x
önpecere.jpg (202 KB)
Teslimat Koşulları

Saat 15:00 'a kadar Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargoya verilem zamanı Cumartesi günleri Saat 13:00'e kadardır. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-2 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Sevgililer günü, yeniyıl, anneler, babalar günleri gibi Özel Günlerin bulunduğu haftalarda çok büyük yoğunluk olduğu için siparişlerinizin kargoya verilme süresi uzayacaktır aynı zamanda kargo firmalarıda bu özel gün haftalarında yoğunluklarından dolayı taşıma sürelerini 2-3 kat arttırmaktadırlar. Lütfen mağduriyet yaşamamanız için siparişlerinizi bu olası gecikmeleri dikkate alarak veriniz.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.teknofinal.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise yaptığınız ödeme derhal iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.