Epson ve Canon toptan fiyatına orjinal inkjet fotoğraf baskı yazıcısı ve fiyatları. Profesyonel fotoğrafçılar tarafından tercih edilen, L1300, L1800, L805, L850, L3110, L3060, L1110, L3150, L7180 toptan orjinal A3 ve A4 masaüstü fotoğraf baskı yazıcı ve fiyatları yer aldığı bir kategoridir.

Sıralama seçin
Görünüm:
5.299,99 TL
4.634,99 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
6.989,99 TL
6.437,49 TL (KDV Dahil)
%8 indirimli
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Yazıcılar neden kullanılır?

Günlük hayatta defalarca kez ihtiyaç duyduğumuz makinelerdir yazıcılar. Bilgisayarda düzenlediğimiz birçok belgeyi kağıda dökmemize yardımcı olurlar. Sadece belgeleri de değil, yazıcının modeline mürekkebine ve koyduğunuz kağıda göre fotoğraf baskısı da yapmanızı sağlayan yazıcılar, fotoğrafçılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Buna ek olarak, fotoğraf baskılı hediyelik işiyle uğraşanların da vazgeçilmezi konumundadır yazıcılar. Sonuçta resimler hediyeliklere geçmeden önce kağıtlara basılıyor, oradan da hediyeliklere. Birbirinden kaliteli yazıcı modellerimiz için teknofinal.com'u ziyaret etmeyi unutmayın!

Yazıcı alınırken nelere dikkat edilmeli?

Yazıcıyı alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken yazıcıyı nerede ve ne amaçla kullanacağınızdır. İş yerinde kullanacaksanız kullanım sıklığınız da dikkat edilmesi gereken bir durumdur. İş yoğunluğuna bağlı olarak yazıcının hızını daha yüksek hızlarda seçebilirsiniz. Çalışma masanızda kullanacaksanız eğer boyutlarını çalışma masanıza sığacak şekilde seçmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise kablolu mu kabosuz mu tercih edeceğiniz. Bu her ne kadar sizin tercihinize kalan bir durum olsa da  bu seçimi yaparken yazıcıyı kullanacağınız yerin internet durumunu göz önüne almanızı öneririz. Yazıcıyı kullanacağınız yerde internet sorunu varsa kablolu, eğer öyle bir sorun yoksa ve internet gayet iyi çekiyorsa kablosuz tercih edebilirsiniz. Ayrıca sayfa boyutlarının büyük veya küçük olmasını da yazıcıyı seçerken göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenizin durumuna göre modeller arasından sizin için en uygun olanın seçebilirsiniz.

Hangi Yazıcıyı almalıyım?

Bu sorunun cevabı sizin yazıcıyı ne amaçla kullandığınıza bağlı, kendinize birkaç soru sorarak kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Mesela, yazıcıyı nerede kullanacaksınız; evde mi, iş yerinde mi? Nereye koymayı düşünüyorsunuz? Örneğin, çalışma masanızda duracaksa boyutlarını ona göre seçmelisiniz. Çıktı alma yoğunluğuna göre yüksek hızda ve az ses çıkaran bir makine mi istiyorsunuz yoksa orta hızlarda bir yazıcı yeterli olur mu?  Çıktı almak istediğiniz sayfaların boyutları ne kadar ve bütçe aralığınız nedir? Bu sorulara cevap verdikten sonra internet sitemizden sizin için en uygun olan yazıcıya karar verebilirsiniz.

Nereden yazıcı alabilirim?

Teknofinal.com olarak sizler için uygun fiyatlara yazıcılarımız var. Size en uygun olan modeli seçebilmeniz için sizleri internet sitemize bekleriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.