x

SİZLER İÇİN BLOG YAZILARIMIZ

Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Alınır?

11 Haziran 2021

Herkes sabırsızlıkla beklediği o özel gün, doğum günü, yaklaşırken akıllarını tek bir soru kurcalar: 'Acaba bu yıl bana ne hediye alınacak?' Tabi bu soru diğerlerinin aklına 'Acaba bu yıl ne alsam?' diye gelirken satıcıların aklında da 'Doğum günlerinde en çok hangi hediyelik satılır?' olarak şekilleniyor. Biz de sizlere güzel öneriler sunmak açısından bu blog yazısını oluşturalım dedik, keyifli okumalar dileriz.

 

DTF Tekstil Baskı Nedir?

04 Haziran 2021

Herkesin dört gözle beklediği DTF sistemlerimiz nihayet tüm test aşamalarından geçerek alıcılarıyla buluşuyor. Bir taraftan da alıp almama konusunda tereddütte kalanların veya bu  makineyi yeni yeni duymaya başlayanların aklında birçok soru oluşmaya başlıyor. Biz de hem bu sorularınız için hem de DTF sistemlerimini sizlere daha iyi anlatabilmek için bu blog yazısını oluşturduk.

Öğretmenler Günü'nde Ne Hediye Alınır?

28 Mayıs 2021

Günler 24 Kasım'a yaklaşırken öğretmenlerine değer veren öğrencilerimiz telaştalar... 'Hediye almalı mıyız?', 'Ne hediye alsak?' vb sorular akılları kurcalamaya başlar. Daha öğrenciler hangi hediyeyi alacağını bilemezken satıcılar da hangi ürünlerin satılabileceğini düşünüp ona göre stoklarını yenilemeye başlarlar. Peki ama hangi hediyelikler öğretmenler gününde sıkça tercih edilir?

Teknofinal Servis Aracı Teslim

12 Ekim 2022

www.teknofinal.com web sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerinizi 'Teknofinal Servis Aracımız' sayesinde adresinize kadar daha hızlı, daha güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Yılbaşında Alınabilecek Hediye Fikirleri (2022)

25 Haziran 2021

Her yılın sonuna doğru yaklaşırken gerek evlerde, gerek iş yerlerinde, gerekse okullarda hediye çekilişleri yapılır. Tabii bu çekilişlerin sonunda da herkes hediye alması gereken kişiye ne alacağını düşünmeye başlar. Durum buyken hediye satıcılarının merak ettiği şey de hangi ürünlerin daha çok tercih edilecek olduğudur. Bizler de bu iki tarafa da yardımcı olmak açısından yıl başı hediyelerini derledik.

Fotoğraf Albüm Çeşitleri Nelerdir?

09 Mayıs 2021

Fotoğraf Albümleri çok tercih edilen hediyelik ürün grubundadır. Çünkü fotoğrafı seven ve fotoğraflarını fotoğraf kağıdına bastıran hepimiz, Bu fotoğrafları yıllarca torunlarına kadar saklıyabilmek için Fotoğraf Albümlerine ihtiyacı vardır. Fotoğraf Abümleri ölçülerine, iç yapraklarının özelliklerene göre birçok farklılıkları vardır. Öncelikle Kapak Modellerinden bahsedelim. Fotoğraf Albümlerinin kapakları öyle ön...

Neden Teknofinal 'den Toptan Hediye alışverişi Yapmalısınız?

03 Mayıs 2021

Firmamız 2003 yılından beri Bayilik Sistemi ile çalışan, bu sayede ithal ettiğimiz ve/veya ürettiğimiz transfer makinelerini ve hediye ürünleri satmak isteyen, yeni bir iş kurmak isteyenlere çok büyük indirimler yaparak para kazanmalarını sağlamak, Bayi Girişi yapıldığı zaman toptan fiyatlara ulaşılan toptan hediye ve transfer baskı sistemleri satış sitesidir.

Neden Kişiye Özel Hediye Satmalıyım?

02 Mayıs 2021

Günümüzde artık teknolojinin de gelişmesinin etkisiyle özellikle E-Ticaret ‘te satış yapan firmalar ve fotoğrafçılar, kırtasiyeler, Copy Center ‘lar, hediyelik satışı yapan firmalar standart hediye yerine sattıkları ürünü kişiselleştirilebilen ürünleri seçmeliler çünkü bu ürünler müşterilerin çok daha hoşuna gider. Şöyle düşünelim herhangi bir hediye ürününe bir fotoğraf, isim veya tararım eklediğinizde, size...

Sublimasyon Kupa Baskı Nasıl Yapılır?

24 Nisan 2021

Bu blokta sizler için 'Sublimasyon kupa bardak baskısı nasıl yapılır?' sorusunu yanıtlayacağız. Görüntünüzü yan baskısını yapacağınız tasarımın standart bir grafik programında (photoshop olabilir) doğru renkler için CMYK modunu kullanarak oluşturun. Eğer mevcut ise, tedarikçinizden temin edilmiş grafik şablonlar kullanın. Bu sayede ebat problemi yaşamazsınız.

Sublimasyon Baskı Nedir?

26 Mart 2021

Süblimasyon, kelime anlamı olarak; maddenin ısı uygulandığında katı halden - sıvı hali atlayarak- direkt olarak gaz haline geçmesidir. Sanıyoruz ki sizler de kişiye özel baskıların yapılış tekniği olan süblimasyon baskısının ne olduğunu merak ediyorsunuz. İşte biz de sizler için detaylı bilgiler alabileceğiniz blog yazısını hazırladık

1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.