x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Teknofinal'in ithal ettiği, toptan olarak satışa sunulan, %100 kaliteli ve özel olarak tasarımıyla müşterilerin gözdesi olan sevdiklerinizin fotoğraflarını sergileyebileceğiniz, bebekve çocuk fotoğraf albümlerinin satışa sunulduğu hediyelik eşya kategorisidir. Uygun fiyat kaliteli ürün ve hizmet anlayışı.

Sırala
Görünüm:
190,29 TL
153,84 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
112,88 TL
98,69 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

BEBEK FOTOĞRAF ALBÜMLERİ

Çocuk sahibi olmak her insan için dönüm noktasıdır. Anne olduğunu bilmek, yavaş yavaş içinde büyüyen, sabırsızlıkla beklenen o uzun süreden sonra onunla ilk karşılaşma paha biçilemez bir duygudur. Böyle nadir duyguları sonsuza dek korumak, o minik bebeği büyürken izlemek, yaşanılan tüm güzel duyguları, o ana ait bir fotoğrafla kalıcı hale getirmek sonsuza dek o anı koruyabilmenizin en güzel yoldur. Doğuşu, ilk kucağınıza aldığı o an, ilk dişi, ilk adımı ve hatta anne karnındaki ilk fotoğrafı olan ultrason filmi de dahil olmak üzere her anının kalıcı olmasının istediği fotoğrafların, uzun süre korunmasını istemek her ailenin, her ebeveynin haklı isteğidir. Tüm bu özel anları korumak içinse başvurulacak en ideal yöntem de bebek fotoğraf albümü oluşturmak olacaktır. Anılarınıza, bebeğinizin en özel anlarına ve sizlerin mutluluğuna ev sahipliği yapacak, o mutlu anları sonsuza dek muhafaza edecek en güzel alan bebek anı albümleridir. Müşterileriniz için birbirinden farklı hediyeler ve albümlere ulaşabileceğiniz en güvenilir adres olan Teknofinal, bebek albümü kategorisindeki ürünleri ile farklı tasarımlar sunuyor.

Bebek Albümü Nedir?

Bebek albümü, bebeğin yaşanılan tüm özel anlarını, hissedilen tüm o güzel duyguların fotoğraflandığı anları muhafaza edebilecek, o ana dair özel fotoğrafları ve anıları korumak üzere tasarlanmış albümlerdir.

Bebek Fotoğraf Albümü Nasıl Hazırlanır?

Bebek albümü hazırlama, yeni anne ve baba olan çiftlere, kardeşinize, kendinize hazırlayabileceğiniz, hediye edebileceğiniz en güzel armağandır. Bebeğinizin tüm ilklerini sonsuza dek koruma fırsatı sunan albümleri hazırlarken o en güzel anları, sınırsız muhafaza edebilirsiniz. Peki, bebek albümü nasıl hazırlanmalı? Bebek albümünü hazırlamaya, anne karnındaki ilk fotoğrafından başlamak en güzeli olacaktır. Ultrason albümü olarak da tasarlayabileceğiniz bu albüm, mucizenin tanımına, yaşayarak şahit olduğunuz, bu mutlu duyguyu hissettiğiniz o anı kalıcı hale getiren, ilk ultrasonu da dahil olmak üzere oluşturabileceğiniz fotoğraf albümleridir. Hatta ultrason fotoğrafları için ayrıca oluşturabileceğiniz bebek ultrason fotoğrafları albümü, anılarınızı kalıcı hale getiren en güzel başlangıç yolu olacaktır.

Ay be ay kontrollerden sonra her gelişimini elinize aldığınız ultrason fotoğrafı ile içinizdeki o mucizevi canlının gelişimini gözlemlemek, o anları ölümsüz kılabilmek için ultrason albümü oluşturabilirsiniz. Bunun için Teknofinalde tercih edebileceğiniz 240'lık ya da 100'lük fotoğraf alanına sahip, kız ve erkek bebeklere göre ayrı ayrı tercih edebileceğiniz bebek albümü seçenekleri ile en güzel anıları en tatlı seçeneklerle muhafaza edebilirsiniz. Teknofinalde tercih edebileceğiniz kutulu bebek albümü ile ilk gelişimini gösteren ultrasonlardan başlayarak tüm öze anları ultrason albümü oluşturarak muhafaza edebilirsiniz.

Bebek albümünü hazırlarken size ve ona özel tüm anları fotoğraflayarak, bu fotoğrafları, dilerseniz, an be an tarihiyle, albümler içerisindeki en güzel yere iliştirerek, altına o güne dair notlar alabilirsiniz. Bebeğinizin tüm ilklerini bir arada toplayabileceğiniz bebek anı albümü onun için de kendine dair aldığı en güzel hediye olacaktır. Teknofinal'de müşterilerinize sunabileceğiniz ve en çok tercih edilen yenidoğan bebek albümü ve bir yaş bebek albümü ile anneliği henüz tadanlar için oldukça anlamlı bir hediye seçeneği sunmak, bu özel duygu için anlamlı bir armağan seçeneği olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Bebek Albümü Çeşitleri Nelerdir?

Teknofinal anılarınızı muhafaza edebileceğiniz birbirinden farklı albüm çeşitleri ile sizlere hoş ayrıntılara sahip seçenekler sunmaktadır. 10X15cm fotoğraf ölçüleri ile hazırlanmış, 240 adetlik kutulu bebek fotoğraf albümü, 15x21cm ebatlı fotoğraflar ile dizayn edebileceğiniz bebek albümü fotoğrafları, hem kız bebekler için hem de erkek bebek fotoğraf albümü olarak tercih edebileceğiniz farklı iki seçenekle sizleri karşılamaktadır. 8 yapraklı kız çocuk fotoğraf albümü de oldukça fazla tercih edilen albümler arasındadır.

Bebek Albümü Fiyatları Nelerdir?

Teknofinal'de tercih edebileceğiniz farklı bebek resim albümü seçenekleri ile ilkleri yaşayacağınız en güzel fotoğrafları uzun süre koruma fırsatı bulacaksınız. Bebek albümü seçenekleri içinde çok sık tercih edilenlerin arasında bulunan, pembe renk üzerinde simlerle kaplanmış zürafa figürü gibi mavi rengin üzerinde fil kabartması ile tasarlanan 100 lük kutulu bebek albümü seçeneği, 15x21cm ölçülü fotoğraf albümü, toptan olarak satışa sunulmaktadır. 150tl'den bayi satışına sunulan bir ürün olan bu seçeneği müşterileriniz için tercih ederek onlara kişiye özel tasarlayacakları bir albüm fikri oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu ürünün yapımında kullanılan sert mukavva ile fotoğraf ve anıları korumada en kaliteli tercihi sunmuş olacaksınız. Teknofinal'in çok al az öde kampanyaları ile toptan alabileceğiniz bu ürünlere oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Müşterileriniz için tercih edebileceğiniz 8 yapraklı sünnet çocuğu albümü de konseptine uygun olarak tasarlanmış bir üründür. İç sayfalarında çizgi film karakterleri bulunan, kaliteli kuşe kâğıdı ile tasarlanmış, sünnet temalı fotoğraf albümü geleneksel değerler içerisinde yer alan erkek çocuk sahipleri için önem arz eden bu özel an için sık tercih edilen bir albüm seçeneğidir. Bu albüm, 16 adet resim içeriği ile 51,99 Türk lirası olarak satışa sunulmaktadır.

Bebek Albümü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bebek albümü seçimlerinde dikkat etmeniz gereken ilk durum, bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renk seçimlerinde bulunabileceğiniz mavi ya da pembe rengin kullanıldığı albümleri tercih etmek olmalıdır. Teknofinal'de bayiler ve müşterileri için sunulan bebek albümü seçenekleri içerisinde kız bekler için pembe, erkek bebekler içinse mavi renk fotoğraf albümü tercih edebilirsiniz.

Albüm seçiminde dikkat edeceğiniz diğer bir unsur ise fotoğraflarınızı hangi ölçüde çıkartacağınız ve elbette fotoğraf sayısı olmalıdır. Teknofinal, 240'lık ve 100'lük olarak farklı fotoğraf sayısına göre satışa sunduğu albüm seçeneklerinde, 15x21cm ve 10x15cm fotoğraf ölçülerine göre tasarlanmış albümler sunarak farklı tercihlerde bulunabilme imkânı sağlamaktadır.

Teknofinal'de yer alan pek çok üründe olduğu gibi bebek albümü seçenekleri ile de değerli anılarınızı muhafaza edeceğiniz albüm seçenekleri, kaliteli malzemeden üretilmiş ve uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi kadar, bebek albümü fiyatları ile de dikkatleri üzerinde toplayan Teknofinal, toptan alımlarda çok al az öde kampanyası ile bütçeye dost bir tutum sergilemektedir. Teknofinal tüm bayilere müşterileri için tercih edebilecekleri bebek albümü kategorisindeki ürünlerde, farklı renk seçeneği ve fotoğraf sayısına göre tercih edilebilecek tasarımlar ve tercih etmekten pişman olmayacağınız ürünler sunmaktadır.

Bebek Fotoğraf Albümleri Neden Tercih Edilir?

Aileler bebeklerinin her anını özenle saklamak isterler: ilk adım atış, ilk konuşma, ilk emekleme, ilk diş çıkarış... Bu anları fotoğraflarlar ki anılar somutlaşsın. Hâl böyle olunca da bu fotoğrafları koymak için albümlere ihtiyaç duyulur. Peki aileler bu fotoğrafları neden sıradan bir albüme koysun ki? İşte bunun için bebekler için ayrı bir albüm çeşidi olan bebek fotoğraf albümlerimiz var. Mavi ve pembe renk seçenekleri ve ayrıca üzerlerinde çizgi film karakterleri olan modellerimiz miniklerimizin fotoğraflarına ev sahipliği yapmayı bekliyor. Miniklerimize hitap eden desenleri ve modelleriyle herkesin hoşuna giden modellerimizi incelemeyi unutmayın!

Bebek Fotoğraf Albümleri Hediyelik Eşya Olabilir mi?

Tabii ki olur.  Yeni bebekleri olan çiftlere hediye edilebilecek en güzel hediyeliklerden biri olacak olan bu bebek fotoğraf albümleri modellerimizi inceleyerek en çok beğendiğinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda toptan fotoğraf albümüne de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bebek Fotoğraf Abümlerini Toptan Olarak Nereden Alabilirim?

Teknofinal olarak hediyelik ürünlerin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Yani eğer siz de bu albümleri müşterilerinize satmak istiyorsanız sizin için doğru adres => Teknofinal. Herkesin beğendiği ve almak istediği bu miniklerimize özel bebek fotoğraf albümlerini toptan ve uygun fiyatlara alabilmeniz için sizleri Teknofinal'e bekliyoruz. Toptan olarak alışveriş yapmayı düşünüyorsanız sizlere sitemize bayi olmanız gerektiğini hatırlatalım!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.