x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Sektörde Lider olan firmamızın ithalatı olan 2 yıl garantili kupa bardak baskı pres makinesi uygun fiyat, sublimasyona uygun sihirli, beyaz ve renkli kupaya baskı yapan makine fiyatları, kupa transfer baskı makinesi, kupa bardak baskı makinesi güvenli ve ithalatçıdan direk satış.

Sırala
Görünüm:
1 2
6.593,24 TL
4.681,20 TL (KDV Dahil)
%29 indirimli
7.417,40 TL
5.340,52 TL (KDV Dahil)
%28 indirimli
7.252,56 TL
5.109,76 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
6.772,04 TL
5.538,32 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
6.593,24 TL
5.505,35 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
13.153,51 TL
10.549,18 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
5.274,59 TL
3.626,28 TL (KDV Dahil)
%31 indirimli
15.164,45 TL
12.362,33 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
10.426,26 TL
8.109,69 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
1.219,75 TL
1.054,92 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
230,76 TL
207,69 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
230,76 TL
207,69 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
1.252,72 TL
1.107,66 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
5.769,08 TL
4.615,27 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
4.450,44 TL
3.263,65 TL (KDV Dahil)
%27 indirimli
4.944,93 TL
3.626,28 TL (KDV Dahil)
%27 indirimli
16.153,11 TL
13.186,48 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kupa Baskı Makineleri

Kupa baskı makineleri, son zamanlarda kişisel hediyelik eşya tasarımında sıklıkla kullanılır. Kupa tasarımını daha kolay hale getiren bu makineler, farklı ebatlarda olan kupalar için kullanılabilir. Kupaların yanı sıra kahve fincanı tasarlamak da mümkündür. Basit bir aparat değişimi ile makine, farklı standartlara sahip aksesuarlara uyumlu hale getirilir.

Kupa baskı makinelerinin kapasitesi birbirinden farklıdır. Tek bir kupaya baskı yapabilen modeller olduğu gibi aynı anda çok sayıda ürüne baskı yapabilenler de vardır. Her bütçeye uygun olan modellerden dilediğinizi tercih ederek sattığınız ürünlere özgün tasarımları ekleyebilir; kişiye özel baskı yaparak özel günlerde yoğun talep gören bir firma olabilirsiniz.

Kupa Baskı Makinesi Çeşitleri

Kupa bardak baskı makinesi çeşitlerinin her biri, son teknoloji yöntemlerle üretilmiştir. Bu sebeple makineler, pratik ve ergonomik kullanım olanağı sunan özellikleri sayesinde kullanıcılara konfor sağlar. Modellerin çoğunda dijital kontrol paneli bulunur. Bu sayede baskıları her an kontrol altında tutabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Makineler, basic ve profesyonel olarak sınıflandırılır. İş hacmi daha yüksek olan firmalar, profesyonel modelleri tercih etmelidir. Sublimasyon kupa baskı makinesinde basic modeller ise daha küçük işletmeler ve evinde kendi imkânları ile üretim yapmak isteyenler için uygundur.

Kupa Baskı Makinelerinin Özellikleri

Kupa pres makinesi modelleri, farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Uzun vadeli kullanım için tasarlanan ürünleri, herhangi bir arıza sorunu yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı bir performans sergileyen ürünler ile kısa sürede çok sayıda baskı alabilirsiniz. İşlem sırasında kaymayı önleyen vakum ayağı sayesinde baskılar istenildiği gibi olur. Kullanılabilir bardak çapı, 9-11 cm arasında değişen modeller vardır. Bu modellere, 190 °C ısı altında 185 saniyede tüm baskılar gerçekleştirilebilir. Cam, porselen ve seramik gibi farklı tür ürünlere baskı yapabilmesi yönüyle de avantaj sağlayan ürünler ile tüm baskı süreci daha kolay hale gelir.

Kupa baskı makineleri, kupaları özgün tasarımlarla buluşturmanızı sağlayan baskı makineleridir. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen baskılı kupa, promosyon ürünleri ve kişisel hediyelik eşya tasarımlarınızı oluştururken kullanabilirsiniz.

Fincan baskı makinası, kupa bardak makinesi, bardak basma makinesi farklı boyut, özellik, kalite ve fiyat seçenekleri ile Teknofinal tarafından satışa sunuluyor. Bu makinaları ister hediyelik eşya mağazanızda ister kahve dükkânınızda isterseniz de küçük işletmenizde tercih edebilirsiniz.

Cam Bardak Baskı Makinesi İle Eşsiz Tasarımlar

Cam bardak baskı makinesi, transfer baskı makinesi, sublimasyon kupa baskı makinesi modelleri baskısız ürün bırakmıyor. Yüksek kalite, düşük maliyet ile özelleştirilmiş ürünler tasarlayarak yaratıcılığınızı teşvik edebilirsiniz.

Bardak basma makinesi alırken kullanım kolaylığı, enerji tüketimi, baskı hızı, ısıl stabilizesi ve baskı yüzeylerinin boyutlarına dikkat etmelisiniz. Teknofinal’ de birçok kupa pres makinesi modelleri, garantili seçeneklerle sizlere sunuluyor. Kaliteli ve uygun bardak pres makinası sahibi olmak için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Teknofinal’in Uygun Fiyatlı Kupa Bardak Baskı Makinası Çeşitleri

Kupa bardak baskı makinası son yıllarda adını sık duyduğumuz teknolojik ürünlerden biridir. Kupa bardağa fotoğraf baskısı yapma imkanı sunan baskı makineleri çeşitli özelliklere sahiptir. Özel bir kağıt üzerinde önceden eklenen boya ve görsellerin basınç ve ısı ile bir yüzeye uygulanmasını sağlayan 3d kupa baskı makinesi ile farklı materyaller üzerine de baskı yapılabilir.

Kusursuz sonuçlar sunan sublimasyon baskılar, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Kupa yapma makinesi satın alırken bütçenize doğru karar vermeniz yeterlidir. Teknofinal üzerinden en kaliteli kupa baskı makinesi modellerini bulabilir, bütçenize en uygun olan makineye hızlıca karar verebilirsiniz. Böylece uzun yıllar hem güvenli bir kullanım elde edebilir hem de kaliteli çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kupa Baskı Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Baskılı bardak almak isteyen birçok kişi, kupa bardak baskı nerede yaptırılır? Sorusuna cevap arar. Kupa baskı makineleri ile çalışan işletmelerden baskılı bardak modellerine ulaşılabilir. Kupa bardak baskı makinesi çeşitleri, son teknolojilerle donatılmış modellerden oluşur. Kupa bardak baskı modelleri, pratik ve ergonomik bir kullanım sunar. Makineler gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara pratik bir kullanım sunar. Modeller, dijital kontrol panelleri sayesinde baskıları her an kontrol altında tutma imkanı sağlar.

Zamandan tasarruf sağlayabileceğiniz kupa bardak fotoğraf baskı ürünleri ile basic ve profesyonel çalışmalar yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre büyük işletmeler için tasarlanan ikili kupa bardak baskı makinesi gibi profesyonel modelleri tercih edebilir ya da basic modeller ile küçük işletmenizde ya da evinizde kendi imkânlarınız ile üretim yapabilirsiniz.

Kupa Baskı Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Hediyelik kupa bardak baskı makinesi modelleri, farklı özelliklere sahip seçeneklerden oluşur. Uzun ömürlü bir kullanım için yeni teknolojilerle tasarlanan ürünleri, herhangi bir arıza sorunu ile karşılaşmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı bir performans sunan ürünler ile kısa sürede çok sayıda baskı yapma imkanına da sahip olabilirsiniz. Vakum ayağı ile herhangi bir kaymayı önleyen sayesinde makineler, baskıların kusursuz yapılmasını sağlar.

9-11 cm çapında değişen modeller sunan makinelere, 190 °C ısı altında 185 saniyede tüm baskılar yapılabilir. Cam, porselen ve seramik kupa üstüne baskı yapma yönüyle de avantaj sağlayan makineler, tüm baskı sürecini daha kolay hale getirir. Kupa baskı makineleri sayesinde özgün tasarımlar yapabilir, promosyon ürünleri ve kişisel hediyelik eşya tasarımları gerçekleştirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kupa Baskı Makinesi Teknofinal’de

Kupa baskı makinesi logo, resim ve metinlerin farklı boyutlardaki bardakların üzerine basılmasını sağlar. Hediyelik ürünler, reklamcılık ve daha birçok sektörde kullanılmak üzere tasarlanan makineler, işletmeler ya da bireysel olarak sıklıkla tercih edilir. Kupa bardak baskı makinası fiyatları, makinaların özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Kupa baskı makinesi kupa üzeri baskı yapmak isteyenler için en ideal bir kullanım sunar. Kupaya fotoğraf baskısı fiyatları ve modelleri hakkında bilgi almak için recete.com’u ziyaret edebilirsiniz. Ucuz kupa baskı fırsatı sunan Recete, güvenli alışveriş deneyimi sunuyor.

Kupa Pres Makinesi Özellik Ve Fiyatları

Kupa makinesi ve bardak pres makinesi, logo, resim ve metinlerin farklı boyuttaki bardakların üzerine basılmasını sağlıyor. Hediye ürünler, reklamcılık ve birçok sektörde kullanılmak üzere tasarlanan makineler, bireyler ve işletmeler tarafından tercih ediliyor. Kupa bardak baskı makinası fiyatları ve bardak baskı makinesi fiyatları, makinaların özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Kupa makinesi, kupaların üzerine baskı yapabilen masaüstü küçük boyutlu cihazlardır. Bu makine ile sublimasyon ve transfer baskı yöntemlerini kullanarak çalışabilirsiniz. Bardak basma makinesi, fincan ya da cam bardakların üzerine kolaylıkla baskı yapılmasını sağlar.

Kupa pres makinası, termal transfer teknolojisi kullanılarak çalışılan bir cihazdır.

Transfer baskı makinesi, kupa üzeri baskı yapmak isteyenler için en ideal seçenektir. Tasarımınızı transfer kâğıdına aktararak kupanın yüzeyine işleyebilirsiniz. Süblimasyon kupa baskı makinesi ise özel mürekkepler aracılığı ile bardak üzerine işlenir.

Bardak baskı makinesi fiyatları ve modelleri için sayfamızı ziyaret edebilir, uzman teknik ekibimizden seçim için yardım talep edebilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet seçeneği ile hemen siz de kupa baskı makineleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Hayal Gücünü Teşvik Eden Kupa Baskı Makineleri Nasıl Kullanılır?

Kupa baskı makineleri ile hayal gücünüzü bardaklara yansıtmak artık çok kolay. Öncelikle yapacağınız tasarımı hazırlamalı, ardından Teknofinal baskı makinaları üzerinde yer alan yazılıma, tasarımı yüklemelisiniz. Makineyi çalıştırmanızla birlikte eşsiz tasarımlara ulaşmış olacaksınız.

Transfer baskı yöntemini tercih edenlerdenseniz, hazırladığınız transfer baskı kâğıdını, kupanızın yüzeyine yerleştirmeniz yeterli.

Bir Kupaya Baskı Yapalım

Tasarımlarınızı herhangi bir grafik programında CMYK modu ile oluşturunuz.  Ebat problemi yaşamak istemiyorsanız, temin edebileceğiniz hazır grafik şablonları kullanabilirsiniz. Önceden hazırlamış olduğunuz süblimasyon yazıcısı yüksek kalite butonu seçilerek yazıcı ayarından yansıtılmış butonuna basınız. Sublimasyon transfer kâğıdı üzerine yazdırılan tasarımınızı, ısı bandı yardımı ile kupanızın üzerine yapıştırın.

Kupa bardak baskı makinenizi, sıcaklık ayarı 190 derece zamanlayıcısı ise 185 saniyeye getirin. İstediğiniz ısıya ulaşan makinanın içerisine kupanızı koyarak süre bitiminde makineden çıkarın.  Makineden çıkardığınız baskılı kupa üzerinde bulunan kâğıdı 1-2 dakika sonra çıkarabilirsiniz.

Harika tasarımlara ulaşmak işte bu kadar kolay.  Uygun fiyatlı, birbirinden farklı kalitede kupa baskı makinesi modelleri sizlere özel.

 

Kupa Bardak Baskı Transfer Makinesi

Kupa transfer baskı makinesi, klasikleşen bir modeldir. Bu model ile sublimasyon baskının yanı sıra lazer baskı yapmak da mümkündür. 31 kg ağırlığına sahip olan ürün rahatlıkla kullanılabilir. Dijital kullanım paneline sahip olan bu tip modellerde, baskı boyutu 11 ozdur. Ergonomik yapıda olan bu ürünler, konforlu bir kullanım olanağı sunar. Bu sayede herkes herhangi bir deneyim gerekmeden rahatlıkla bu ürünleri kullanabilir.

Yeni Nesil 3D Kupa Bardak Baskı Makineleri

Yeni nesil makine modellerini diğerlerinden farklı kılan temel özellik, geniş alanda baskı yapabilme imkânı sunmasıdır. Bu sayede kupanın sınırlı bir alanına değil tüm yüzeyine geniş baskılar yapabilirsiniz. Bu cihazlar, 5 in 1 olarak da adlandırılır çünkü içerisinde 5 adet ped vardır. Böylece farklı ebatlarda olan kupalara baskı yapılabilir. Yeni nesil cihazlarda en yüksek ısı 300 derecedir. Süre ise maksimum 550 saniye olarak ayarlanabilir.

Yeni nesil kupa baskı makinası nasıl kullanılır sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Transfer yapılacak baskı hazırlandıktan sonra çıktının kupaya sarılmasıyla işleme başlanır. Isı derecesi ve süre ayarlandıktan sonra ise makine çalıştırılır. Cihazda bulunan pedlerden kupanın ölçüsüne uygun olacak şekilde seçim yapılır.

Basic 2IN1 Combo Kupa Bardak Baskı Makinesi

Basic kupa baskı makineleri, kupaların yanı sıra düz yüzeylere de baskı yapabilir. Basic modeller, hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Bunun yanı sıra taşıma çantasının da olması, ürünü daha avantajlı bir konuma getirir. Baskı süresi, ürünün siyah led ekranından kolaylıkla ayarlanabilir. Kupalar için uygun süre 185 saniyedir.

Kupa Baskı Makinelerinde Kullanılan Aparatlar

Kupa baskı makinesi seti oluşturmak isterseniz hem makineyi hem de yardımcı aparatları bir arada satın alabilirsiniz. Bu sayede sık sık kullandığınız için aniden bitme ihtimali olan ürünleri, her an stoklarınızda bulundurarak tükenenlerin yerine anında yenilerini koyabilirsiniz. Böylece ürün tedariki nedeniyle yaşanacak zaman kayıplarını da ortadan kaldırabilirsiniz. Her türlü kupa baskı yapabilmenizi sağlayan pedler, baskı sırasında kullanılan aparatlar ve bantlar… Her biri Teknofinal’in geniş ürün yelpazesi içerisinde kendine yer bulur.

Kupa Baskı Pedi

3D kupa baskı makinelerinin içerisinde işlem sırasında kullanılan bir ped bulunur. Pedin işlevi, baskı sırasında hava boşluğu kalmasını engellemek ve baskının en kaliteli haliyle yüzeye aktarılmasını sağlamaktır. Bu ürünler, kupalar için ayrı fincanlar için ayrı boyutlarda üretilir.

Kupa Baskı Aparatı

Baskı işlemleri sırasında kupanın konulduğu alana rezistans baskı aparatı denilir. Bu ürünler, eski ve yeni tip modeller için ayrı ayrı üretilir. Eski nesil modeller, 2D makinelerde kullanılır. Winsdor ve konik kupa modellerine uyumlu aparatları da satın alarak, tek bir cihazla farklı yüzeylere baskı yapma şansı elde edebilirsiniz.

Kupa Baskı Eldiveni

Kupa pres makinesi kullanımı sırasında görev alan personellerin yeterli güvenlik tedbirlerini sağlaması gerekir. Özellikle bu makinelerin kullanımı sırasında el yanması sık sık yaşanmaktadır. Bu sorunu önlemek için makinenizi, aparatları ve diğer malzemeleri satın alırken koruyucu donanımları da edinmenizde fayda vardır. Yüksek ısıya dayanıklı olan ve ele herhangi bir rahatsızlık vermeden kullanılabilen eldiven ile baskı süreci daha güvenli hale gelir.

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

Kupa baskı makinesi fiyatlarında sizin için sunulan uygun seçeneklerden yararlanarak, makine ve aparatları satın alabilirsiniz. Bu sayede son teknoloji makineleri tercih edebilir ya da hali hazırda kullandığınız makinenin eksik aparatlarını kolayca tamamlayabilirsiniz. Teknofinal’in bayilerine sunduğu özel ayrıcalıklardan yararlanarak toptan siparişlerinizde avantaj elde edebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat ayrıcalıkları sayesinde daha profesyonel bir makine tercih ederek, işletmenizde baskı için ayırdığınız zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için acele edin ve siz de Teknofinal bayisi olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.