x
ön-pencre.jpg (60 KB)

Sektörde Lider olan firmamızın ithalatı olan 2 yıl garantili kupa bardak baskı pres makinesi uygun fiyat, sublimasyona uygun sihirli, beyaz ve renkli kupaya baskı yapan makine fiyatları, kupa transfer baskı makinesi, kupa bardak baskı makinesi güvenli ve ithalatçıdan direk satış.

Sırala
Görünüm:
2.511,45 TL
1.883,58 TL (KDV Dahil)
%25 indirimli
2.568,52 TL
2.020,57 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
2.663,65 TL
2.092,87 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
5.917,12 TL
4.602,41 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
703,97 TL
627,10 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
133,18 TL
99,89 TL (KDV Dahil)
%25 indirimli
133,18 TL
119,86 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
3.805,22 TL
2.872,94 TL (KDV Dahil)
%25 indirimli
3.234,44 TL
2.568,52 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Kupa Baskı Makineleri

Kupa baskı makineleri, son zamanlarda kişisel hediyelik eşya tasarımında sıklıkla kullanılır. Kupa tasarımını daha kolay hale getiren bu makineler, farklı ebatlarda olan kupalar için kullanılabilir. Kupaların yanı sıra kahve fincanı tasarlamak da mümkündür. Basit bir aparat değişimi ile makine, farklı standartlara sahip aksesuarlara uyumlu hale getirilir.

Kupa baskı makinelerinin kapasitesi birbirinden farklıdır. Tek bir kupaya baskı yapabilen modeller olduğu gibi aynı anda çok sayıda ürüne baskı yapabilenler de vardır. Her bütçeye uygun olan modellerden dilediğinizi tercih ederek sattığınız ürünlere özgün tasarımları ekleyebilir; kişiye özel baskı yaparak özel günlerde yoğun talep gören bir firma olabilirsiniz.

Kupa Baskı Makinesi Çeşitleri

Kupa bardak baskı makinesi çeşitlerinin her biri, son teknoloji yöntemlerle üretilmiştir. Bu sebeple makineler, pratik ve ergonomik kullanım olanağı sunan özellikleri sayesinde kullanıcılara konfor sağlar. Modellerin çoğunda dijital kontrol paneli bulunur. Bu sayede baskıları her an kontrol altında tutabilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Makineler, basic ve profesyonel olarak sınıflandırılır. İş hacmi daha yüksek olan firmalar, profesyonel modelleri tercih etmelidir. Sublimasyon kupa baskı makinesinde basic modeller ise daha küçük işletmeler ve evinde kendi imkânları ile üretim yapmak isteyenler için uygundur.

Kupa Baskı Makinelerinin Özellikleri

Kupa pres makinesi modelleri, farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Uzun vadeli kullanım için tasarlanan ürünleri, herhangi bir arıza sorunu yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı bir performans sergileyen ürünler ile kısa sürede çok sayıda baskı alabilirsiniz. İşlem sırasında kaymayı önleyen vakum ayağı sayesinde baskılar istenildiği gibi olur. Kullanılabilir bardak çapı, 9-11 cm arasında değişen modeller vardır. Bu modellere, 190 °C ısı altında 185 saniyede tüm baskılar gerçekleştirilebilir. Cam, porselen ve seramik gibi farklı tür ürünlere baskı yapabilmesi yönüyle de avantaj sağlayan ürünler ile tüm baskı süreci daha kolay hale gelir.

Kupa Bardak Baskı Transfer Makinesi

Kupa transfer baskı makinesi, klasikleşen bir modeldir. Bu model ile sublimasyon baskının yanı sıra lazer baskı yapmak da mümkündür. 31 kg ağırlığına sahip olan ürün rahatlıkla kullanılabilir. Dijital kullanım paneline sahip olan bu tip modellerde, baskı boyutu 11 ozdur. Ergonomik yapıda olan bu ürünler, konforlu bir kullanım olanağı sunar. Bu sayede herkes herhangi bir deneyim gerekmeden rahatlıkla bu ürünleri kullanabilir.

Yeni Nesil 3D Kupa Bardak Baskı Makineleri

Yeni nesil makine modellerini diğerlerinden farklı kılan temel özellik, geniş alanda baskı yapabilme imkânı sunmasıdır. Bu sayede kupanın sınırlı bir alanına değil tüm yüzeyine geniş baskılar yapabilirsiniz. Bu cihazlar, 5 in 1 olarak da adlandırılır çünkü içerisinde 5 adet ped vardır. Böylece farklı ebatlarda olan kupalara baskı yapılabilir. Yeni nesil cihazlarda en yüksek ısı 300 derecedir. Süre ise maksimum 550 saniye olarak ayarlanabilir.

Yeni nesil kupa baskı makinası nasıl kullanılır sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Transfer yapılacak baskı hazırlandıktan sonra çıktının kupaya sarılmasıyla işleme başlanır. Isı derecesi ve süre ayarlandıktan sonra ise makine çalıştırılır. Cihazda bulunan pedlerden kupanın ölçüsüne uygun olacak şekilde seçim yapılır.

Basic 2IN1 Combo Kupa Bardak Baskı Makinesi

Basic kupa baskı makineleri, kupaların yanı sıra düz yüzeylere de baskı yapabilir. Basic modeller, hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Bunun yanı sıra taşıma çantasının da olması, ürünü daha avantajlı bir konuma getirir. Baskı süresi, ürünün siyah led ekranından kolaylıkla ayarlanabilir. Kupalar için uygun süre 185 saniyedir.

Kupa Baskı Makinelerinde Kullanılan Aparatlar

Kupa baskı makinesi seti oluşturmak isterseniz hem makineyi hem de yardımcı aparatları bir arada satın alabilirsiniz. Bu sayede sık sık kullandığınız için aniden bitme ihtimali olan ürünleri, her an stoklarınızda bulundurarak tükenenlerin yerine anında yenilerini koyabilirsiniz. Böylece ürün tedariki nedeniyle yaşanacak zaman kayıplarını da ortadan kaldırabilirsiniz. Her türlü kupa baskı yapabilmenizi sağlayan pedler, baskı sırasında kullanılan aparatlar ve bantlar… Her biri Teknofinal’in geniş ürün yelpazesi içerisinde kendine yer bulur.

Kupa Baskı Pedi

3D kupa baskı makinelerinin içerisinde işlem sırasında kullanılan bir ped bulunur. Pedin işlevi, baskı sırasında hava boşluğu kalmasını engellemek ve baskının en kaliteli haliyle yüzeye aktarılmasını sağlamaktır. Bu ürünler, kupalar için ayrı fincanlar için ayrı boyutlarda üretilir.

Kupa Baskı Aparatı

Baskı işlemleri sırasında kupanın konulduğu alana rezistans baskı aparatı denilir. Bu ürünler, eski ve yeni tip modeller için ayrı ayrı üretilir. Eski nesil modeller, 2D makinelerde kullanılır. Winsdor ve konik kupa modellerine uyumlu aparatları da satın alarak, tek bir cihazla farklı yüzeylere baskı yapma şansı elde edebilirsiniz.

Kupa Baskı Eldiveni

Kupa pres makinesi kullanımı sırasında görev alan personellerin yeterli güvenlik tedbirlerini sağlaması gerekir. Özellikle bu makinelerin kullanımı sırasında el yanması sık sık yaşanmaktadır. Bu sorunu önlemek için makinenizi, aparatları ve diğer malzemeleri satın alırken koruyucu donanımları da edinmenizde fayda vardır. Yüksek ısıya dayanıklı olan ve ele herhangi bir rahatsızlık vermeden kullanılabilen eldiven ile baskı süreci daha güvenli hale gelir.

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

Kupa baskı makinesi fiyatlarında sizin için sunulan uygun seçeneklerden yararlanarak, makine ve aparatları satın alabilirsiniz. Bu sayede son teknoloji makineleri tercih edebilir ya da hali hazırda kullandığınız makinenin eksik aparatlarını kolayca tamamlayabilirsiniz. Teknofinal’in bayilerine sunduğu özel ayrıcalıklardan yararlanarak toptan siparişlerinizde avantaj elde edebilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat ayrıcalıkları sayesinde daha profesyonel bir makine tercih ederek, işletmenizde baskı için ayırdığınız zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için acele edin ve siz de Teknofinal bayisi olun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.