x

Sublimasyon Toptan Porselen Kupa Bardak ihtiyaçlarının en fazlası beyaz olanlardır. Toptan pürüzsüz ve kaliteli toptan beyaz sublimasyon kupa bardakları tüm promosyon ve kişiye özel beyaz kupa bardak baskı işlerinde kullanıp, sublimasyon porselen beyaz kupa bardak üretebilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
1 2
30,45 TL
26,80 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

Toptan Kupa Bardak Fiyatları?


Firmanızda sublimasyon kupa bardak baskıları için ekonomik ve hesaplı fiyatları yakalamak için toptan beyaz porselen kupa bardak satan firma hem üretim olarak hem de ithalat olarak güçlü ve stoklu çalışması gerekir ki sizin tüm isteklerinize toptan sublimasyon porselen kupa bardakları stoklarında bulundurur ve tüm ihtiyaçlarınıza ekonomik fiyatlar ile çözüm bulur.

Sublimasyon Kupa Bardak Üretimi?


Firmamız hem yerli süblimasyon kupa bardak imalatı yapmaktadır, hem de Türkiye ‘de üretemediğimiz özel sublimasyon porselen kupa bardakların ithalatını yaparak Türkiye’ de en fazla sublimasyon kupa bardak çeşidini ekonomik, toptan fiyatlarla satmaktadır. promosyon, hediyelik, fotoğrafçı firmaları için üretilen tüm kupa bardaklarımız 1. sınıf kaliyetede olup en hesaplı toptan sublimasyon kupa bardak üretim ve ithal fiyatları firmamızdadır.

Neden Sublimasyon Kupa Bardak?


Toptan Kupa Bardakların çok fazla tüketildiği çeşit sublimasyon olanlardır. Çünkü toptan sublimasyon kupa bardaklar kişiye özel olarak her bir tanesine farklı tasarımlar yapılarak tasarlanabilir ve üzerine baskılar rahatlıkla yapılabilir. Bir kupa eğer sublimasyon baskı uyumlu ise kupa bardak üzerine 2 dakika içerisinde bir baskı elde edebilirsiniz. Sizde toptan sublimasyon beyaz porselen kupa bardaklara sahip olun sizde kişiye özel kupa baskıları yapın.

Sublimasyon Kupa Bardak Nedir?


Üretilmiş ve kullanıma hazır haldeki Toptan Kupa Bardakların üzerine şeffaf ve parlak polyester kaplanarak, 300 derece üzerinde ısı ile tekrardan fırınlanarak elde edilmiş olan kupaya toptan sublimasyon kupa bardak denir.

Neden Beyaz Kupa Bardak?


Toptan sublimasyon kupaların promosyon işlerinde en fazla kullanılan rengi beyazdır. Çünkü toptan beyaz sublimasyon kupa bardaklar üretim olarak diğer renkli kupalardan daha kolay üretilir ve böylece daha hesaplıdır. Sizde promosyon firmasıysanız toptan sublimasyon beyaz porselen kupa bardaklarını seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.