x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Şık görünümlü ve kaliteli kelebek, papatya, müzikli, kalpli fotoğraflı kar kürelerinin toptan olarak satışa sunulduğu bir hediyelik eşya kategorisidir. Bu kategoride fotoğraflı kar küresi fiyatları inceleyebilirsiniz. Stoktan Teslim, Aynı gün kargo. %100 Müşteri Memnuniyeti.

Sırala
Görünüm:
130,07 TL
105,03 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
227,61 TL
189,00 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
172,01 TL
125,84 TL (KDV Dahil)
%27 indirimli
170,71 TL
133,32 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
162,58 TL
132,67 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
130,07 TL
113,32 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
105,68 TL
96,57 TL (KDV Dahil)
%9 indirimli
113,81 TL
96,57 TL (KDV Dahil)
%15 indirimli
68,28 TL
61,46 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
84,54 TL
76,09 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
162,58 TL
146,49 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
97,55 TL
84,87 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
121,94 TL
105,03 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
121,94 TL
105,03 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
107,30 TL
96,57 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
40,65 TL
32,52 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Toptan Kar Küresi

Hediye ürünleri içerisinde neredeyse en fazla tercih edilen hediyelik eşya, kar küreleridir. Kış aylarının soğuğunu romantik ve huzurlu bir görselle birleştiren kar küreleri herkesin dikkatini çeken tercih edilirliğini hiçbir zaman kaybetmeyen ürünlerdendir. Ancak bu zamanın eskimeyeni olan hediyelik eşya, alışılmışın dışında tasarımlarla birleştiğinde, çok daha farklı bir tasarım olarak ortaya çıkar.  Kar küreleri içerisinde sevdiklerinizin, değer verdiklerinizin fotoğraflarının olduğunu düşünün. Farklı bir tasarım olarak sunulan ve oldukça rağbet gören resimli kar küresi hem hediye edilecek kişiye hem hediyeyi sunan kişiyi farklı seçeneklerle buluşturma imkânı sunar.

Tam da bu noktada Teknofinal, birbirinden farklı seçenekleri ile bu özel tasarım olan hediye seçenekleri ile sizleri buluşturuyor. Teknofinal'de alıştığınız ve herkesin beğendiği bir ürün olan kar kürelerine, bunun yanında değer verdiklerinizin fotoğraflarını ekleme fırsatı sunan ve özel olarak hazırlanan, kişiye özel fotoğraflı kar küresi ile tanışmanın zevkini yaşayacaksınız.

Teknofinalde yer alan, resimli kar kürelerinin farklı seçenekleri, fotoğraflı kar küresi modelleri ile hediyelik ürünler içerisinde, kişiye özel tercih edilebilecek en güzel hediyelik eşyayı müşterilerinize ve sevdiklerinize sunmuş olacaksınız.

Fotoğraflı Kar Küresi Nedir?

Fotoğraflı kar küresi, bilinen kar küreleri içerisinde, bir ya da iki farklı fotoğraf tercihi ile tasarlanan kar küreleridir. Bu tasarım ile sevdiklerinize onların ne kadar özel olduğunu hissettiren farklı bir hediye sunma fırsatı yakalarsınız. Örneğin, Teknofinal'de yer alan Müzikli fotoğraflı baskılı kar küresi gibi anılarınızı ekleyebileceğiniz kar kürelerinde iki adet fotoğraf kapasitesi ile oldukça farklı bir kar küresi tasarımını müşterileriniz için alışılmışın dışında bir hediyeye çevirebilir, sevdiklerine ulaştıracakları bu özel paylaşım ile en özel hediyelik ürünleri sunarak onlara yol gösterici olabilirsiniz.

Fotoğraflı Kar Küresi Kimlere Hediye Edilir?

Fotoğraf kar küresi, romantik ve oldukça sevimli bir hediye seçeneği olarak bilinir. Pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Peki, kar küresi kimlere hediye edilebilir? Öncelikle hediye kıymet verilen, bizim için değerli olan insanlara takdim edilen bir şeydir. Dolayısıyla kar küresi de kıymetli, bizim için değerli kıldığımız, hayatımızdaki özel insanlar için tercih edilen bir hediye seçeneğidir. Ancak resimli kar küresi, en özel anları belgelediğimiz, anıları harika bir görsele çeviren daha özel tasarımlarıysa hayatımızın birer parçası olan insanlara takdim ederiz. Müşterileriniz için, hayatlarının en kıymetlilerine sunabilecekleri bu hediye seçeneğini en güvenilir adres olan Teknofinal'den temin edebilirsiniz.

Teknofinal güvencesiyle müşterilerinize farklı bir tasarım, farklı bir armağan seçeneği olarak sunabileceğiniz fotoğraflı kar küresi Sevgiliye, aile bireylerine, birlikte yılları deviren dostlara, kardeşe kısacası hayatınızda bir anlam ve değere eş olan herkese armağan edilebilecek bir üründür. 

Fotoğraflı Kar Küresi Çeşitleri Nelerdir?

Fotoğraflı kar küresi, bildiğimiz o romantik, büyüleyici görünümün içerisinde kişiye özel fotoğraflar eklenerek oluşturulmuş, çok daha özel ve tasarım fırsatı sunan kar küreleridir. Teknofinal, kar küresi kategorisindeki ürünleri ile, bayilerin, müşterilerine sunabilecekleri farklı hediye seçeneklerini sizlere ulaştırırken,  kar küresi modellerindeki çeşitliliği ile de sizlere farklı modeller seçme imkanı sunuyor. İsterseniz masa üzerinde kullanımı tercih edeceğiniz fotoğraflı kalpli kar küresi tercih edebileceğiniz gibi, isterseniz fotoğraflı kar küresi anahtarlık  seçenekleri tercih ederek, farklı kullanım alanlarına hitap eden seçeneklerle müşterileriniz ve sevdikleri için alışılmışın dışında hediye fikirleri sunabilirsiniz.

Kelebek, çiçek ya da kalpli anahtarlık kar küreleri, içinde sevdiğiniz önem verdiğiniz insanların fotoğraflarını taşımak, onları her an yanı başında hissetmek için tercih edilebilecek oldukça hoş bir hediye niteliği taşımaktadır. Teknofinal'de bulabileceğiniz farklı kar küresi kategorisi içerisinde yer alan ve fotoğraf eklemek için penceresi bulunan fotoğraf çerçeveli kar küresi modellerinden olan aşk temalı, gelin damat figürlü sonsuz aşk küresi,  fotoğraf konma yerine iki adet fotoğraf koyma imkânı ile sunulan, “Nice mutlu yıllara” yazılı kar küresi gibi farklı seçenekler, müşterileriniz için harika tercihler oluşturacaktır. Ayrıca bu ürünlerde kolaylıkla fotoğrafları değiştirebilme fırsatı sunulması, dilediğiniz fotoğrafı koyma imkânını da beraberinde getirmektedir.

Teknofinal'de bulabileceğiniz doğum günü fotoğraflı kar küresi, simli dikdörtgen kar küresi, resimli kalemlikli kar küresi gibi pek çok çeşitle, müşterilerinize, sevdiklerine armağan edecekleri en güzel ve en kıymetli hediyeleri sunma fırsatını yakalayacaksınız.

Fotoğraflı Kar Küresi Fiyatları Nedir?

Müşterilerinize, onlar için değerli olan, hayatlarının birer parçası sevdikleri için sunabileceğiniz, romantik tasarımı ve süzülen kar tanelerinin görseli ile büyüleyici olan kar küreleri, Teknofinal güvencesi ile sizlere sunulurken, fotoğraf ekleme özelliği ile de farklı bir tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır. Masa üzeri, anahtarlık gibi farklı alanlar için tasarlanan fotoğraflı kar küresi fiyatları ise oldukça makul bir değerden satışa sunulmaktadır. Resimli kar küresi fiyatları ile alım gücünü zorlamayan Teknofinal, toplu alımlar için de kampanyalar yürütmektedir.

Çapı 9cm, boy 11cm olarak tasarlanan müzikli ışıklı love kar küresi, içerisinde iki adet fotoğraf kullanma imkânı sunarken 99,83TL'den satışa sunulmaktadır.  Bununla birlikte, çapı 9cm olarak üretilen ve iki farklı fotoğraf koyma imkânı sunan kişiye özel standart kar küresi 74,36TL'den satışa sunulmaktadır.

Kutu adedi farklılıklar gösteren bu kategorideki ürünlerde, toplu alımlar oldukça karlı bir maliyet oluşturacaktır. Toplu alımlarda çok al az öde kampanyası ile bayilere kolaylıklar sunan Teknofinal, özel tasarımlı fotoğraflı kar küresi kapıda ödeme seçeneği ile de sizlere alım sırasında kolaylıklar sağlamaktadır.

Neden Kar Küresi Hediye Edilmeli?

Bize sorarsanız, kar küreleri her zaman için çok hoş, şık, nostaljik, insanı gülümseten hediyelerdendir. Hele ki içerisine fotoğraf konulabilen kar küreleri herkesi her an mutlu eder. Tüm özel günlerde hediye edilebilecek olmasının yanı sıra insanlar bu ürünü kendileri için de alabilirler. Kim odasında bir kar küresi istemez ki! Küçük büyük herkesin ilgisini çekecek olan kar küreleri özellikle yılbaşı hediyesi olarak tercih edilmektedir. İster müzikli ister ışıklı kar küreleri...

Kar Küresi Kimlere Hediye Edilir?

Kar küreleri küçük büyük herkesin hoşuna gidecek bir hediyelik üründür. Eşinize, sevgilinize, çocuğunuza, arkadaşınıza, annenize veya babanıza... kısacası tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir hediyedir. Küçüklerin hayalini süsleyen, gençlerin odasındayken baktıkça mutlu olacağı, yetişkinlerin de içindeki fotoğrafa baka baka geçmişe döneceği bu dekoratif kar kürelerini toptan veya perakende olarak uygun fiyatlara teknofinal.com'dan uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Kar Küresinin İçerisindeki Sıvı Nedir?

Sağlık ve güvenlik sebebiyle günümüzde üretilen kar küresi plastikten imal edilir. İçerisindeki sıvı, su ve antifriz karışımı hafif bir yağ olan gliserin ve glikoldur. Gliserin ve glikol, kar taneciklerinin düşüş hızını da yavaşlatan bir etkiye sahiptir. Böylelikle kar küresini salladığınızda içerisindeki tanecikler yavaş yavaş dökülür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.