x
PENCERE-AÇILIR.jpg (126 KB)
Sırala
Görünüm:
2.687,95 TL
1.928,31 TL (KDV Dahil)
%28 indirimli
2.454,22 TL
1.963,37 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
85,70 TL
76,91 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
48,69 TL
42,85 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
53,89 TL
42,85 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
11,30 TL
8,88 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
4,87 TL
3,41 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Dekoratif Kupa Çeşitleri ve Fiyatları

Kupa bardaklar, mutfak eşyaları arasında vazgeçilmez parçalardan birini oluşturmaktadır. Cam, seramik, porselen gibi farklı malzemelerle üretilebilen bu mutfak ürünleri, farklı desen ve renklerle çeşitlendirilmektedir.  Ayrıca sıcak ya da soğuk içecekleri tüketirken daha keyifli bir içim sunan bu kupa bardaklar, sihirli kupa olarak adlandırılan, sıcak sıvı ile temasında süblimasyon baskının belirginleştiği tasarımlarla daha dikkat çekici ve daha çok tercih edilen ürünlerden olmuştur.

Farklı desenlerle, üretilebilen mug kupa bardaklar, süblimasyon baskı, lazer ya da transfer bakıya uygun malzemelerle tasarlanarak, bu baskı yöntemleri ile dekoratif kupa modelleri olarak dikkat çekici ve farklı çeşitleri ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Dekoratif Kupa Bardaklar Ne İçin Kullanılır?

Çoğunlukla kahve ve çay gibi içecekler tüketirken kullanılan kupa bardaklar, süt ya da sıcak çikolata gibi keyif veren lezzetleri tüketirken kullanılan bardaklardır. Hediyelik ürün kategorisinde sıklıkla tercih edilen dekoratif kupalar da yine aynı amaçlarla kullanılan ürünlerdir.

Düz ve desensiz kupalar gibi baskı makineleri yardımıyla, üzerlerinde uygulanan süblimsyon baskı sayesinde, daha farklı boyutlara taşınan, desenli ya da sihirli kupalar olarak da bilinen dekoratif kupa bardak modelleri sıcak ya da soğuk içecekleri çok daha keyifli tüketmenizi sağlamaktadır.

Gündelik yaşamda kullanılmak üzere ya da misafirlerinize hoş sunumlar gerçekleştirmek üzere kullanımı tercih edilen bu kupalar, hediyelik eşya olarak da sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir.

Kısacası dekoratif bardaklar, hediye etmek için, mutfakta kullanılmak üzere, sıcak ya da soğuk içecekler tüketmek için tercih edilen daha keyifli kupa bardak modelleridir.

Dekoratif Kupalar Nereden Alınmalı?

İçimi kolay ve tarz tasarımlarla üretilen kupa bardakları terih ederken, alışverişin güvenilirliğini ve ürün kalitesini dikkate alarak, doğru adreslerden alışveriş yapılmalıdır. Hem bayiler için hem de hediyelik dekoratif kupa bardak almak isteyenler için tercih edebileceğiniz en güvenilir adres ise Teknofinal olarak karşınıza çıkmaktadır.

Teknofinal, farklı ölçülerde, birbirinden farklı kulp tasarımları ve baskı çeşitliliği ile zengin desen seçeneklerini sunabileceğiniz dekoratif bardak tasarımlarını tercih edebileceğiniz en doğru adreslerden biridir.

Teknofinal, pek çok ürünün toptan alımlarında, bayiler için sağladığı kolaylıklar, perakende ürün seçeneklerindeki çeşitlilik gibi güvenilir alışveriş imkânı ile de bayilerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği alışveriş noktalarındandır.

Teknofinal Dekoratif Kupa Bardak Modelleri Nelerdir?

Teknofinal’de farklı renkler ve farkı kulp tasarımları ile oldukça dikkat çeken ve hoşa giden ürünleri bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasında sadece bayiler için satışı bulunan ve farklı renklerle üretilen süblimasyon dekoratif kupa bardaklar, süblimasyon at kulplu ya da kaplan kulplu kupa bardaklar, koyun kulplu kupa bardaklar gibi, aynalı gold altın metalik kupa modelleri ya da aynalı gümüş silver metalik dekoratif kupa modellerini tercih edebilirsiniz.

Teknofinal dekoratif bardak seçenekleri, baskı sonrası bulaşık makinelerinde yıkamaya uygun ürünlerdendir. Hediyelik ürün olarak satışa sunacağınız bu ürünlerden sıklıkla tercih edilen dekoratif mavi kupa bardak, farklı transfer makineleri ile baskı yapabileceğiniz ürünlerden bir diğeridir.

%80 porselen %20 seramik malzeme ile üretilen at kulplu dekoratif kupa seçeneği de yine hem süblimasyon baskıya hem de lazer baskıya uygun ürünlerdendir.

Teknofinal, müşterilerinize sunacağınız ya da kendiniz ve sevdikleriniz için hediyelik olarak temin edebileceğiniz pek çok dekoratif kupa seçeneklerini sizlere zengin bir içerikle sunmaktadır. Koli olarak alım yapabileceğiniz bu ürünler için siz de vakit kaybetmeden Teknofinal’İn ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Kupa Bardaklarına Nasıl Baskı Yapılır?

Kupa çevresi genellikle 26 ve 27cm olan dekoratif kupa bardak seçeneklerinde, baskı alanı ortalama olarak 20cm’i bulmaktadır. Süblimasyon baskı, lazer ve transfer baskı makinelerine uygun olan bu ürünlere baskı yapabilmek için iyi kalitede süblimasyon baskı kâğıdı ve baskı mürekkebi kullanılmalıdır.

Bu ürünlere süblimasyon baskı yapılırken görselin boyutuna dikkat edilmelidir. Örneğin At Kulplu dekoratif kupa seçeneğinde, baskı yapılacak görselin boyu kısa tutulmalıdır. Bu ürüne baskı gerçekleştirirken 170 derecede 170 saniye olarak baskı yapabilirsiniz. 3D süblimasyon baskı makinelerinde ise 195 derecede 9 dakikada baskı yapabilirsiniz.

Dekoratif kupalarda baskı sonrası oluşan lekeleri ürün henüz sıcakken bir peçete yardımı ile silerseniz atık boyalardan da arındırmış olursunuz

Dekoratif kupalara baskı yaparken kullandığınız her unsur ayrı özelliğe sahiptir. Kullanacağınız makinelerin özelliğine göre baskı süresi ya da derecesi de değişkenlik göstermektedir. Örneğin dekoratif mavi porselen kupa seçeneğine baskı yapabilmeniz için eğer A3 makineleri kullanıyorsanız, 195 derece 8 dakika baskı yapabilirsiniz. 2D ve 3D baskı makinelerinde ise 2D makineleri için 190 derecede 180 saniye ya da 3D makineleri için 400 derecede 400 saniye baskı uygulamalısınız.

Dekoratif Kupa Bardakların Fiyat Aralığı Nedir?

Teknofinal, dekoratif kupa bardak satışında bayilere özel alımlarda avantajlı fiyatlar sunmaktadır. İndirimli ürün seçenekleri ile bütçenize yüklenmeden kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerinize ulaştırabileceğiniz pek çok seçeneği, sizlere uygun fiyatlarla sunmaktadır. Bu ürünler, kutu içerisinde ve adet sayısı, genellikle 36 olarak satışta yer almaktadır. Koli bazında verilen siparişlerinizde, ürünlerin kutu içerisinde yer alması, teslimat aşamasına kadar, ürünün kırılmadan, düzgün muhafaza edilerek elinize ulaşmasında yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.