Kişiye Özel Sublimasyon Transfer Baskı sistemine uygun, pamuklu, polyester, siyah, çocuk, yetişkin, unisex, bayan sublime, v yaka, polo, sıfır yaka, sihirli, pullu, tişört, sweatshirt hakkında bilgi ve fiyatlarının bulunduğu toptan Sublimasyon T-shirt kategorisidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
33,51 TL
31,65 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Neden Sublimasyon T-Shirt almalıyım?

Eğer sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız sizin için olmazsa olmaz ürünlerdendir sublimasyon t-shirtler.  Kişiye özel baskılar yapacağınız bu sublimasyon t-shirtleri müşterileriniz çok beğenecek!!! Hediyelik olarak da satabileceğiniz sublimasyon t-shirtlere birbirinden şık tasarımlarda baskılar yaparak müşterilerinizin beğenilerini kazanabilirsiniz. Haydi o zaman sublimasyon t-shirtler için müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin, sizleri Teknofinal'e bekliyoruz :)

Sublimasyon T-Shirtler hangi yaş grupları arasında tercih edilir?

Yaş farketmeksizin herkesin ihtiyacı olan şeylerdir t-shirtler. Dolayısıyla küçük büyük herkes t-shirt alır. Şimdi gelelim sublimasyon baskısı yapılmış t-shirtlere, bu t-shirtler kişiye özel oldukları için büyük bir ilgi görmekte. Müşterileriniz bu sublimasyon t-shirtleri sadece kendileri için değil, sevdikleri için hediyelik olarak da alacaklardır. Özel günlerde de müşterilerinizin çok tercih edeceği sublimasyon t-shirtleri hâlâ satmıyorsanız, daha fazla beklemeyin!!!

Sublimasyon T-Shirtler hediyelik eşya mıdır?

Elbette, kişiye özel baskıları yapacağınız sublimasyon t-shirtler üzerlerinde isim veya fotoğraf bulunduğu için kişiye özel hediyelik kategorisine dahil olmakta. Üstelik bu kişiye özel hediyelik; doğum günü, yıl dönümü, sevgiller günü, anneler ve babalar günü gibi tüm özel günlerin hepsinde tercih edilir. Aynı zamanda sublimasyon baskı yapılmış tişörtler küçük büyük herkes tarafından alınabileceğinden geniş bir satış yelpazesi olacağı da aklınızda bulunsun ;)

Her t-shirte sublimasyon baskı yapıllabilir mi?

Maalesef bu mümkün değildir. Eğer sublimasyon baskı yapmak istiyorsanız baskı yapacağınız ürün sublimasyon baskıya uygun olmalıdır. İşte bu yüzden biz Teknofinal olarak sizlere sublimasyon baskıya uygun olan sublimasyon t-shirtleri toptan olarak satıyoruz. www.teknofinal.com'dan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sublimasyon T-Shirtleri toptan olarak nereden alabilirim?

Sublimasyon işiyle uğraşıyorsanız ve hâlâ sublimasyon t-shirt satmaya başlamadıysanız üzülmeyin, Teknofinal'den toptan olarak uygun fiyatlara sublimasyon t-shirtleri alıp satış yapmaya başlayabilirsiniz!!!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.