x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Kişiye Özel Süblimasyon Transfer Baskı sistemine uygun, pamuklu, polyester, siyah, çocuk, yetişkin, unisex, bayan sublime, v yaka, polo, sıfır yaka, sihirli, pullu, tişört, sweatshirt hakkında bilgi ve fiyatlarının bulunduğu toptan Süblimasyon T-shirt kategorisidir.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Tişört


Sublimasyon tişört
, sublimasyon baskı ürünleri satan firmalar için ideal bir üründür. Sublimasyon baskı yapılacak ürünün bu işleme uygun özellikler taşıması gerekir. Baskıda kullanılan mürekkebin tişörtün kumaşına iyi işlemesi, kabartma yüzeye sahip olmaması ve işlenen görüntünün ele gelmemesi de önemlidir. Tişörtün kumaşında polyester bulunması, mürekkebin kumaşa işlemesi bakımından önemlidir. Bir diğer önemli özellik ise tişört yıkandığında baskının çıkmamasıdır. Ayrıca bu tişörtler kişiye özgü tasarımların yapıldığı baskılarda kullanılabilir. Bunun yanı sıra yılda bir kez olan önemli günlerde hediye olarak yaptırılabilecek baskılı tişörtler de tercih edilebilir. Sublimasyon baskı işiyle uğraşan işletmelerin aradığı bu özellikleri sağlaması açısından Teknofinal’in sublimasyon tişörtleri biçilmiş kaftandır.

Sublimasyon Tişört Baskı Nasıl Yapılır?


Sublimasyon tişört
baskısı üzerinde fotoğraf veya yazı gibi materyaller olabilir. Bu materyaller, telefon veya kamera gibi cihazlarla kaydedilebilir. Kaydedilen fotoğraf veya yazı bilgisayara aktarılır. Baskıda kullanılacak olan fotoğraf veya yazı, bilgisayarda belirli programlarda materyalin boyutu tişörtün ölçülerine uygun olacak şekilde düzenlenir. Düzenlenen bu fotoğraf veya yazı, bilgisayar üzerinden sublimasyon mürekkebi taşıyan özel bir yazıcıya aktarılır. Baskısı yapılacak fotoğraf veya yazının çıktısı yazıcıdan alınır. Tişört baskısına uygun mürekkebi bulunduran yazıcıdan alınan çıktı, pres adı verilen baskı makinesi 190 derece sıcaklığa getirildikten sonra makineye yerleştirilir. Baskı makinesinde preslenen tişört, 90 saniyelik sürenin bitiminde makineden alınır.

Sublimasyon Tişört Çeşitleri


Sublimasyon tişört,
farklı yaş gruplarına ve cinsiyetlere hitap etmektedir. Tişörtlerin sıfır yaka, V yaka ve polo yaka gibi çeşitlerinde; polyester, pamuk-polyester ve pamuk gibi kumaş türleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tişörtlerin siyah ve beyaz renk; uzun ve kısa kol boyu gibi seçenekleri bulunmaktadır. Teknofinal tüm bu çeşitliliği bulundurmakla birlikte kadın, erkek, çocuk, bebek veya unisex olarak satın alabileceğiniz geniş bir ürün çeşitliliğine de sahiptir. Ayrıca sweatshirt seçeneğinin de bulunması sebebiyle yazlık tişörtlerin yanı sıra kışlık ürünler sipariş edebilirsiniz. Böylece yılbaşında ailelerin giyerek keyifli vakit geçireceği tasarımlar da yapabilirsiniz. Firmanızın ihtiyacına göre istediğiniz ürünleri en kaliteli haliyle Teknofinal’de bulabilir ve müşterilerinizin memnuniyetine şahitlik edebilirsiniz.

Kutlama ve Çeşitli Organizasyonlar İçin Sublimasyon Tişört


Sublimasyon tişörtlerinin
kullanımı oldukça geniş bir alanı kapsar. Bu kullanım alanını kişiye özel tasarımlar ve hediyelik ürünler şeklinde sınırlandırmamak gerekir. Doğum günü, yıl dönümü, Sevgililer Günü, Anneler Ve Babalar Günü gibi özel günlerde fazlasıyla talep görebilir. Bunların dışında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları esnasında, öğrencilerin toplu olarak sergilediği performanslarda kullanabileceği tişört tasarımları yapılabilir. Lisenin son yılında mezun olacak olan öğrencilere özel yaptırılan formalar da tercih edilebilir. Restoranlar, düğün salonları ve yemekli davetler gibi organizasyonlarda çalışan personellerin işletmeyi temsilen ortak bir giyim sergilemesi adına baskılı tişörtler kullanılabilir. Bunlara ek olarak üniversite topluluklarına özel sweatshirt tasarımlarında da baskı yapmak için sublimasyon tişört tercih edilebilir.

Toptan Sublimasyon Tişört


Sublimasyon tişörtleri,
Teknofinal bayisi olarak uygun fiyat ve kalite farkıyla toptan satın alabilirsiniz. Size cazip fiyat seçenekleri ile sunulan ve kaliteli dokuları ile birçok çeşitliliği barındıran ürünlerden, ihtiyacınıza yönelik istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatları sayesinde daha çok ürün satın alarak müşterilerinizden gelen tasarımları en hızlı şekilde tamamlayabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Teknofinal’in nitelikli ürünleri sayesinde baskılarınız daha uzun süre kalıcılığını koruyabilir ve baskılarınızda daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Siz de gelen taleplere göre oluşturduğunuz tasarımlar sonucunda modaya uygun ürünler elde edebilir böylece müşterilerinizin memnuniyetini ve güvenini kazanabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.