x
ÖN-PENCERE.jpg (54 KB)

Müşterilerinize yaptığınız işlerinizi, vesikalık ve diğer çekim fotoğraflarınızı sunabileceğiniz, içerisine 10x15, 13x18, 15x21 cm ebatlarında fotoğraf eklenebilen, kişiye özel lustre ve nobbystar fotoğraf zarfların bulunduğu kategoridir.

Sırala
Görünüm:
274,14 TL
226,89 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Fotoğraf Zarfı Çeşitleri

 

Kullanılan eşyaların, her geçen gün gelişerek hayatımızda yer etmesi ve hemen herkese kullanım imkânı sunması, bu eşyaların kullanım alanlarını da genişletti. Örneğin fotoğrafçılık 1700 - 1800’lü yıllardan beri belki de daha eski zamanlardan itibaren, var olan gittikçe gelişen, bilimde sanatta ve hatta en çok da günlük yaşamda kullanılmaya başlayan ve elbette ayrı bir uğraş olarak varlığını sürdüren bir kavram olmuştur.

 

Değişen zamanla beraber, fotoğrafçılık artık ayrı bir iş alanı, bir meslek haline gelmiştir. Gittikçe gelişen fotoğrafçılıkla beraber, yan ve detay tamamlayıcı ürünler de onunla beraber, bu uzun yolda var olmaya ve gelişimini sürdürmeye devam etmiştir. Fotoğraf makineleri, filmler, lensler, filtreler, fotoğraf baskısı için gerekli kâğıtlar ve elbette müşterilerinize teslim ederken kullanacağınız fotoğraf zarfları gibi pek çok önemli detayla daha kaliteli bir çalışma ve müşteriye daha kaliteli bir sunum olanağı sağlanmıştır.

 

Fotoğraf Zarflarının İşlevi Nedir?

 

Zarflar güncel yaşamın bir parçası olan, belki de şimdilerde neredeyse unutulmuş, haberleşme yöntemlerinden bir olan mektup yazışmalarında, pek çok iş sektöründe kullanılan malzemelerdir. Ancak en işlevsel olduğu ve en çok kullanıldığı alan elbette fotoğrafçılıktır.

 

Çekilen vesikalık fotoğraflar, özel bir anın belgelendiği fotoğraflar, fotoğraf albümü için bastırılmış fotoğraflar gibi pek çok fotoğrafın tekli olarak ya da çoklu olarak, müşteriye teslim sürecinde gerek duyulan önemli bir tamamlayıcıdır. Fotoğraf teslimi sırasında, fotoğrafları hasarsız, zarar görmeden kaliteli bir şekilde sunabileceğiniz, önemli bir malzemedir.

 

Bu zarflar, resmi işlemler için gerekli olan vesikalık fotoğrafları koyabileceğiniz zarflar, 10x15 ölçülü, 13x18 fotoğraflar için kullanılan zarflar, 15x21 fotoğraf zarfı gibi fotoğrafların ebatına göre daha büyük ve daha küçük olarak tercih edilebilmektedir. Teknofinal, kişiye özel tasarımlarla fark yaratabileceğiniz fotoğraf zarfı kategorisindeki ürünleri ile sizlere, müşterilerinize sunacağınız fotoğraflarda, kendi başarılarınızı, farkınızı daha ilgi çekici bir tarzla anlatma imkânı sunmaktadır. Zarf üzerinde basılı olan görsellerle yapabileceğiniz işlere dair küçük bir reklam imkânı sunmaktadır.  

 

Teknofinal’de Yer Alan Fotoğraf Zarfları Özellikleri Nelerdir?

 

Fotoğraf zarfları, fotoğraflarınızın müşteriye teslimi sırasında, zarar görmesini engellemek için kullanılan, oldukça işlevsel bir malzemedir. Teknofinal, bayilere özel olarak sunduğu pek çok hediyelik eşya, çerçeveler, albümler, makinelerde olduğu gibi fotoğraf zarfları konusunda da, bayi olarak müşterilerinize sunarken fark yaratacağınız ürünlerle sizleri karşılamaktadır.

 

Fotoğraf çıktılarını müşterinize sunarken tercih ettiğinize memnun olacağınız, kişiye özel NobbyStar amatör fotoğraf zarfı ile fotoğrafların zarar görmeden bir arada durmasını sağlayabilirisiniz. Bu ürün ebat olarak 18,5x22,5 ölçülerinde olduğundan, içerisine 10x15, 13x18, 15x21 ölçülerinde basılmış olan fotoğraflarınızı rahatlıkla koyabilir, müşterilerinize sağlıklı bir teslim süreci sağlayabilirsiniz.

 

Zarf üzerinde, fotoğraf çekimi, kupa baskı, yastık baskı, panoramik albüm, fotoğraf baskı ve fotoğraf çerçeveleri ile beraber, biometrik vesikalık görselleri vardır ve zarf üzerinde “Kişiye özel hediyelik eşyalar için fotoğrafçınıza uğrayın” ibaresi yer almaktadır. Ürün 250 adet olarak satışa sunulmuştur.

 

Teknofinal’de tercih edebileceğiniz bir diğer zarf modeli ise, Lustre fotoğraf zarfıdır. Bu zarf üzerinde de yine yaptığınız diğer işlere, işlemlere dair görsellerin yer alması ile müşterilerinize farklı alanlarda, kişiye özel olarak, farklı hediyeler sunabileceğinizi gösteren bir mesaj iletmiş olacaksınız.

 

Ön kısımda yer alan “Anılarınızı silinmeden ölümsüzleştirin” ibaresi ise anılarınızı koruyabileceğiniz alan olan fotoğraflara vurgu yapmaktadır. Bu ürün üzerinde de kupa baskı, panoramik albüm, yastık baskı, fotoğraf baskı, biometrik vesikalık gibi görseller yer almaktadır.

 

Fotoğraf zarfının ölçüleri tıpkı NobbyStar zarfları gibi 18,5x22,5 cm olarak belirlenmiştir. Bu zarf seçeneği ile müşterilerinize, 10x15, 13x18, 15x21 ölçülerinde fotoğraflar sunabilirsiniz. Dilerseniz 250 adet, dilerseniz 500 adet ya da 1000 adet olarak fotoğraf zarfı tercihlerde bulunabilirsiniz..

 

Müşterilerinize daha farklı tasarımlarla farklı hediye ürünleri sunabileceğinizi işaret eden zarf tasarımları, fiyat ve kampanya içerikleri ile de dikkat çekici ve bütçe dostu niteliktedir. Satıcılar için özel olarak sunulan bu ürünleri, çok al az öde kampanyası ile temin edebilir, daha ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.