x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Müşterilerinizin gözdesi olan, %100 kaliteli malzemeden üretilmiş, tüm süblimasyon kristal cam ürünlerinin toptan olarak satışa sunulduğu hediyelik eşya kategorisidir. Bu kategoriden ürünleri inceliyip gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Kristal Cam Ürünler


Kristal cam ürünler,
sublimasyon baskı ile ilgilenen firmaların sıkça tercih ettiği ürünlerdir. Bu ürünler, baskıya uygun pürüzsüz yüzeylere sahiptir. Bu pürüzsüz yüzeylere isim veya fotoğraf baskısı yapılır. Kristal cam ürünler geniş bir kesime hitap eder. Senelerce kullanılabilecek kadar kaliteli malzemelerden yapıldıkları için uzun yıllar sorunsuz bir şekilde evleri ve iş yerlerini süslemeye devam eder. Ayrıca estetik ve zarif görünümleriyle göz kamaştırırlar. Hediyelik eşya satışı yapan mağazaların da gözdesi olan bu ürünlere kişiye özel baskılar yapılır. Örneğin, yeni evli çiftler sublimasyon cam çerçeve üzerine fotoğraflarını bastırabilirler. Sublimasyon cam plaket üzerine teşekkür veya ödül yazısı yazılması da bir başka örnek olarak verilebilir. Siz de Teknofinal’in göz alıcı ürünlerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi müşterilerinizin taleplerini dikkate alarak şekillendirebilirsiniz. Kişiye özel yapacağınız kaliteli ve uzun ömürlü baskılar ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Kristal Cam Ürün Çeşitleri


Kristal cam ürün çeşitleri;  
şekline, boyutuna ve kullanım alanına göre sınıflandırılabilir. Mesela; sublimasyon cam çerçeve, dikdörtgen şeklindedir. Çerçevenin sağ alt köşesinde bulunan destek çubuğunun ucunda parlak bir taş bulunur. Bu parlak taş sayesinde ürün daha çarpıcı bir görünüme kavuşur. Sublimasyon kırılmaz cam saat ise daire şeklindedir, duvara takılabilir. Sudan etkilenmeyen şık bir üründür. Sublimasyon baskı tekniğiyle de bu ürünlerin üzerine fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz. Böylece özel günlerde sevdiklerinize anlamlı hediyeler verebilirsiniz.

Sublimasyon bardak altlığı, kare şeklindedir. Bu ürüne firmanızın ismi ve firmanızın amblemi gibi baskılar yapılabilir. Ayrıca Eyfel Kulesi veya Taksim Meydanı gibi güzel manzaraların baskısı da yapılabilir. Sublimasyon kristal masa isimliği ise kartvizit, saat ve altın ya da gümüş kalem aksesuarlarıyla birlikte satılır. Üzerine isim baskısı yapılır ve ofisinizin şıklığına şıklık katar. Sublimasyon cam plaket de dokuzgen şeklindedir ve şeffaftır. En iyi özelliği beyaz baskı zemini üzerine şeffaf bir baskı yapabilmenizdir.

Kristal Cam Ürün Fiyatları


Kristal cam ürün fiyatları
için en iyi satış noktası Teknofinal’dir. Teknofinal’in ürünleri kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kullanılan kaliteli malzemelerinin yanı sıra fiyat seçenekleri de oldukça caziptir. Firmanızın ihtiyacını ve müşterilerinizin isteğini göz önünde bulundurarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Teknofinal ürünleri kalitesi, uygun fiyatları ve güvenilirliğiyle ön plana çıkmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilirliği olan nitelikli ürünleri toptan fiyatına alarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.


Müşterilerinizin talep ve arzularına yönelik sipariş miktarınızı ve sipariş çeşidinizi belirleyebilirsiniz. Teknofinal bünyesinde birbirinden şık kristal cam ürünleri barındırmaktadır. Siz de bayilere özel “Çok al, az öde!” kampanyasından faydalanabilirsiniz. Eğer hala Teknofinal bayiliğiniz bulunmuyorsa bayilik başvuru formunu doldurarak Teknofinal’in eşsiz fırsatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.