x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Toptan Transfer ve Sublimasyon Sistemine uyumlu, Masaüstü, Ahşap, Cam, Kristal Kalemlik, isimlik, sublime Masa İsimliği ve fiyatları

Sırala
Görünüm:
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Masaüstü İsimlik ve Kalemlik


Sublime masa isimliği
, masalarının üzerini süslemek ve kendi zevkine göre yerleştirmek isteyenler için idealdir. Özellikle doktorlar, avukatlar gibi masa başı çalışanlar için dekoratif ürünler kullanmak son derece önemlidir. Bu sayede zevklerine özel bir ortamda çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilir ve son derece şık ürünlerle döşenmiş bir alana sahip olabilirler.

Teknofinal, isimliğin yanı sıra kalemlik, biblo gibi ürünler de sunar. Bazı ürünler, fonksiyonel yapıdadır. İsimlik üzerinde bulunan bir saat ya da kalemliğin ve isimliğin bir arada olduğu tasarımlar arasından zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Sublimasyon masa isimliği çeşitleri, şıklığının yanı sıra kaliteli yapısıyla da dikkat çeker. Bu sayede uzun süreli bir kulanım olanağı elde edebilir ve masalarınızın zevkinize hitap eden görünümünü uzun yıllar koruyabilirsiniz.

Masaüstü İsimlik ve Kalemlik Modelleri


Model alternatifinin oldukça fazla olması sayesinde farklı meslek grupları, kendilerine hitap eden seçenekler bulabilir. Resmi bir çalışma ortamı olanlar için eskitme ahşap, kristal, mermer gibi farklı alternatifler vardır. Masa üzeri isimlik için doğal taş seçeneği de mevcuttur. Ofisinize gelen ziyaretçiler, isimliklerden unvan bilgilerinizi kolayca öğrenebilir. Masa üstü kalemlik ise düzen sağlama noktasında size yardımcı olur. Kalemlerinizin dağınık bir şekilde durmasını engelleyen ve kaybolmamasını sağlayan şık kalemlikler, geniş bir iç hacme sahiptir.

Kapı Üstü İsimliği


Masalarınızın yanı sıra kapılarınızın üzerinde de şık bir isimlik kullanabilirsiniz. Sublimasyon baskı sistemi ile bu ürünlerin her iki tarafına da baskı yapabilirsiniz. Üzerine ise kapı numarası, isim gibi farklı detaylar yazdırabilirsiniz. Bu ürünler, adreslerin karışmasını önler. Aynı zamanda dışarıdan gelenlerin evinizi ya da iş yerinizi kolaylıkla bulmasını sağlar.

Bavul İsimliği


Sık sık seyahat edenler, bavullarını kolayca bulmak ve olası karışıklıkları önlemek için isimlik kullanabilir. İsimlikleri bir ip yardımıyla kulp kısmına asarak seyahatinizi sıkıntısız bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu ürünlerin üzerine çift taraflı baskı yapılabilir. Bu sayede ismin yanı sıra kaybolma riskine karşı telefon numarası, mail adresi gibi bilgiler de ürün üzerine eklenebilir.

Biblolar


Masa üstü biblo
kullanmayı sevenler için Teknofinal’de birçok model alternatifi vardır. Atatürk, doktor, adalet heykeli gibi insan figürlerinin yanı sıra kartal ve kurt gibi hayvanların tasvir edildiği tasarımlarla da masalarınızı süsleme şansınız vardır. Biblolarda gümüş renginde ve farklı renklerde tasarımlar sunulur. Gümüş biblolar, süblime masaüstü kalemlikler ile tam bir uyum içerisindedir. Bunun yanı sıra kristal isimliklerle de uyumlu bir görüntü sunarlar.

Masaüstü İsimlik ve Kalemlik Modellerini Kimler Satın Almalıdır?


Toptan masa üstü isimlik
satın alarak kişiye özel baskılar yapabilirsiniz. Uygun yapıda olan ürünlere, logo baskısı da yapılarak daha fazla kişiselleştirilmiş bir isimlik elde edilebilir. Hediyelik eşya satışı yapanlar ve baskı merkezleri için ideal yapıda olan bu ürünlere talep her zaman fazladır. Bu nedenle satışlarını artırmak isteyen işletmeler, Teknofinal’in ürünleri ile avantaj elde edebilir.

Masaüstü İsimlik ve Kalemlik Fiyatları


Sublime masa isimliği fiyatları
nda sunulan cazip fırsatları değerlendirerek çok sayıda baskıya hazır ürüne sahip olabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapıda olan ürünler, satın alan her müşteriyi memnun eder. Bu sayede tekrarlayan siparişlerle daha fazla kazanç elde etme şansınız doğar.

Kişiye özel masa isimliği modellerinde toptan fiyat avantajından yararlanmak için siz de Teknofinal’in bayilik sistemi içerisine dâhil olabilirsiniz. Kişiye özel masaüstü isimlikler, farklı meslek gruplarından talep görür. Aynı zamanda hediye olarak da iyi bir alternatiftir. Ahşap masa üstü isimlik ve diğer modelleri yeni işe başlayan ya da terfi alan tanıdıklarınıza hediye olarak da sunabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.