x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Gizlilik ve Güvenlik

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ ve KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ

Teknofinal Dış Ticaret Ltd. Şti. (www.teknofinal.com), kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz için gerekli tüm tedbirleri almıştır. Hç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından alınmaz, saklanmaz, üçüncü şahıslara verilmez. Alışveriş esnasında kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçerseniz, sistem sizi otomatik olarak bankanızın ödeme sayfasına yönlendirir ve cep telefonunuza gelen şifreyi bankanızın sayfasına girersiniz. Daha sonrasında ise Alışverişi bitirdiğiniz anda sistem tarafından otomatik olarak silinir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Rapid SSL (128 bit SSL Security) güvenlik sistemi kullanılmaktadır. www.teknofinal.com üyelerinin özel bilgisini, hiçbir şekilde satmaz ve hiçbir nedenle başka kişilerle paylaşmaz. E-posta adresleri sadece , üyelere kampanya ve tanıtım için gönderilmekte kullanılmaktadır, istenirse bu listeden çıkılabilir. e-mail ile müşteriler bu isteğini talep edebilir.

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.