x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)
Sırala
Görünüm:
2.265,58 TL
1.121,46 TL (KDV Dahil)
%50 indirimli
388,39 TL
135,94 TL (KDV Dahil)
%65 indirimli
890,05 TL
441,79 TL (KDV Dahil)
%50 indirimli
2.912,90 TL
1.359,35 TL (KDV Dahil)
%53 indirimli
3.236,55 TL
2.378,86 TL (KDV Dahil)
%26 indirimli
8.091,37 TL
6.728,79 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
242,74 TL
203,90 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
5.178,48 TL
4.757,73 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

DTF Baskı Malzemeleri


DTF baskı malzemeleri
, baskı sürecinde ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Her aşamada farklı bir malzeme kullanılarak baskının son şeklini alması sağlanır. Bu malzemelerin kaliteli yapıda olması ve gerekli standartlarda üretilmesi sayesinde yapılan işlem neticesinde daha başarılı sonuçlar elde edilir.

DTF Baskı Malzemeleri Nelerdir?


DTF baskı malzemeleri
arasında kurutma makinesi, mürekkep, pet film kağıdı ve baskı tozu gibi parçalar yer alır. Teknofinal güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu malzemelerin her biri sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bazı ürünler, farklı boyut alternatifleri ile sunulur. Bu sayede ne kadar süreli bir kullanım planlıyorsanız, ona uygun bir seçim yapabilirsiniz. Alternatifi olmayan adetli ürünlerin miktarları da uzun süreli bir kullanım için yeterlidir. Tüm malzemelerden toptan satın alarak depolarınızda uygun koşullarda saklayabilir ve stoklarınızda her an kullanıma hazır şekilde tutabilirsiniz.

DTF Beyaz Mürekkep Sirkülasyon Sistemi


Beyaz mürekkep, DTF baskı yazıcıları için önemli bir parçadır. Beyaz mürekkep sirkülasyonunun sağlanması neticesinde tıkanma probleminin önüne geçilir ve yazıcının verimliliği artırılır. Sirkülasyon sisteminin düzenli olarak çalışması baskıya da yansır. Baskı üzerinde hata oluşmasını engelleyen bu sistemi kullanarak hatalı baskılardan kaynaklanan maddi kaybın da önüne geçebilirsiniz.

Pet Film Kurutma Makinesi


Pet film, yazıcıdan ıslak bir şekilde çıkmaktadır. Islak halde kıyafetlerin üzerine uygulanması mümkün olmadığı için birtakım kurutma işlemlerine tabii tutulması gerekir. Bu işlemlerin yapılmasını kolaylaştıran kurutma makinesi ile zamandan tasarruf sağlanabilir. İlk aşamada toz ile pet film kürlenir. Ardından kurutma makinesinin 150 dereceye kadar ayarlanabilen sıcaklığında kuruması sağlanır.

Tekstil Baskı Mürekkepleri


Tekstil baskı mürekkepleri,
yazıcıdan istenilen renkte yazılar ve görseller içeren pet filmlerin alınmasını sağlar. Yüksek kaliteli mürekkepler, 100 mililitrelik ve 1 litrelik ambalajlarda satılır. Tam kaplama özelliğine sahip ürünler, baskının üzerini beyaz mürekkep ile kaplayarak sonucun beklenenden öte bir kalitede olmasını sağlar.

Rulo Pet Film Kağıdı


Transfer baskı filmi,
tekstil ürünlerine doğrudan yapılacak baskılar sırasında kullanılır. Yeterli ebatlarda olan filmden baskıya uygun uzunlukta parçalar kesilerek yazıcıya yerleştirilir. Renksiz ve şeffaf yapıda olan rulolar, uzun süreli kullanım için uygun uzunluktadır. Rulo yapısı sayesinde her zaman kırışmadan ve deforme olmadan pet film kağıdını saklayabilirsiniz.

Transfer Baskı Filmi


Rulo şeklinde olan baskı filmlerinin yanı sıra farklı boyutlarda kağıtlardan oluşan ürünler de vardır. Elde etmek istediğiniz baskının boyutlarına göre A3 ya da A4 olacak şekilde boyut tercihi yapabilirsiniz. 100 adet olacak şekilde satılan filmleri, uzun süre kullanabilirsiniz. Sık kullanıldığı için hızlıca tükenecek olan filmleri, tekrar tekrar sipariş verme zahmetinden kurtulmak için toptan sipariş seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Transfer Baskı Tozu


Transfer baskı tozu
yapışkanlığın artırılması için kullanılan bir malzemedir. Açık ve koyu zemine sahip tekstil ürünlerine baskı yapılmadan önce filmin toz ile buluşması gerekir. Bu sayede artan yapışkanlık; şekillerin, yazıların ve desenlerin yüzeye tam olarak aktarılmasını sağlar. Transfer baskı tozu kumaş üzerinde herhangi bir zarara yol açmaz.

Yazılım Programı


Baskı sürecinde en iyi sonuçları almak için orijinal ve kaliteli yazılımları tercih etmeniz gerekir. Teknofinal size bu noktada Acrorip 9.3 programını tavsiye eder. Bu orijinal yazılımı edinmek, ihtiyacınız olan düzenlemeleri kolayca yapmanıza yardımcı olur. Özel kutusunda ve flash bellek içerisinde bulunan programı, bilgisayara kolayca yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

DTF Baskı Tekstil Ürünleri Nerelerde Kullanılır?


DTF baskı ürünleri ile tişört, sweat ve şapka gibi farklı kıyafetler, modaya uygun son derece şık bir yapıya kavuşur. Bu sayede kadınlara, erkeklere ya da çocuklara hitap eden ürünler tasarlayarak satışa sunabilirsiniz. Baskıların solmayan kaliteli yapısı sayesinde sizden bir kere ürün satın alanlar, bir dahaki alışverişlerinde yine sizi tercih eder. Kaliteli baskılar, ticari başarınıza her zaman olumlu katkılar yapar.

DTF Baskı Malzemeleri Fiyatları


DTF baskı sürecinde yukarıda bahsi geçen tüm malzemelere ihtiyaç vardır. İlk aşamada yazıcı vasıtasıyla kağıda aktarılan tasarımlar, toz ile yapışkanlığı artırıldıktan ve kurutulduktan sonra tekstil ürününün üzerine aktarılır. Tüm aşamalarda Teknofinal’in kaliteli ürünlerini tercih etmeniz halinde beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde edebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf sağlayan hem de gereksiz maliyetleri ortadan kaldıran Teknofinal ürünlerine bayilik sisteminin avantajlarından yararlanarak da sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.