x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Süblimasyon ve Transfer Baskı Sistemine Uygun Ahşap, Cam, Taş, Masa ve Duvar Saat ve Fiyatları

Sırala
Görünüm:
85,44 TL
76,67 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Süblimasyon Saatler

Süblimasyon saatler ile pres baskı makineleri sayesinde harika tasarımlar elde edin! Toptan ve perakende satışlar için doğru yerdesiniz!

Oldukça ilginç ve işlevsel olan bu boş saatler eşsiz bir süblimasyon ürünüdür. Müşterilerinizin hayran kalacağı saatler için kategorideki ürünlerimizi inceleyin.

Süblimasyon saat hdf, cam ya da mdf malzemelerden üretilir. Baskıya oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Kişiye özel baskı veyahut promosyon faaliyetleri için ideal ve ekonomik bir seçenektir.

Baskı için boş saatler benzersiz ve doğal bir hale getirmeniz için pürüzsüz şekilde tasarlanmıştır. Süblimasyon baskılar için sıklıkla tercih edilir. Kişiye özel duvar saati ürünleri tüm dekorasyon fikirleri için kullanılabilir. Bunun yanı sıra oldukça zarif bir hediyelik eşya seçenekleri arasında yer alır.

Fotoğraf baskılı duvar saati üzerine pek çok baskı işlemi yapılabilir. Logo, resim, fotoğraf gibi her türlü şablonun baskısı yapılabilen bu ürün evin her odası, ofis, iş yeri gibi hem iç hem dış mekânlarda tercih edilir.

 

Sublimasyon Saatleri Kimler Kullanır?

Zamanın çok hızlı akıp geçtiği şu günlerde masanızda veya duvarınızda saat olması büyük bir gerekliliktir. Sıradanlaşmış saat modellerinden sıkılan veya duvarında ya da masasında bulunan saatin kendisine özel olmasını isteyen herkesin kurtarıcısı durumunda sublimasyon saatler Küçük büyük herkesin ilgisini çeken bu eşsiz hediyeliklerin üzerine isim veya fotoğraf baskısı yapacağınız için saat otomatikman kişiye özel hâle geliyor. Bu şekilde müşterileriniz bu saatleri hem kendisi için hem de sevdikleri için almaya başlıyor. Biz de sizlere diyoruz ki: Hâlâ sublimasyon saatlerden satmaya başlamadıysanız müşterileriniz daha fazla beklemesin.

 

Sublimasyon Saatler Hediyelik Eşya Olabilir Mi?

Tabii ki, sublimasyon saatlerin üzerlerine isim ya da fotoğraf baskısı yapacağınız için bu saatler otomatikman kişiye özel hediyelik kategorisine dahil oluyor. Tüm özel günlerde (doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, yeni yıl, öğretmenler günü, anneler ve babalar günü vs.) müşterilerinizin sevdiklerine hediye etmek isteyecek olmasının yanı sıra müşterileriniz kendi evlerinde kullanmak için de almak isteyeceklerdir. Böylesi durumlar için en çok tercih edilen hediye, sürpriz patlayan el bombasıdır.

 

Süblimasyon Baskı Nedir?

Süblimasyon baskı, yazıcı çıktısı ile uygulanacak olan desenin ya da fotoğrafın süblimasyon malzemelerine basınç ve ısı vasıtasıyla aktarılma tekniğidir.

Süblimasyon baskı tekniği sürecinde basın ve ısı yarımı sayesinde mürekkep, katı biçimden gaz hale geçer bu sayede bakı yapılacak alanın üzerindeki polimer yüzeye doğrudan işleyerek desenin oluşmasını sağlar.

Yani baskı yapılan kumaş ya da materyal transfer kâğıdındaki boyayı bünyesine hapseder. Sonucunda ise nihai ürün elde edilir. Bu nedenle süblimasyon ürünleri boş şekilde satılır. Desenli olmuş olsaydı, boyanın transferi esnasında iyi ve kaliteli sonuç elde edilemezdi.

Duvar saati içine fotoğraf son zamanlarda iyice dekorasyon ile uğraşan kişilerce popüler bir hale gelmiştir. Bu nedenle süblimasyon baskı için oldukça idealdir.

 

Süblimasyon Saat Nerelerde Kullanılır?

Süblimasyon ürünleri fotoğraflı duvar saat yapımı için sıklıkla tercih edilir. Saatlerin kullanım alanları oldukça geniştir ve hayal gücünüze kalmıştır. Saatler için kullanılabilecek alanlar ve durumların bazıları şöyledir:

 • Kişiye özel resimli duvar saati baskısı sayesinde oldukça şık ve uzun ömürlü bir hediye olarak kullanılır. Erkek arkadaşa, babaya, anneye, sevgiliye hediye olarak güzel bir tercihtir. Bunun yanı sıra yeni yıl, doğum günü, öğretmenler günü gibi özel günler içinde tercih edilir.
 • Dekorasyon projeleri kapsamında çok amaçlı şekilde değerlendirilebilir.
 • Sanat eseri ve görüntüler için koleksiyon yapımları için idealdir.
 • Etkinlikler ve eşantiyonlar için eşsiz bir promosyon ürünüdür.
 • Şirket ve markalar için logolarını taşıyan, etkili bir marka imajı ürünüdür.

 

Süblimasyon Saat Çeşitleri Nelerdir?

Sizler için birbirinden şık ve güzel tasarımlarımız bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ahşap 13 fotoğraflı sublimasyon duvar saati, sublimasyon cam duvar saati, sublimasyon hdf standlı kare masa saati, sublimasyon hdf kalp duvar saati, ahşap dönen sublimasyon maya takvimli masa saati olarak sıralanabilir. Tasarımlarımızın hepsini görebilmeniz, görsellerini inceleyebilmeniz ve bilgi sahibi olabilmeniz için sizleri www.teknofinal.com internet sitemize bekleriz.

Süblimasyon amaçlı kullanılan boş saatler tüm ihtiyaç ve istekleri karşılayacak biçimde üretilir. Fotoğraflı saat elde etmek için çeşitli boyut, stil ve malzeme gamı sayesinde her türlü baskı pres işleri için uygundur.

Duvar saatleri oturma odası gibi alanlardaki büyük duvarları süslemeye uygun bir yapıdadır. Özellikle 12 resimli duvar saati geniş duvarlarda yapılacak dekorasyon girişimleri için demirbaş olma konusunda büyük bir potansiyele sahiptir.

Ofis, koridor, eğitim kurumları, ev odaları, restoran duvarları gibi geniş bir kullanım alanına sahip olması sayesinde satış potansiyeli oldukça yüksektir.

Aile resimli duvar saati sayesinde müşterilerinizin evleri daha samimi ve sıcak olacak! Dış mekânda da kullanılabilen bu saatler özellikle bahçeli restoranlar için sıkça tercih edilir.

 

Süblimasyon Saat Nasıl Yapılır?

Süblimasyon saat yapımı için baskı makineleri kullanılır. Bunun yanı sıra baskı sürecini kolaylaştırmak için transfer kâğıdını sabitlemek önem arz eder. Kâğıdı sabitlemeye yarayan yanmaz termal ısı bandı kullanımı önerilmektedir. Peki, tüm bu anlatılanlardan sonra süblimasyon baskı bir saate nasıl işlenir?

 • Şablon süblimasyon işlemleri için özel olan mürekkep vasıtasıyla transfer kâğıdına yazdırılır.
 • Ayna baskı ayarı yapılır. Bu ayar yapılmazsa desen ters çıkacağı için istenilen nihai sonuç elde edilmez.
 • Tasarımı yazdırmak için makinenin ısı ve basınç ayarları yapılır.
 • Süblimasyon kâğıdı kesilir. Isıya dayanıklı bant sayesinde sabitlenir.
 • Pres makinesi başlatılarak tasarım saate aktarılır.
 • İşlem sona erdikten sonra saati makineden alın ve üzerindeki kâğıdı çıkarın. Ürününüz böylece satışa hazır hale gelecek!

 

Sublimasyon Saatleri ben de satmalı mıyım?

Elbette, eğer sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız sublimasyon saatler satmanız gereken bir numaralı hediyeliklerden biridir zaten. Ama sublimasyon işiyle uğraşmıyorsanız da sublimasyon baskı yapabilmek için gerekli ekipmanları tamamlayıp bu işe el atabilirsiniz. Müşterilerinizin çok hoşuna gidecek olan sublimasyon saatlerden onları mahrum etmeyin. Sublimasyon baskı ve baskı yapabileceğiniz ürünler hakkında bilgi almak veya sublimasyon saatlerimizi incelemek isterseniz sizleri Teknofinal'e bekliyoruz. 

 

Baskı için Süblimasyon Saat Özellikleri Nelerdir?

 • Resimli duvar saatleri uygun fiyatları sayesinde bütçe dostudur. Bu özelliği sayesinde baskı işlerinizdeki kâr marjınızı artırır.
 • Yüksek kalite malzemeden üretilir. Bu sayede uzun kullanım ömrüne sahiptir.
 • Fotoğraflı saat Dış etkenlere karşı yüksek mukavemet gösterir. Bu sayede resimli saat tozlandığında hafif şekilde temizlemeye karşı direnç gösterir.
 • Termal transfer için oldukça uygun bir materyale sahiptir. Kişiye özel resimli saat tasarımlarına elverişlidir. Bu sayede müşterileriniz, arkadaşına, ailesine, sevgilisine hediye olarak tercih edebilir. Bunun yanı sıra firmalar gerek marka imajlarını sergilemek, gerek promosyon faaliyetleri için logo ve isim bastırabilir.

 

Kaliteli Sublimisyon Satış Noktası: Teknofinal

Sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına ürünlerimizi tasarım ve şıklık açısından oldukça üst seviyede tutuyoruz. Özelleştirilebilir bir ürün olması nedeniyle fotoğraf baskılı saat işlemleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için geniş ürün gamıyla hizmet veriyoruz.

Resimli duvar saati yaptırma isteği ile size gelen müşterilerinizi artık geri çevirmenize gerek yok! Resimli duvar saat çeşitlerimiz ile müşterilinizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için buradayız.

 

Sublimasyon Saatleri Toptan Olarak Uygun Fiyatlara Nereden Alabilirim?

Yüksek kalite standartlarına ve düşük fiyat politikası benimsemiş olmamız sayesinde ülkemiz genelinde geniş bir kitleye hitap ediyoruz.

Teknofinal.com firmamız aracılığıyla bayiimiz olarak indirimli ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Fotoğraflı duvar saati fiyatları konusunda aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.