x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

DTF Tekstil Baskı ürünlerimizi toptan uygun fiyatlarla bu kategorimizden detaylı inceleyebilir ve Aynı Gün Kargo ile siparişinizi verebilirsiniz. %100 pamuklu, turkuaz, lacivert, bordo renk DTF tekstil kumaş ürünlerimiz.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
13,19 TL
12,69 TL (KDV Dahil)
%4 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

En Kaliteli DTF Baskı Ürünleri Ve Özellikleri

DTF baskı ürünleri, baskı sürecinde ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Baskı işlemlerinin her aşamasında farklı bir malzeme kullanılır ve baskı son halini alır. Bu malzemelerin kalitesi, standartlara uygun bir üretim ile mümkündür. Tişört, pano, boyun yakalığı, giysi ve baskı mutfak önlüğü gibi seçenekler, DTF baskı ürün seçenekleri içinde yer alır.

DTF Baskı İşlemlerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Kurutma makinesi, baskı mürekkebi, pet film kağıdı ve baskı tozu gibi malzemeler DTF baskı malzemeleri arasında yer alan ürünlerdir. Teknofinal.com üzerinden satın alabileceğiniz bu malzemelerin her biri sorunsuz bir kullanım sunar. Çeşitli kullanım seçenekleri sunan ürünler, farklı boyut alternatiflerine de sahiptir. Bu sayede kullanım planınıza uygun olacak şekilde bir seçim yapabilirsiniz.

Toplu olarak satın alabileceğiniz malzemelerin miktarları da uzun süreli bir kullanım elde etmek için yeterlidir. DTF baskı malzemelerini toptan satın alarak depolarınızda uygun koşullarda saklayabilirsiniz. Stoklarınızda her an kullanıma hazır şekilde tutabileceğiniz bu malzemeler sayesinde dilediğiniz zaman baskı tişörtü gibi çalışmalar yapabilirsiniz.

DTF Baskı Tekstil Ürünlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

DTF baskı ürünleri ile tişört, sweatshirt, mutfak önlüğü ya da çeşitli giyim ürünleri gibi farklı çalışmalar yapabilirsiniz. Yaptığınız baskı işlemleri ile modaya ya da tarzınıza uygun son derece şık bir çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Dft baskı kıyafetleri size ve sevdiklerinize hoş bir armağan da olabilir. Baskı tekniği ile kadınlara, erkeklere ya da çocuklara uygun farklı tasarımlara sahip ürünler tasarlayarak satışa sunabilirsiniz. Solmayan baskı kaliteli sayesinde, uzun ömürlü tasarımlar yapabilirsiniz. Kaliteli baskılar sayesinde müşteri memnuniyeti de elde edebilirsiniz.

En Kaliteli DTF Baskı Malzemeleri

DTF baskı sürecinde baskı malzemelerine ve pamuklu tişört gibi baskı uygulaması yapılacak materyallere ihtiyacınız olur. İlk aşamada tasarımları, yazıcı vasıtasıyla kağıda aktarmanız gerekir. Toz ile yapışkanlığı artırılan ve kurutulan tasarımlar, tekstil ürününün üzerine aktarılır. DTF baskı aşamasında kullanılacak tüm ürünlerin yüksek kalitede olması alınan sonucun başarısı açısından son derece önemlidir. Askılı boyun yakalığı, tişört, sweathirt gibi ürünlerde kusursuz baskı işlemleri için DTF baskı sürecinin tüm aşamalarında Teknofinal’in kaliteli ürünlerini tercih edebilirsiniz.

En Avantajlı DTF Baskı Malzemeleri Fiyatları Teknofinal’de

En kaliteli DTF malzemeleri ile yaptığınız çalışmalarda, beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde edebilirsiniz. Hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak malzemeler özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. DTF baskı ürünleri sahip oldukları özelliklere göre fiyatlandırılır. Ürünlerin boyutları ve miktarı da fiyatlar üzerinde etkilidir. Baskı poları, pamuklu tişört, kapşonlu sweatshirt gibi birbirinden kaliteli ürünlere Teknofinal üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir, hızlı kargo imkanı ile satın aldığınız ürünlere hemen ulaşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.