x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Toptan Kodak inkjet Fotoğraf Baskı Kağıtları ve fiyatları inkjet yazıcılar için üretilmiştir. satin, silk, mat, parlak, mat a3,a4, 10x15,13x18, 15x21, 20x30, 30x40 ebatlarındadır ve  %100 Müşteri Memnuniyeti, Hızlı Kargo, uygun fiyat, stoktan teslim 230,260,290 gr. fotoğraf baskı kağıtları www.teknofinal.com 'da.

Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Fotoğraf kağıdı tercihi neden önemlidir?


Özellikle sadece fotoğraf baskısı için üretilen fotoğraf kağıtları kaliteli sonuçlar alabilmenizi sağlayacak temel etkenlerden biridir. Herhangi bir fotoğraf kağıdına aldığınız baskıyla, kaliteli ve adını dünyaya duyurmuş fotoğraf kağıdına yaptığınız baskı arasında ciddi bir fark olacaktır. Fotoğraf kağıtlarının; güneşte solmaması, su geçirmemesi, renkleri düzgün bir şekilde sabitleyebilmesi gibi birçok özelliğe sahip olabilmesi için katmanlı bir yapısı vardır ve her katmanının da ayrı  bir özelliği vardır. Dolayısıyla kaliteli fotoğraf baskısına ulaşabilmenin yolu, kaliteli fotoğraf kağıdı kullanmaktan geçer diyebiliriz. 

Kodak Fotoğraf Kağıtları neden tercih edilir?

Kullanıcılarına kaliteli baskı deneyimi sunan Kodak fotoğraf kağıdı yenilenen baskı teknolojisiyle paralel olarak gelişmektedir. Kodak fotoğraf kağıtları, tüm  püskürtmeli yazıcılarda kullanabileceğiniz yüksek kaliteli inkjet fotoğraf kağıtlarıdır. Profesyonel fotoğrafçıların vazgeçemediği kodak inkjet fotoğraf kağıtları güneşe ve suya karşı dayanıklıdır. Mat(satin) ve parlak yüzey seçenekleri arasından tercih ettiğinizi seçebilirsiniz. Kaliteli sonuçlar almak için dünyaca bilinen Kodak fotoğraf kağıtlarını tercih edebilirsiniz. 

Kodak Fotoğraf Kağıtlarının özellikleri nelerdir?

Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip Kodak fotoğrafa kağıtlarını tüm püskürtmeli yazıcılarda kullanabilirsiniz. Hızlı mürekkep emilimi özelliğiyle birlikte üzerinde parmak izi tutumama özelliği de yine Kodak fotoğraf kağıtlarını ön plana çıkaran özelliklerdendir. Aynı zamanda kağıdın yüzeyi de dış etmenlere karşı koruyucu  bir tabaka içerir. Bu tabaka sayesinde de fotoğraflar nem, güneş, sıcaklık, ıslaklık gibi normal kağıtlara etki edebilecek faktörlerden korunmuş olur. Sizler için farkı fotoğraf boyutları seçme imkanı sunan Kodak fotoğraf kağıtlarını teknofinal.com internet sitemnizden inceleyebilir ve istediğiniz boyutlarda olanları satın alabilirsiniz.

Kodak Fotoğraf Kağıtlarını nereden alabilirim?

Kodak fotoğraf kağıtlarını uygun fiyatlara toptan olarak teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.