x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan Süblimasyon Baskı Makinesi fiyat ve Transfer, Sublimasyon Baskı Pres Makinası fiyatları.

Sırala
Görünüm:
1 2 3
7.316,19 TL
5.267,66 TL (KDV Dahil)
%28 indirimli
7.153,61 TL
5.040,04 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
11.474,43 TL
9.286,68 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
11.276,03 TL
8.896,49 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
11.474,43 TL
9.403,74 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
6.679,64 TL
5.462,76 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
6.503,28 TL
5.430,24 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
14.957,54 TL
12.193,65 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
10.233,73 TL
8.514,87 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
2.211,12 TL
1.950,98 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
13.819,47 TL
10.717,41 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
1.463,24 TL
1.300,66 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
185,34 TL
163,88 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Transfer Baskı Presi ve Makineleri

Süblimasyon işiyle ilgilenen herkesin olmazsa olmazıdır transfer baskı makineleridir. Birbirinden farklı seçenekleri ile Teknofinal’de bütçenize uygun makineyi bulmanız mümkündür.

Süblimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

Süblimasyon baskı için öncesinde baskısı yapılacak görsel photoshop benzeri bir programda hazırlanır (ürün üzerinde düzgün durması için boyutu ayarlanır; keskinlik, contrast vs. verilir), sonrasında da hazırlanan görselin süblimasyon yazıcı sayesinde transfer kağıdının üzerine çıktısı alınır. Bir sonraki adımda transfer kağıdının mürekkep olan tarafı ürüne temas edecek şekilde süblimasyon baskı yapılacak olan yüzeye ısı bandı yardımıyla sabitlenir. Sonra da süblimasyon ürün, sıcaklığı ayarlanmış olan baskı pres makinesinin yani transfer baskı makinesinin içerisine yerleştirilir. Sonrasında süblimasyon ürün, baskı pres makinesinin içerisinde gereken süre bekletilir ve çıkarılır. Baskı pres makinesinden çıkarılan ürünün üzerindeki transfer baskı kâğıdı çıkarıldığında da artık görselin ürüne geçtiği görülür. Yani sizin de gördüğünüz gibi baskı pres makinesi süblimasyon baskıda kilit taşıdır denilebilir.

Süblimasyon Baskı Presi Çeşitleri

Her süblimasyon ürünün baskısını aynı pres baskı makinesinde yapamazsınız. Örneğin bir kupa bardak baskı makinesinde süblimasyon puzzle basamazsınız. Puzzle basabilmek için 3d süblimasyon baskı makinesine veya düz pres baskı makinesine ihtiyacınız olacak. Aynı şekilde bir kupa pres makinesinde süblimasyon şapkaya baskı yapamazsınız, süblimasyon şapkaya baskı yapabilmek için şapka baskı makinesine ihtiyacınız olacaktır. Veya bir tabak için tabak baskı makine presine ihtiyaç duyulur. Fakat elbette her süblimasyon ürün için ayrı bir makine almak maliyet ve makinelerin konulacağı alan bakımından süblimasyon işiyle uğraşanlar için zorluk oluşturacaktır. Combo transfer baskı makinesiyle içinde bulundurduğu pedler ve aparatlar sayesinde her çeşit düz yüzey, tüm tekstil ürünleri, metal ürünler, taş, kaya ürünler, kupa, şapka, tabak gibi birçok süblimasyon ürüne baskı yapabilirsiniz. En çok tercih edilen bu Combo transfer baskı pres makineleri fiyat performans açısından çok caziptir. Combo transfer baskı makinelerinin bir diğer avantajı ise üzerine kalem baskı pedi ve logo baskı pedinin takılabilmesi; ayrıca bu makinenin logo baskı pres makinesi veya kalem baskı pres makinesi olarak da kullanılabilmesidir.

Düz pres baskı makinesi sayesinde de süblimasyon t-shirtlere, puzzle’lara, yastıklara, metal tabaklara, kolyelere, mouse pad çeşitlerine, transfer baskıya uygun plaketlere, madalya çeşitlerine, süblimasyon rock photo (doğal taş) çeşitlerine ve bunlar gibi yüzeyleri düz olan süblimasyon ürünlere baskı yapılabilir.

Hediyelik sektörünün kişiye özel hediyeliklerde kayıyor olduğu için siz de hâlâ sıradan hediyelikler satıyorsanız eğer sizleri süblimasyonla tanışmaya ve kişiye özel hediyeliklere yönelebilirsiniz. Transfer baskı makinelerine ve süblimasyon ürünlere www.teknofinal.com internet sitesinden inceleyebilir veya Sultangazi’deki Showroom’a gelerek süblimasyon ürünlerimizi görebilir; combo transfer baskı makinesi, kupa pres makinesi gibi tüm transfer baskı makinelerimizi inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz. Fiyat-kalite karşılaştırması yaptığınızda en uygun toptan süblimasyon baskı makinesi fiyatlarının Teknofinal’de olduğunu göreceksiniz. Bayilere özel uygun fiyatları görebilmek ve bu fiyatlardan faydalanabilmek için siteye bayi olmanız gerekmektedir.

Transfer Baskı Makinesi Nedir?

Transfer baskı makinesi, farklı renk çeşitliliği taşıyan mürekkebi, rulodan kâğıt üzerine ya da metal, porselen, cam ve kumaş gibi farklı malzemeler üzerine aktararak, farklı motifler, desenler ve yazılar baskılayan makinelere verilen isimdir. Pres makinesi olarak da bilinen bu makineler ile hemen hemen her malzeme üzerinde ve iyi kalitede baskı yapılabilmektedir. Bu sebeple, kullanılan sektör ve malzeme açısından geniş bir kullanım alanına ve yüksek bir performansa sahiptir.

Transfer Baskı Makineleri İle Neler Yapılır?

Kullanım alanı oldukça geniş olan transfer baskı presi ile pek çok zemine baskı yapabilir, Porselen, cam, seramik ve plastik yüzeyler gibi çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılabilir makinelerdir. Pres baskı makineleri ile kişiye özel tasarımlar, plaketler, baskılı ve yazılı t-shirtler, kişiye özel baskı makinesi ile kupa bardaklar, puzzelelar, kalemler, doğal taşlar, bayrak ve çantalar, havlular gibi farklı malzeme ve zemin üzerinde farklı baskı mnakineleri ile çeşitli baskılar yapılmaktadır. Hediyelik eşya, kişiye ya da firmaya özel tasarımlar bu makinelerle oluşturulmaktadır.

Transfer Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Farklı malzemelerde farklı baskı teknikleri kullanılan transfer baskı sistemleri, Serigrafi Transfer Baskı ve  Süblimasyon transfer baskı olmak üzere farklı çeşitlere sahiplerdir.

Serigrafi Transfer Baskı Makinesi: En iyi renk kalitesini elde edeceğiniz transfer baskı makineleridir. Tekstil ürünlerinde ve çeşitli malzemeler üzerinde, en kaliteli baskı sonuçlarını elde edeceğiniz baskı makineleridir.

Ofset Transfer Baskı Makineleri: Özel transfer kâğıdına, çok renkli desenleri basan ve sonrasında bunu, transfer baskı makineleri ile farklı malzemeler üzerine baskılayan baskı teknolojisidir.

Süblimasyn Baskı Nasıl Yapılır? Isı ve basınç yardımıyla özel mürekkep buharlaştırılır, plimer başka bir malzeme üzerine direkt kaplanır. Bu teknolojide yüzey ya da boyanacak malzeme, genellikle beyaz olmalıdır.

Bu baskı teknolojileri için kullanılacak transfer presi makineleri için, Teknofinal ürün koleksiyonunu inceleyebilir. İhtiyacınız olan makineyi temin edebilirsiniz.

Transfer Baskı Makinesi Nereden Alınır?

Kullanım alanı geniş olan ve hemen her zemine uygulanabilir bir niteliği taşıyan transfer baskı makineleri, makine performansı, satış sırasındaki iletişim ve çözüm odaklı satış noktaları, ürün çeşitliliği ve uygulanan fiyat bandı sebebiyle en ideal adresler üzerinden temin edilmelidir. Bu noktada, sektörde oldukça geniş bir kullanıcı alanına ve farklı sektörlere hitap eden zengin ürün çeşitliliği ile Teknofinal, sizlere yardımcı olmaktadır.

Teknofinal, farklı pres makineleri, uygun baskı pres makinesi fiyatları ve seçeneklerde çeşitlilik göstermesi sebebiyle tercih etmekte tereddüt etmeyeceğiniz isimlerdendir. Peki, Teknofinal baskı makinesi çeşitleri nelerdir?

Düz baskı presi makinesi kalem baskı makinesi, kupa baskı makinesi, şapka baskı makinesi, tabak baskı makinesi, logo baskı makinesi, combo baskı makinesi, 3D transfer baskı makinesi gibi baskı makineleri, Teknofinal’de ihtiyaçlarınız ve kullanılacak sektör dahilinde tercih edebileceğiniz baskı makinesi çeşitleridir.

Teknofinal Transfer Baskı Makinesi Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Teknofinal’de tercih edebileceğiniz baskı makineleri ve özelliklerinden birkaçı şu şekildedir:

Tabak Baskı Makinesi: Küçük işletmelerde kompresöre ihtiyaç duymadan pratik ve kolay çalışan makinelerdir. Bu makinelerde sıcaklık ve süre ayarlayabilirsiniz. Elektronik zaman ve sıcaklık ayarı yapılabilir. Hem lazer baskıya hem de süblimasyon baskıya uygundur.

Süblimasyon Freesub 5in 1Cmb Isı Transfer Baskı Makinesi: 3 farklı modu mevcuttur. Uygulama alanı geniş bir makinedir. Çift rezidanslıdır. Üst kısmı 360 derece dönmektedir.

Freesub Kupa Baskı Makinesi: Kenarlardan destekli, ayarlanabilir gerdirme vidaları sayesinde doğru basınç ve temiz transfer sağlar. Kullanımı kolaydır. Ayarlanabilir 3 farklı moda sahiptir.

Düz Transfer Süblimasyon Baskı Makinesi: Uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen bir makinedir. Isı ve süre ayarı yapabileceğiniz led ekran mevcuttur.

Tabak Transfer Baskı Makinesi: Ürün içerisinde tabak baskı pedi mevcuttur. Bu makinede profesyonel body transfer baskı makinesine tabak baskı pedi ilave edilmiştir. Çok amaçlı baskı makinelerindendir.

Sıcak Baskı Makinesi Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Genellikle ajanda ve not defterleri üzerine, isteğe göre gümüş ya da altın yaldız olarak baskı yapılan, renksiz şekilde klişe yardımı ile sıcak baskı oyma tekniği kullanılarak uygulanan baskı çeşidine sıcak baskı denilmektedir. Ancak sıcak pres makinesi, ek aparatlar alarak bardaklar, kupalar üzerine de baskı yapabilir makinelerdir. Süblimasyon Freesub 5in 1 Isı Transfer Baskı Makinesi Teknfinal aracılığı ile tercih edebileceğiniz sıcak baskı makinesi seçeneklerinden biridir.

Logo Baskı Makineleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kupa, şapka, tabak ve kalem baskıları da yapabileceğiniz bu makineler, combo baskı makinesi gibi de kullanabileceğiniz çok amaçlı makinelerdendir.

3D Transfer Baskı Makinesi ve Özellikleri Nelerdir?

Bu makineler baskı makineleri arasında en iyi sonuçları alabileceğiniz, son teknoloji makinelerindendir. 3D vakum sayesinde tabak ya da kupalarda baskı sırasında kırılma olayı olmaz. Telefon kabı, tabak gibi farklı yüzeylere baskı yapma imkânı sunar. SB420, SB6100 3D baskı makineleri Teknfinal’de tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Combo Baskı Makinesi ve Özellikleri Nelerdir?

Yüksek performansa sahip baskı yapabilen bu makinelerin, kullanım alanları çok geniştir. Hediyelik eşyadan tutun da reklam sektöründe kullanılan baskı ürünlerine kadar pek çok yüzey üzerinde kullanım alanına sahiplerdir.

Transfer Baskı Makinesi Fiyatları Nelerdir?

Teknofinal, çeşitli modellerde transfer baskı makinelerini sunmasının yanında, fiyat olarak da cazip ve kolay ödeme imkânı sağlamaktadır. Teknofinal, transfer baskı makinesi fiyatları uygulanan kampanya ve fırsatlar, kolay ödeme seçenekleri ve 2 yıl garanti koşulu ile performansı yüksek transfer baskı makine koleksiyonunu sizlere sunmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.