ssamozzxsqweqwe2142422221243421a24zzz.jpg (65 KB)

Toptan Şapka Transfer Baskı Pres Makine ve fiyat olduğu kategoridir. Tüm şapka baskı preslerimiz kendi ithalatımız olup 2 Yıl Teknofinal garantisindedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
3.001,72 TL
2.335,63 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
622,84 TL
519,03 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
3.633,21 TL
3.269,89 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
31,14 TL
29,41 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Neden Şapka Baskı Makineleri alınır?

Günlük hayatta sıkça tercih edilen şapkaların üzerine de baskı  yapabilmek için şapka baskı makinesi almalıyız. Tabii sadece baskı makinesi, şapkalara baskı yapabilmek için yeterli değil. Bu makineyle birlikte transfer mürekkebiniz, transfer baskı kağıdınız ve sublimasyon yazıcınız olmalıdır. Tüm ekipmanlarınız tamamlandığında şapkalara baskı yapabilir ve müşterilerinize kişiye özel baskılı şapkaları satmaya başlayabilirsiniz.

Şapka Baskı Pres Makineleriyle tüm şapkalara baskı yapılabilir mi?

Şapka baskı makineleriyle her çeşit şapkaya baskı yapamazsınız. Baskı yapacağınız şapka baskı yapılabilmesi için sublimasyon baskıya uygun olmalıdır. Sublimasyon baskıya uygun olan ürünlerimizi teknofinal.com internet sitemizden inceleyebilir ve uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Şapka Baskısını nasıl yapabilirim?

Şapka baskısı yapabilmek için öncelikle şapka baskı presiniz veya şapka baskı pedli combo presi almalısınız. Fakat ekipmanlar sadece bununla bitmiyor. Bu makinenin yanında sublimasyon yazıcınız, transfer baskı mürekkebiniz ve transfer baskı kağıdınız olmalıdır. Tüm bunları teknofinal.com'dan uygun fiyatlara alabilirsiniz. Tüm ekipmanlarınız tamamlanınca baskı yapacağınız görseli sublimasyon yazıcıyla transfer mürekkepleriyle transfer kağıdına çıktı almalısınız. Sonrasında şapka baskı presi veya combo presi sayesinde aldığınız çıktıdaki görselin şapkaya geçmesini sağlıyorsunuz. Yani aslında işlem çok basit. Tabii isterseniz showroom'umuzu ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Şapka Baskı Presini nereden alabilirim?

Şapka baskı presi alırken aldığınız makinenin tüm yedek parçalarının eksiksiz olduğuna emin olmalısınız ve biz, Teknofinal olarak biz size bu imkanı sağlıyoruz. Bununla bilikte Teknofinal olarak size 2 yıl fabrikasyon hatalara karşı garanti de veriyoruz. Yani eğer şapka baskı presi almak istiyorsanız doğru adres=> teknofinal.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.