x
ÖNPENCERE.jpg (56 KB)

Toptan Şapka Transfer Baskı Pres Makine ve fiyat olduğu kategoridir. Tüm şapka baskı preslerimiz kendi ithalatımız olup 2 Yıl Teknofinal garantisindedir.

Sırala
Görünüm:
11.421,18 TL
9.243,59 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
2.751,07 TL
2.427,41 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
14.888,13 TL
12.137,06 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
85,44 TL
76,67 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Şapka Baskı Makinesi Presi


Hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan şapkalar, aynı zamanda güneşten korunmak için de kullanılır. Özellikle bebekler ve çocuklar güneşten daha kolay etkilendikleri için şapka ile koruma sağlanmalıdır. Şapka baskı makinesi ile her sezonun modasına uygun tasarımlar elde edilebilir ve şapkalar, kişiye özel bir yapıya kavuşturulabilir. Hediyelik aksesuarlar tasarlıyorsanız ya da tekstil sektöründe imal ettiğiniz ürünlere bir yenilik kazandırmak istiyorsanız, yapmanız gereken şapka baskı makinesi satın almaktır. Makinenin kullanımı sırasında ihtiyacınız olan baskı pedleri de Teknofinal bünyesinde bulabileceğiniz ürünler arasındadır. Aynı zamanda baskı yaparken ihtiyaç duyacağınız termal ısı bantlarından satın alarak da şapka tasarımlarınızın tam istediğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Şapka Baskı Makinesi Presi Çeşitleri


Şapka baskı pres makinesi
çeşitleri arasında farklı modeller yer alır. Profesyonel body pres, 5 IN 1, 6 IN 1 ve tam otomatik makinelerin tamamı sorunsuz bir baskı olanağı sunar. Her modelde sağlamlık ve kalite ön plandadır. Aynı zamanda makinelerin uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmasını sağlayacak tüm özellikler de ürünlerde bulunur. Makinelerin kullanımı sırasında elinizi sıcağın olumsuz etkilerinden korumak için eldiven takmalısınız.

Sublimasyon Full 5 IN 1 Combo Transfer Baskı Makinesi


Şapka, kupa ve tabak gibi farklı ürünlere baskı yapabilme yeteneğine sahip olan 5 IN 1 makineler, hafif yapısıyla rahatlıkla kullanılır. Cihazın ayarlarını dijital ekranından kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürün, ergonomik bir tasarıma sahiptir bu nedenle cihaz çalışmaya başladığında eliniz ısıdan kaynaklanan sebeplerle zarar görmez.

Profesyonel Tam Otomatik Combo Transfer Baskı Makinesi


Kullanımı kolay olan ve çok fazla yer kaplamayan transfer baskı makineleri, farklı ürünler ile beraber kullanılabilir. Şapkanın yanı sıra kupa, tabak gibi ürünlere de zengin baskılar yapılabilir. Makinenin dijital ekranından tüm işlemler kolaylıkla takip edilebilir. Pistonlu yapısı ürünün kullanımını daha da kolay hale getirir.

Sublimasyon Mega 6 IN 1 Combo Transfer Baskı Makinesi


Geniş paket içeriğiyle sunulan 6 IN 1 modeller, tüm firmalar için avantaj sağlar. Bu ürün evde de kullanılabilir ve hobi amaçlı tasarımlar elde edilebilir. Ürün; taşıma çantası, yardımcı kırtasiye malzemeleri ve baskı aparatları ile beraber satışa sunulur. Combo transfer baskı makinesi, düz yüzeylerde kullanılabilir. Bu sayede hem tekstil ürünlerine baskı yaparsınız hem de metal ya da porselen gibi farklı malzemeler üzerinde istediğiniz çıktıyı elde edebilirsiniz.

Şapka Baskı Makinesi Presi Fiyatları


Şapka baskı makinesi fiyatları
için en cazip seçenekler, Teknofinal tarafından sunulur. Bu fiyatlardan yararlanarak evinizde ya da iş yerinizde istediğiniz gibi baskılar elde edebilirsiniz. Bayilik sisteminin avantajlarından yararlananlar için daha cazip seçenekler söz konusudur. Bu nedenle internet sitesinde yer alan bayi kayıt formunu doldurabilir ve Teknofinal fırsatlarından yararlanmak için ilk adımı atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.