Toptan olarak satışa sunulan high quality plastik malzemeden üretilmiş, aynalı 8x12 cm, 11x16 cm, 13x18 cm, ebatlarında altın, pembe ve gümüş renklerinden oluşan hediyelik bördürlü plastik cebe sığabilen cep fotoğraf albümlerinin satışa sunulduğu ve fiyatları incelenebilen hediye kategorisidir.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Cep Fotoğraf Albümü nedir?

Fotoğraflarınızı her an yanınızda taşıyabilmenizin artık çok kolay bir yolu var! İşte o da cep fotoğraf albümlerimiz. En unutulmaz anılarını ya da sevdiklerini, sevdikleriyle geçirdiği anları hep yanında tutmak isteyenler için çok ideal bir seçenek olan cep fotoğraf albümleri, adından da anlaşılacağı gibi boyutları normal albümlerden daha küçük olmasıyla fotoğraflarınızı yanınızda taşımanıza olanak sağlayan albüm çeşididir. 

Cep Fotoğraf Albümü Neden tercih edilir?
Elbette bastırılan fotoğrafların bir köşede kalıp yıpranmasını, tozlanmasını veya kaybolmasını istemeyiz. İşte bunun için albümler kullanılır. Fotoğraflarımıza geri dönüp bakmak istediğimizde onları düzenli bir şekilde görebilmenizi sağlar. Cep fotoğraf albümleri, aynı zamanda seyahatlerde yanınıza alabileceğiniz boyutlarda olması nedeniyle de tercih edilir. Ayrıca, cep fotoğraf albümleri hediyelik eşya olarak da tercih edilebilir. Güzel tasarımlarımızdan içinize en çok sineni, değer verdiğiniz yakınlarınıza tüm özel günlerde hediye edebilirsiniz.

Cep Fotoğraf Albümü kimler tarafından tercih edilir?

Özellikle yaşadığı anıların somutlaşmış şekli olan fotoğraflara değer veren ve fotoğraflarını yanında taşımak isteyenlerin tercih ettiği bir albüm çeşididir. Örneğin torunlarının fotoğraflarını yanında taşımak isteyen bir aile büyüğünün vazgeçilmezi olacaktır cep fotoğraf albümleri. Aslında herkesin tercihi olabilecek bir albüm  olduğunu söylemek mümkün çünkü aslında cep fotoğraf albümleri, fotoğraflarını bastıran herkes için ihtiyaçtır. Bazı fotoğraflara sürekli bakmak isteriz, bu değerli fotoğraflar için de cep fotoğraf albümleri mükemmel bir seçenek olacaktır. Farklı renklerdeki modellerimizi incelemeyi unutmayın!

Cep Fotoğraf Albümlerini toptan olarak uygun fiyatlara nereden alabilirim?
Teknofinal olarak hediyelik ürünlerin toptan ve perakende olarak satışını yapmaktayız. Yani eğer cep fotoğraf albümlerini siz de kendi müşterilerinize satmak istiyorsanız ve bunun için albümleri toptan olarak uygun fiyatlara nereden alacağınızı düşünüyorsanız sizin için doğru adres=> teknofinal.com.  Toptan fiyatlarımızdan faydalanabilmek için sitemize bayi olmalısınız, bayi olmadan toptan fiyatlardan yararlanamazsınız. Bayi olmayı unutmayınnn!!! 

Nasıl bayi olabilirim?

Bunun için öncelikle sitemizdeki 'bayi kayıt' butonuna  tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurmalısınız. Formu doldurup kaydettiğinizde bayilik başvurusu yapmış oluyorsunuz. Sonrasında mesai saatleri içerisinde müşteri temsilciniz bayiliğinizi onayladıktan sonra bayi olmuş olacaksınız. Tüm bu adımlar gerçekleştiğinde artık toptan fiyatlarımızı görebilecek ve o fiyatlardan faydalanabileceksiniz. Şimdiden iyi satışlar, bol kazançlar dileriz :)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.