Toptan olarak satışa sunulan, kaliteli ışıklı, led, ahşap, cam, hareketli, çoklu, plastik, bambu, modern, pencereli, masaüstü, duvara asmalı, eskitme, karatahta, müzikli, 10x15, 13x18, 15x21, 20x30 fotoğraf çerçevelerin bulunduğu bir Hediye kategorisidir. Bu kategoriden tüm ürünleri Stoktan Teslim Aynı Gün Kargo ile satın alabilirsiniz. Kişiye özel Toptan Ekonomik Fiyatlı Fotoğraf Çerçeveleri...

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 ... 7 ... 12
93,86 TL
81,66 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
Toplam 335 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Neden Çerçeve almalıyız?

Aslında bu soruyu kendinize de sorabilirsiniz. Değer verdiğiniz kişilerle çekildiğiniz fotoğrafları çerçevelere koymaktan daha güzel ne olabilir ki? Sevdikleriniz her an gözünüzün önünde!!! Yani başka bir deyişle çerçeveler fotoğrafları saklamanızın en güzel şekillerinden biridir aslında. Aynı zamanda da çok tercih edilen bir dekorasyon aracıdır çerçeveler. Sehpaların, iş yerindeki masaların, çalışma masalarının en iyi arkadaşı olan çerçeveler ortamın daha sıcak ve daha hoş görünmesini sağlayacaktır.

Fotoğraf Çerçeveleri hediye olarak tercih edilebilir mi? 

Çerçeveler, doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler ve babalar gününde, yıl başında ve daha birçok özel günde hediye edilebilecek hoş bir hediyelik eşyadır. Her özel günde hediye edilebilecek olmasının yanı sıra aynı zamanda çerçevelerin içine fotoğraf konan bir hediyelik olmasından dolayı hediyeniz kişiye özel olmuş olacak! Bu bakımdan fotoğraf çerçeveleri içlerinde fotoğrafla beraber hediye edilebileceğinden dolayı aynı zamanda eski yaşadıklarınızı ve hediyenin sahibiyle paylaştığınız anıları canlandırmış olur. Aynı zamanda ev hediyesi olarak da tercih edilebilecek olan duvar çerçeveleri şık tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanmakta. Birbirinden şık, dekoratif, ışıklı, hareketli çerçeve modellerimiz için sayfamıza göz atmayı unutmayın!!!

Fotoğraf Çerçevelerinin çeşitleri nelerdir?

Sizlere birbirinden güzel, çeşitli modellerimizden bahsedelim: sök-tak kare çerçeveler, ahşap fotoğraf çerçeveleri, kare fotoğraf çerçeveleri, bambu fotoğraf çerçeveleri, cam fotoğraf çerçeveleri, çoklu kolaj çerçeveleri, saatli çerçeveler, hareketli fotoğraf çerçeveleri, kantri fotoğraf çerçeveleri, modern çerçeveler, plastik çerçeveler, duvar çerçeveleri ve daha birçok şık çerçevelerimiz için => teknofinal.com !!!

Fotoğraf Çerçevelerini toptan olarak nereden alabilirim ve fiyatlar nasıldır?

Teknofinal ekibi olarak fotoğraf çerçevelerinin ve daha birçok hediyelik eşyanın ve baskı malzemelerinin toptan satışını yapmaktayız. Çerçevelerimizin fiyatlarının oldukça uygun olmasıyla birlikte fiyatları modellere göre değişmektedir. Toptan olarak alacaksanız toptan fiyatlarımızı görebilmek için bayi olmanız gerekmektedir. Bayi olarak hediyelikleri toptan fiyatlarından görebilir ve alışverişinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf Çerçevesini kimler kullanır?

Fotoğraf çerçeveleri 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan bir hediyelik eşyadır. Hem küçüklerin beğeneceği hem de büyüklerin beğeneceği birçok modeli teknofinal.com'da bulabilirsiniz!!! Fotoğraflar bir köşede duracağına çerçevede dursun!!! Unutmayın fotoğraflar anıları somutlaştırır, çerçeveler de somutlaştırılan anılarınızı korur!!! 

                              

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.