Sublimasyon ve Transfer Baskı Sistemine Uygun Ahşap, Cam, Taş, Masa ve Duvar Saat ve Fiyatları

Sıralama seçin
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
48,27 TL
45,59 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Saatleri kimler kullanır?

Zamanın çok hızlı akıp geçtiği şu günlerde masanızda veya duvarınızda saat olması büyük bir gerekliliktir. Sıradanlaşmış saat modellerinden sıkılan veya duvarında ya da masasında bulunan saatin kendisine özel olmasını isteyen herkesin kurtarıcısı durumunda sublimasyon saatler... Küçük büyük herkesin ilgisini çeken bu eşsiz hediyeliklerin üzerine isim veya fotoğraf baskısı yapacağınız için saat otomatikman kişiye özel hâle geliyor. Bu şekilde müşterileriniz bu saatleri hem kendisi için hem de sevdikleri için almaya başlıyor. Biz de sizlere diyoruz ki: Hâlâ sublimasyon saatlerden satmaya başlamadıysanız müşterileriniz daha fazla beklemesinnn ;)

Sublimasyon Saatleri ben de satmalı mıyım?

Elbette, eğer sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız sublimasyon saatler satmanız gereken bir numaralı hediyeliklerden biridir zaten. Ama sublimasyon işiyle uğraşmıyorsanız da sublimasyon baskı yapabilmek için gerekli ekipmanları tamamlayıp bu işe el atabilirsiniz. Müşterilerinizin çok hoşuna gidecek olan sublimasyon saatlerden onları mahrum etmeyin! Sublimasyon baskı ve baskı yapabileceğiniz ürünler hakkında bilgi almak veya sublimasyon saatlerimizi incelemek isterseniz sizleri Teknofinal'e bekliyoruz. 

Sublimasyon Saat çeşitleriniz nelerdir?

Sizler için birbirinden şık ve güzel tasarımlarımız bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ahşap 13 fotoğraflı sublimasyon duvar saati, sublimasyon cam duvar saati, sublimasyon hdf standlı kare masa saati, sublimasyon hdf kalp duvar saati, ahşap dönen sublimasyon maya takvimli masa saati... Tasarımlarımızın hepsini görebilmeniz, görsellerini inceleyebilmeniz ve bilgi sahibi olabilmeniz için sizleri www.teknofinal.com internet sitemize bekleriz.

Sublimasyon Saatler hediyelik eşya olabilir mi?

Tabii ki, sublimasyon saatlerin üzerlerine isim ya da fotoğraf baskısı yapacağınız için bu saatler otomatikman kişiye özel hediyelik kategorisine dahil oluyor. Tüm özel günlerde (doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, yeni yıl, öğretmenler günü, anneler ve babalar günü vs.) müşterilerinizin sevdiklerine hediye etmek isteyecek olmasının yanı sıra müşterileriniz kendi evlerinde kullanmak için de almak isteyeceklerdir.

Sublimasyon saatleri toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?

Sublimasyon saatleri siz de uygun fiyatlara toptan olarak almak istiyorsanız sizleri www.teknofinal.com internet sitemize bekliyoruz. Birbirinden şık ve dekoratif olan modellerimizin hepsini incelemeyi unutmayın!!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.