3D Transfer Baskı Makineleri Siparişi

 

3D Sublimasyon Transfer Baskı Makineleri

  3D Transfer Baskı Makineleri'ne sahip olabilmeniz için lütfen rezervasyon yaptırın. 20.02.2013'te ithalatına başladığımız bu efsane transfer baskı makinesi yoğun talepler nedeni ile arzı karşılayamamakta ve yaklaşık teslim süresi 20-30 güne çıkmaktadır. Bu nedenle almak isteyen müşterilerimizin Final Fotoğrafçılık ile temasa geçip makinelerini ayırttırmaları gerekmektedir. 2-3 aylık bu üretim azlığından dolayı tedarik sıkıntısı vardır. Bu durumdan dolayı müşterilerimizden özür dileriz.
   

3D BASKI SİSTEMİ AYRICALIKLARI


   3D Transfer (Sublimasyon) Baskı Makineleri ile geleneksel makineler efsane olacak...SB-3042, A3 Multi-Function Sublimasyon 3D Transfer Makinesi, Tüm Transfer Baskı İşlerinizi yapabileceğiniz son teknolojik makinesidir.  3D Vakum sayesinde basılacak ürüne zarar vermediği için, üründe kırılma, çatlama meydana gelmez. Ayrıca geleneksel Preslere göre daha avantajlıdır.
   3D Sublimasyon Makinesi sayesinde tabak, Telefon Kapakları, Kupa gibi ürünlerin tüm kaplama alanlarına baskı imkanı sağlar. Bununla kalmayıp eski sistem Makinelerdeki tabak ve kupa kırma olayı tamamen ortadan kalkmıştır.
Bir diğer üstün özelliği ise eski preslerde olduğu gibi Pres yükseklik ayarına gerek yoktur, baskı sistemi tamamen Vakum Sistemlidir ve Kötü baskı yapma olasılığınız bu yeni 3D Makinemiz ile kalmamıştır. 3D Vacuum sistem ile çalıştığı için tekstil ürünlerini baskı imkanı yok diyemiyoruz ama çok meşagatlidir. Bu nedenle yeni sistem kurmak isteyen müşterilerimize 3D Transfer Makinesi ile beraber ayrıca tekstil baskısı için düz pres almalarını tavsiye ediyoruz. 


        Etiketler: 3d, vakum, sistem, transfer, baskı, sublimasyon, kupa, bardak, t-shirt, yastık, tabak, 3d transfer baskı makinesi, vacuum
Bir önceki yazımız olan Sitemiz Yeni Yüzü İle Hizmetinizde! başlıklı makalemizde
yeni yüzüyle sitemiz hizmetinizde  hakkında  bilgiler verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.