x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

%100 kaliteli ve özel olarak tasarımıyla müşterilerinizin gözdesi olan pencereli, kutulu, renkli, desenli, kaliteli manyetik fotoğraf albümlerinin toptan olarak satışa sunulduğu hediyelik eşya kategorisidir. Ürün fiyatları inceleyebilir stoktan Teslim, Aynı Gün Kargo ile satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Yapışkanlı Fotoğraf Albümü Modelleri

 

Ailenizin ve sevdiklerinizin en önemli anlarını biriktirebileceğiniz ve özel günlerinizin fotoğraflarını muhafaza edebileceğiniz fotoğraf albümleri koleksiyon yapmanızı sağlayan ürünlerdir. Genellikle kitap formunda tasarlanan bu ürünlerin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır.

 

Biçimsel olarak yatay ve dikey şekilde kullanabilmeye olanak sağlayan albümlerin yanında ebat farklılıklarına göre bir sınıflama da albümler bazında yapılabilir. Bu doğrultuda fotoğrafların boyutlarına uyacak biçimde küçük, midi ve büyük albümleri kullanabilirsiniz.

 

Fakat albümleri fotoğrafların konseptine göre kategorize etmek de mümkündür. Düğün, nişan ve balayı gibi özel günlerimiz ile doğum günü, bayram ve mezuniyet, tatildeki mutlu anlarımızı unutulmaz hale getirmek için daha özel bir dizayna sahip fotoğraf albümlerini kullanmak isteriz. Fotoğraf koleksiyonunuzu anları ölümsüzleştirmek için yapıyorsanız daha sade ve estetik albümleri tercih edebilirsiniz.

 

Modeline, boyutlarına ve dizaynına göre seçim yapabileceğiniz albümlerin kolay ve konforlu bir kullanım sunması da beklenir. Albümlerin en pratik kullanım sunan modelleri ise yapışkanlı fotoğraf albümü çeşitleri olmaktadır.

 

Yapışkanlı albüm modelleri fotoğrafların albüm içine kolayca yerleştirilmesine olanak verir. Çünkü kendinden yapışkanlı albüm çeşitlerinde cepler ya da dosya biçimindeki fotoğraf yerleştirme kılıfları bulunmaz. Manyetik yapışkanlı fotoğraf albümü olarak da bilinen bu ürünler yapışkanlı zemin yapısı ve jelatini ile fotoğrafları tutar ve fotoğrafların düşmesini engeller.

 

Yapışkanlı foto albümü ile istediğiniz konseptte bir albüm yapmanız mümkündür.

Kendinden yapışkanlı fotoğraf albümü sayfa boyunca yapışkanlı bir yüzeye sahip olduğu için fotoğraflarınızın dizaynını özgürce yapmanıza olanak verir.

 

Küçük ya da büyük her boyuttaki fotoğrafınızı ister düz ister asimetrik olarak albümün sayfası üzerinde dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Yapıştırma işlemi oldukça kolay olan yapışkanlı albümleri kullanmak çok basittir ve fotoğrafları albümden çıkarırken de zorluk çekmezsiniz.

 

Kendinden Yapışkanlı Fotoğraf Albümleri Nasıl Kullanılır?

 

Manyetik yapışkanlı fotoğraf albümü kullanımı oldukça pratiktir. Bu fotoğraf albümlerinin her bir sayfasında jelatin ve jelatinin altında da yapışkanlı yüzey bulunur.

 

Fotoğraflarınızı albüme yerleştirmeden önce üstteki jelatini dikkatli biçimde açmanız gerekir. Jelatini alt kısımdan tutarak tüm sayfada eşit miktarda açılacak şekilde kaydırın. Bu noktada bütün bir sayfanın jelatinden kurtulmuş olması işinizi kolaylaştıracaktır.

 

Daha sonra sayfaya yerleştireceğiniz fotoğrafları belirleyin ve yapıştırmadan önce sayfa üzerinde prova edin. Sayfa dizaynını kafanızda netleştirdikten sonra fotoğrafları tek tek albüme dizin. Albümün yapışkanlı yapısı fotoğrafı hemen tutacaktır.

 

Bu nedenle fotoğrafın yapışması için üzerine bastırmanız gerekmez. Ayrıca fotoğrafın yerini değiştirmek ve onu kaydırmak istiyorsanız bunu rahatlıkla yapabildiğinizi göreceksiniz.

 

Kendinden yapışkanlı fotoğraf albümü sayfasına fotoğraflarınızı yerleştirdikten sonra jelatini sayfanın her yerinde aynı hizada olacak şekilde fotoğrafların üzerine kapatın. Bu kapatma işlemi sırasında jelatinin katlanmamasına ve içine toz girmemesine özen gösterin. Yapışkanlı yapı sayesinde jelatin içinde hava kalmayacak ve fotoğraflarınız asla yerinden oynamayacaktır. 

 

Manyetik Fotoğraf Albümleri özellikleri nelerdir?

 

Normal fotoğraf albümlerinde fotoğrafları koyacağınız cepler sabittir ve sadece o boyutlarda fotoğraflar yerleştirebilirsiniz. İşte manyetik fotoğraf albümlerinin gelmesiyle bu sınırlamalar kalkıyor. Manyetik fotoğraf albümlerinde istediğiniz sayfaya istediğiniz fotoğrafı istediğiniz şekilde yerleştirebiliyorsunuz.

 

Mesela ilk sayfaya büyük boyutlarda bir fotoğrafı yerleştirip diğer sayfaya daha küçük boyutlarda olan birkaç fotoğrafı yerleştirebilirsiniz. Dikey veya yatay, tamamen fotoğraflara ve sizin tercihlerinize bağlı olarak dizebiliyorsunuz. 

 

Yapıştırmalı albüm veya yapışkanlı albüm olarak da bilinen bu albüm çeşidinin her sayfasında yapışkan tabaka bulunmaktadır. Fotoğrafları yerleştirmek için bu tabakayı kaldırıp fotoğrafları dizmeniz yeterli. Kullanımı çok rahat olan manyetik fotoğraf albümlerimizin modellerini inceleyebilmeniz için sizleri internet sitemize bekliyoruz.

 

Manyetik Fotoğraf Albümleri Neden Tercih Edilir?

 

Fotoğraflarımızı saklamak için her zaman ihtiyaç duyduğumuz albümler arasında kullanımı en rahat olan albüm türü manyetik fotoğraf albümleridir diyebiliriz.

 

Diğer albümlere göre daha rahat bir kullanıma sahip olması, içerisine istenilen boyutlarda fotoğrafların istenildiği gibi yerleştirilebilmesi gibi kullanışlı özeliğinden dolayı herkesin beğenisini kazanan bir fotoğraf albümü modelleri arasında yerini alır. Birbirinden güzel, göz alıcı manyetik fotoğraf albümü modelleri için sizleri teknofinal.com'a davet ediyoruz.

 

Manyetik Fotoğraf Albümleri Hediyelik Eşya Olarak Tercih Edilir Mi?

 

Elbette, fotoğraf albümleri aynı zamanda hediyelik eşyadır. Boş olarak veya içerisine fotoğraflar yerleştirerek hediye edilebilir. Ama bize sorarsanız, içerisine hediyeyi vereceğiniz kişiyle birlikte çekildiğiniz fotoğrafları koymanız daha doğru bir tercih olacaktır.

 

Bu şekilde hediyenizin içerisinde fotoğrafları yerleştirdiğinizde hediyeniz kişiye özel olacağı için albümü vereceğiniz kişinin gözünde manyetik albüm daha çok değer kazanacaktır. Doğum günleri, sevgililer günü, yeni yıl veya anneler ve babalar günü gibi tüm özel günlerde hediye edilebilecek olan 500'lük deri fotoğraf albümü çeşitlerini kaçırmayın deriz! 

 

Toptan Olarak Uygun Fiyatlara Nereden Alabiliriz?

 

Eğer siz de bu albümleri toptan olarak alıp müşterilerinize satmaya karar verdiyseniz mükemmel bir karar vermiş olduğunuzu söyleyelim. Biz, Teknofinal olarak hediyelik ürünlerin toptan ve perakende olarak satışını yapmaktayız.

 

Yani eğer toptan almayı düşünüyorsanız, sizin için doğru adres teknofinal.com, modellerimizi inceleyerek almak istediğiniz modeli toptan olarak uygun fiyatlara alabilirsiniz. Toptan fiyatlarımızdan yararlanabilmek için sitemize bayi olmanız gerektiğini unutmayın!

 

Nasıl Bayi Olabilirim?

 

Bunun için öncelikle sitemizde bulunan 'bayi kayıt' butonuna tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza çıkan formu doldurup kaydettiğinizde bayilik başvurusu yapmış oluyorsunuz. Daha sonra müşteri temsilciniz mesai saatleri içerisinde bayilik başvurunuzu onaylayacak ve bayi olmuş olacaksınız. Tüm bu adımlar gerçekleştiğinde artık toptan fiyatlarmızı görebilecek ve toptan fiyatlarımızdan faydalanabileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.