünlere baskı yapmak için sert zemin baskı kağıdı kullanmalısınız. Eğer t-shirt’lere baskı yapacaksanız, kumaş transfer kağıdı olarak da adlandırılan süblimasyon tekstil transfer baskı kağıdını ya da diğer bir adlarıyla t-shirt baskı kağıdını kullanabilirsiniz; koyu zemine baskı yapacaksanız da koyu zemin transfer kâğıdı; açık renk kumaşlara baskı yapacaksanız ise açık zemin transfer baskı kağıdı kullanmalısınız. Bunlara benzer şekilde yapacağınız baskı işlemine göre alacağınız süblimasyon kağıdına karar verebilirsiniz. Ancak kaliteli bir süblimasyon baskı yapmak istiyor ve müşterilerinizin güvenini kazanmak istiyorsanız kullandığınız tüm ekipmanların kaliteli olması gerektiği gibi kullandığınız süblimasyon transfer kağıdının da kaliteli olması gerekir.  Dolayısıyla hazır transfer baskı kağıdını alacağınız yere de dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra sadece tekstil ürünlerine baskı yapabilmek için Cotton Fabric kumaş baskı kağıdı da tercih edilmektedir. Fiyat olarak diğer tekstil baskı kağıtlarına göre daha pahalıdır ama çok kaliteli bir üründür. Aynı zamanda Epson transfer baskı kağıt fiyatlarını da online siteden inceleyebilirsiniz.

Transfer Baskı Kağıtları Nereden Alınır?

Birbirinden kaliteli toptan transfer baskı kağıtları Teknofinal’de. Tek yapmanız gereken teknofinal.com internet sitemizden süblimasyon baskı kağıtlarını incelemektir. Toptan transfer baskı kâğıdı için en uygun fiyatlara siteden sahip olabilirsiniz

Toptan transfer baskı kağıtlarını internet sitesinden inceleyebilir veya Sultangazi’deki Showroom’a gelerek hem transfer kağıtları hem de süblimasyon ürünlerle makineleri görebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu ‘Canlı Destek’ üzerinden iletebilir veya müşteri temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.

Transfer Baskı Kağıtlarında Kaliteli Ürün Seçim İmkanı

İnce yapılı bir kağıt olan transfer baskı kağıdı balmumu ve pigment ile kaplıdır. Baskı yapılacak ürüne tasarım baskının aktarılmasında önemli bir role sahiptir. Baskı kalitesini etkileyen sublimasyon kağıdı 200 derece ısıda maddenin gaz haline gelmesiyle tasarımın ürüne aktarılmasını sağlar. Baskı kâğıdının kalitesi ürün üzerindeki baskının tasarım özelliklerini etkiler. Tasarımın iyi olması için hazır transfer baskı kağıdı seçeneklerinin kaliteli olması gerekir. Transfer baskı kağıtları kullanım alanı ve amacına göre farklı özelliklerde tercih edilebilir. Yazıcıdan alınan çıktının istenen ürün üzerine baskı yapılmasını sağlayan transfer baskı kağıdı çeşitlerine sitemizden kalite garantisiyle ulaşabilirsiniz. Sublimasyon transfer baskı kağıdı siparişi verirken, Teknofinal avantajlı toptan alışveriş olanaklarından yararlanırsınız. Transfer kağıdı toptan sipariş verirken indirim ve kampanya olanaklarından faydalanabilir, en iyi fiyatla yüksek kalite transfer kağıdı satın alabilirsiniz.

Tasarımda Önemli Rol Oynayan Transfer Kağıdı Baskı Kalitesi

Yazıcıdan alınan çıktıların istenen ürünler üzerine baskı olarak aktarılmasını sağlayan transfer kağıdı baskı kalitesini etkiler. Tasarımda önemli rol oynayan transfer kağıtları yazıcıdan ürün üzerine baskı aktarırken kullanılır. Ürünler üzerine aktarılmak istenen yazı ya da görsel baskı tasarımları şeffaf transfer kağıdı ile alınabilir. Transfer kağıdının çeşidi yazıcı türü ve baskı olanaklarına göre tercih edilebilir. Geniş ürün seçenekleri bulunan sitemizde tişört baskı transfer kağıdı gibi özel ürünlere de ulaşırsınız. Teknofinal sublimasyon baskı ile alakalı tüm ürünlere en iyi fiyat en yüksek kalite avantajlarıyla ulaşmanızı sağlar. Yüksek kalite transfer baskı kağıtlarını istediğiniz özelliklere göre seçebilir, seçtiğiniz ürünleri sipariş ederken indirim olanaklarından yararlanabilirsiniz. Toptan sipariş avantajlarıyla sublimasyon baskı ürünlerinde bütçe dostu seçimler yapabilirsiniz. Kampanya fırsatlarıyla sunulan baskı kağıdı fiyatları seçeneklerinden yararlanmak için sitemizdeki ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Baskı kağıtlarını ürün baskı tasarım olanaklarına tercih edebilir, istediğiniz özelliklerde baskı kağıtlarına kolay ulaşırsınız. Özelliklere göre arama yaparak tam istediğiniz baskı kağıdı çeşitlerini uygun fiyatlara sipariş edebilirsiniz. Teknofinal.com toptan sipariş avantajlarından yararlanarak baskı kağıdı alırken yüksek kalite standartlara en iyi fiyat farkıyla sahip olursunuz.

Sublimasyon Transfer Baskı Kağıdı Çeşitlerinde Kaliteli Seçenekler

Yazıcıdan alınan çıktının istenen ürünler üzerine tasarım olarak basılmasını sağlayan sublimasyon baskıda sublimasyon transfer kağıdı kullanılır. Bu özel transfer kağıtları baskı yapılacak ürün ve yazıcı çeşidine göre farklı seçeneklerle sunulur. Transfer kağıtlarında özelliklerine göre farklı markaların orijinal ürün seçenekleri vardır. Sitemizde yazıcı çeşidine, marka ve modeline göre transfer kağıdı çeşitlerini uygun fiyata orijinal ürün garantisiyle bulmak mümkündür. Epson transfer kağıdı gibi yüksek kalite orijinal transfer kağıdı seçeneklerini indirimli fiyatlarla toptan olarak sitemizden sipariş edebilirsiniz. Pratik ve kaliteli hazır transfer baskı kağıtları arasından seçim yaparken yüksek kalite standartlara güvenebilirsiniz. Teknofinal avantajlarından yararlanarak yüksek kalite ürünleri uygun fiyatlarla satın alırsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.