ssamozzxsqweqwe2142422221243421a24zzz.jpg (65 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, özel olarak tasarımı ve şık görünümüyle 13x18 cm kaliteli, memory, pencereli, renkli, deri fotoğraf albümlerinin satışa sunulduğu hediyelik eşya kategorisidir.Bu kategoriden 13x18 albüm fiyatları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

13x18 Fotoğraf Albümleri neden tercih edilir?

Fotoğraf albümleri olmadan her gün çekildiğiniz o kadar fotoğrafı nerede koyacaksınız? Fotoğraflarınıza tekrar bakmak istediğinizde onları düzenli olarak bulabileceğiniz yer neresi olabilir? Tabii ki fotoğraf albümleri. Tabii  albümler de fotoğraf boyutlarına göre çeşitlilik göstermektedir. 13x18 olarak bastırılan fotoğraflarınız için 13x18 cm fotoğraf albümlerini kullanmalısınız. Tüm fotoğraflarınızı, deforme olmasını ve kaybolmasını engelleyerek saklamanıza yardımcı olacak olan fotoğraf albümlerimizin tüm modellerini incelemeniz için sizleri teknofinal.com'a davet ediyoruz.

13x18 Fotoğraf Albümlerini kimler tercih eder?

Tabii anılarına değer verenler... Ama sizin için bu çemberi daraltalım: Fotoğraflarını 13x18 cm olarak bastırmış olan herkes bu fotoğrafları saklayabilmek için güvenli bir yere ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç doğrultusunda da 13x18 cm fotoğraf çerçevelerini tercih ederler diyebiliriz. Albümler aynı zamanda hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilir. Değer verdiğiniz birine ne alacağınız konusunda kararsız kaldıysanız fotoğraf albümleri de güzel bir hediye seçeneği olarak aklınızın bir köşesinde bulunabilir.

Toptan olarak 13x18 Fotoğraf Albümlerini nereden alabilirim?

Biz, Teknofinal olarak toptan ve perakende satış yapmaktayız. Eğer siz de bu birbirinden güzel albümlerden kendi müşterilerinize satmak istiyorsanız ve bunun için de albümleri toptan ve uygun fiyata alabileceğiniz bir yer arıyorsanız sizin için doğru adres=> teknofinal.com. Toptan fiyatlarımızı görebilmek ve bu fiyatlardan yararlanabilmek için sitemize bayi olmayı unutmayın! 

Bayi olmak için ne yapmalıyım?

Sitemize bayi olmak için öncelikle sitemizdeki bayilik formunu doldurup kaydetmeniz gerekiyor. Sonrasında, mesai saatleri içerisinde müşteri temsilciniz bayiliğinizi onayladıktan sonra bayi olmuş olacaksınız. Tüm bu işlemler gerçekleştiğinde artık toptan fiyatlarımızı görebilir ve toptan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.