x

Toptan Hediyelik Fotoğraf Albüm kategorisinde 10x15, 13x18, 15x21 manyetik, cep, toptan bebek albümü, çocuk, kendin yap, renkli, desenli, hediyelik albüm, ucuz, kaliteli, memory, deri, kutulu, bördürlü, pencereli albüm ve fiyatları olan hediye kategorisidir. Özel tasarımlı Gerçek indirimli ürünler.

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4
52,54 TL
48,27 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
722,48 TL
643,66 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
52,54 TL
48,27 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
114,94 TL
110,34 TL (KDV Dahil)
%4 indirimli
52,54 TL
48,27 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
111,66 TL
105,48 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
190,47 TL
121,51 TL (KDV Dahil)
%36 indirimli
177,34 TL
135,96 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
177,34 TL
135,96 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
Toplam 112 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Fotoğraf Albümü

Fotoğraf albümü, anıları saklamanın en kolay ve en çok tercih edilen yoludur. Düğünler, doğum günleri, gezi hatırları, yıl dönümleri gibi en özel anların fotoğraflarıyla anı ölümsüzleştirirken o anları kalıcı olarak korumak adına, fotoğraf albümü yaptırma yolunu tercih ederiz. En güzel albümlerde en değerli anıları koruruz. İşte tam bu noktada, en güzel ve birbirinden farklı albüm çeşitleri ile devreye Teknofinal giriyor. Birbirinden farklı tasarımlarla karşılaşacağınız Teknofinal, müşterileriniz, siz ve sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz pek çok fotoğraf albümü seçenekleri ile sizlere, anılarınızı ölümsüzleştirmek adına farklı tercihler sunmaktadır.

Fotoğraf Albümü Çeşitleri Nelerdir?

Anıların saklı kutusu albümler, farklı modellerde tasarlanmış ürünlerdir. Teknofinal ayrıcalığı ile anıları en güzel şekilde muhafaza edebileceğiniz albüm çeşitleri ise hem size hem sevdiklerinize farklı tercih seçenekleri sunmaktadır. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen foto kitap albüm çeşitleri içerisinde tasarımı ile dikkat çeken bir albümdür. Esasen bu albüm çeşidi, fotoğraf albümünün güncellenmiş, yeni nesil halidir. Kitap sayfası şeklinde, arkalı önlü sayfalara fotoğraf baskısı yapılarak tasarlanmış albümdür. 

Teknofinal çatısı altında bulabileceğiniz kendin yap fotoğraf albümü ve akordiyon fotoğraf albümü farklı tasarımı ile dikkat çeken fotoğraf albümü çeşitlerindendir. Bu albüm çeşidi ile dikkat çekici, sevdiklerinize anılarınızı sıralayabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır. Akordiyon albüm, sert mukavvadan üretilmiş olup ön kısımda 7, arka kısımda 7 olmak üzere toplam on dört adet fotoğraf kullanılarak tasarlanmaktadır. Fotoğraf albümü çeşitlerinden bir diğer seçenek ise cep albüm olarak sizlere sunulmaktadır. Cep albümün taşınabilir özelliği sayesinde en güzel anılarınızı seyahatlerinizde yanınızdan ayırmamanın mutluğunu tadacaksınız. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu fotoğraf albümü, arkalı önlü olarak toplamda 12 fotoğraflık bir alana sahiptir. Pembe ve gümüş renkli bordürlü aynalı plastik olan bu albüm ayna tasarımı sayesinde günlük kullanımda makyaj aynası olarak da kullanma imkânı sağlamaktadır.

Teknofinalde tercih edebileceğiniz bir diğer albüm çeşidi ise Deri özel cepli tasarım fotoğraf albümüdür. 500 lü fotoğraf albümü olarak oldukça geniş bir kullanım alanı sağlayan bu model, gerçek deri kullanılarak üretilmiş, şık bir tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır. Sayılabilecek daha pek çok albüm çeşidine Teknofinal güvencesi ile ulaşma imkânının yanında ucuz albüm satın almak istiyorsanız, toptan fotoğraf albümü alarak daha karlı çıkabilirsiniz. Teknofinal pek çok üründe olduğu gibi toptan albüm satışı ile sizlere daha uygun bir maliyet çıkararak kendisini tercih eden müşterilerinin bütçesine katkı sağlıyor.

Toptan Fotoğraf Albümü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Fotoğraflarınızı bir albümde sıralamak, onları kalıcı olarak muhafaza etmek istiyorsanız, tercih edeceğiniz albümü belli kriterlere bağlı olarak seçmelisiniz. Albümde kullanacağınız fotoğraf ebatı, fotoğraf albümünüzün aile albümü mü, doğum günü albümümü yoksa bir düğün albümümü olduğu konusunda bir bilgi ile albüm oluşturmalısınız. Bunun yanı sıra albümde sıralayacağınız fotoğraf sayısı da önemli bir ayrıntıdır. Örneğin, Teknofinal’de tercih edebileceğiniz deri pencereli albümlerde 100’lük fotoğraf albümü seçebileceğiniz gibi, doğa desenli, ölçüleri 10X15 fotoğraf albümü ölçüsünde olan 100’lük albüm, tercihleriniz içinde olabilecek albümlerdir. Pencereli ve kutu desenli fotoğraf albümlerini ise fotoğraf adedinizi baz alarak 200’lük fotoğraf albümü olarak tercih edebilirsiniz. Saklamak istediğiniz fotoğraflarınızın sayısını düşünerek tercih edebileceğiniz albüm seçenekleri, 300’lük fotoğraf albümü, 400’lük fotoğraf albümü, 600’lük fotoğraf albümü ve toptan bebek albümü gibi sayı olarak oldukça geniş bir ağa yayılırken, ölçü seçimlerinize göre de kolaylıkla albüm tercihinde bulunabilirsiniz. 13X18 ebatında tercih edebileceğiniz desenli fotoğraf albümünün, altı farklı deseni kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz bir seçenek olarak sizleri karşılamaktadır.

Fotoğraf Albümü Nasıl Hazırlanır?

Fotoğraf albümünüzü hazırlarken isterseniz anılarınızı tarihine göre sıralayabilirken, isterseniz anılarınızın hikâyelerine göre sıralayabilirsiniz. Hazırladığınız albüm, hediye fotoğraf albümü ise sevdiğiniz, arkadaşınız, eşiniz ya da değer verdiğiniz kişiyle geçirdiğiniz en özel anları seçip, albümde sıralamak üzere tercih etmelisiniz. Doğum günü albümünde, an be an fotoğraflanmış, her ânı albümünüzde kullanabileceğiniz gibi, sevgili albümü hazırlarken, ilk tanışma anınızdan itibaren biriktirdiğiniz en özel anlarınızı fotoğraf albümünüzde kullanabilirsiniz. Teknofinal sevgili için hazırlanmış albüm seçenekleri içerisinden Seni seviyorum yazılı akordeon albümü tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yine kişiye özel love akordeon albüm ile sevgiliye özel bir seçim oluşturabilirsiniz. Sert mukavva üzerine tasarlanmış olan bu albüm çeşidinde arkalı önlü, toplamda 14 fotoğraf seçimi sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf Albümü Nereden Alınır?

Fotoğraflar, hayatımızın en özel anlarını, en mutlu olduğumuz zamanlarını ölümsüzleştirdiğimiz, zamanı, mutlu olduğumuz anlarda durdurabildiğimiz en kıymetli kanıtlarımızdandır. Onları en iyi şekilde muhafaza etmek, ölümsüzleştirdiğimiz bu anları sonsuz muhafaza etmek isteriz. İşte bu noktada yapılabilecek en doğru şey fotoğraflarınızı bir albüm içerisinde toplamaktır. İsterseniz sevgiliye, isterseniz arkadaşa, isterseniz düğün için hazırlanan fotoğraflara göre tercih edilmiş olsun, seçilecek olan albümün konsepte, anılara, hediye edilecek kişiye göre tasarlama fırsatı sunan Teknofinal, farklı pek çok çeşit fotoğraf albümüyle, müşterileriniz için en güzel albümleri sizlere sunmaktadır. Tercih edeceğiniz büyük fotoğraf albümü ile 600 adet fotoğrafa kadar fotoğraf saklayabilir, ikili fotoğraf seçeneği ile pasaport albüm olarak adlandırılan küçük fotoğraf albümü tercih edebiliriniz.

Sizler de müşterileriniz ve sevdikleri için en özel anları muhafaza etmenin, en güzel ve tarz yolunu arıyorsanız, Teknofinal’in fotoğraf albümü seçeneklerine mutlaka bakmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.