x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Kaliteli malzemesi ve yüksek fotoğraf kapasiteli, toptan olarak satışı yapılan 10x15 ebat 500'lük toptan fotoğraf albümlerimizi kategorimizden inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Aradığınız herşey en uygun fiyatlarla www.teknofinal.com'da.

Sırala
Görünüm:
725,26 TL
646,14 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

500'lük Fotoğraf Albümü Modelleri

Fotoğraf sanatı birçok kişinin en sevilen aktivitelerdendir. Sadece profesyoneller değil amatör fotoğrafçılar da zamanının büyük bir kısmını fotoğraf çekimi ile geçirebilir. Güzel anıları ölümsüzleştirmek isteyen kişiler için de fotoğraflar ayrı bir yere sahiptir. Gelişen teknolojiler her şeyin dijitalleşmesiyle sonuçlanmaya başlasa da fotoğraf albümleri popülerliğini daima korumaya devam ediyor. Hemen hemen herkes anılarını zarar görmeden saklamak ister. Dilediğiniz her an fotoğraflara bakmak için fotoğraf albümlerine sahip olabilirsiniz.

Fotoğrafların dış hava ile temas etmesinden kaynaklı zamanla renkleri solabilir. Fotoğraf albümleri fotoğraflarınızın renklerinin canlılığını korumasında oldukça etkilidir. Açıkta ya da çekmecede kaldığında hava ile temas eden fotoğraflarınızı albümler sayesinde kapalı alanlarda muhafaza edebilirsiniz. Albümler fotoğraflarınızın canlılığını korurken aynı zamanda en iyi şekilde saklanmasına yardımcı olur. Fotoğraflarınızı bir arada tutmaya yarayan albümler, 500’lük albüm gibi farklı alternatiflere sahiptir. Birbirinden farklı günlere özel hazırlanan albümler sayesinde siz de anılarınızı ilk günkü tazeliğinde saklayabilirsiniz.

Teknofinal’den 500 lük fotoğraf albümü gibi dilediğiniz albüm seçeneğiniz satın alabilir, fotoğraflarınızın canlılığını koruyabilirsiniz. Yüksek kalitede ve farklı konseptlere uygun üretilen albümler, fotoğraflarınızı zarar görmeden uzun süre korur. Farklı içeriklere sahip birbirinden kaliteli albüm modellerinden birine sahip olmak içine Teknofinal’i inceleyin. 500 lük fotoğraf albümü fiyatları sunduğu uygun seçenekler ile bütçenizi de yormaz.

Fotoğraf çekmek ve çektirmek günümüzde hiç olmadığı kadar kolay. Her gün onlarca, kimi zaman yüzlerce fotoğraf çekiliyor. Çekilen fotoğraflar her ne kadar dijital ortamda olsa da pek çok kişi fotoğraflarını yine baskı ile çıkarttırmayı tercih ediyor. Bu kapsamda fotoğrafların uygun koşullarda saklanmasını da fotoğraf albümü çeşitleri sağlıyor. 

Baskı fotoğraflar bir süre sonra hava ile temasından dolayı bozulup ilk günkü renklerini kaybedebiliyor. Bu nedenle en uygun saklama koşulları albümler ile sağlanırken, çok sayıda fotoğrafın bir arada saklanmasının en kolay yollarından biri de 500 lük fotoğraf albümü olarak görülüyor. En kıymetli anıların, en güzel mekanların ve unutulmayan hatıraların ölümsüzleştirildiği fotoğraflar tek bir kapak altında bir arada yer alıyor.

500’lük Albümlere Hangi Boy Fotoğraflar Koyulabilir?

Bugün fotoğraf teknolojisinin gelişmesiyle pek çok farklı boyda fotoğraf üretilebiliyor. Bununla birlikte yatay ve dikey çekilen fotoğraflar da albümlerde farklı alanları kaplıyor. Diğer yandan fotoğrafları sağlıklı bir şekilde saklayan fotoğraf albümü 500 lük 10x15 en sık kullanılan boyut olarak karşımıza çıkıyor. Yatay fotoğrafların daha fazla yer tuttuğu albümlerde aynı zamanda dikey fotoğraflar da rahatlıkla kendine yer bulabiliyor.

500 lük 10x15 albüm çeşitlerinin yanı sıra piyasada en çok rağbet gören boyutlardan biri olan 13x18 fotoğraf albümü 500 lük seçeneğiyle raflardaki yerini alıyor. Sıradan fotoğraf boyutlarına oranla daha büyük ebatlara sahip olan bu fotoğrafların saklandığı albümlerin sayfasının fazla olması, fotoğrafların dağınık halde olmasının önüne geçiyor.

500 Fotoğraflık Albüm Türleri Nelerdir?

Bolca fotoğrafın rahatlıkla yer aldığı 500 lük albüm modelleri piyasada sıklıkla kendine yer buluyor. BU tarz albümler hem malzeme hem de konsept açısından farklılık gösteriyor. Fotoğrafların uzun yıllar boyunca ilk günkü haliyle saklanabilmesi için albümde kullanılan kalitenin üst sınıf olması büyük önem taşıyor. Bununla birlikte albüm kapağı da en çok dikkat edilen konulardan biri olmaya devam ediyor.

Daha şık ve klasik bir görünümde bir albüme sahip olmak isteyenler deri kaplama albümleri tercih ediyor. Daha ağır ve gösterişli bir görünüme sahip olan deri fotoğraf albümleri, kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile kullanıcının beğenisine sunuluyor.

Deri kapak tercih etmeyenler için ise mukavva kapak fotoğraf albümleri farklı konseptlerle satışa sunuluyor. Sade bir görünüm isteyenler için nostaljik desenlerin olduğu albüm çeşitleri beğeni toplarken, özel anılar için özel albümler üretiliyor. Tekno Final (teknofinal.com) tarafından satışa sunulan albümlerde 30x34 cm ebatındaki albümlerin kapağına 21x23 boyutlarda fotoğraf koyulabiliyor.

Düğün ve nişan gibi özel anlarda çekilen fotoğrafların saklandığı albümler, aşk ve sevgi temalı olarak üretiliyor.  Ebeveyn olmanın heyecanını yaşayanlar bebek albümleri ile hayatlarının en özel kişisinin dünyadaki ilk günlerini hatta ilk anlarını fotoğraflıyor. Hal böyle olunca da çoğunlukla bebek albümü 500 lük modellerden seçiliyor.

 

Fotoğraf albümü 500 lük olarak seçildiğinde en önemli avantajlardan biri de evdeki fotoğraf dağınıklığının ortadan kalması oluyor. Belirli konuların, örneğin, okul fotoğraflarının, tatil fotoğraflarının ya da özel gün fotoğraflarının yer aldığı bölümler ayrı ayrı sınıflandırılabiliyor. Böylelikle hangi fotoğraf hangi albümde diye aramaya gerek kalmıyor.

500 lük fotoğraf albümü fiyatları ise kullanılan malzemenin kalitesine ve albümün tasarımına göre değişiklik gösteriyor. Bununla birlikte Tekno Final üzerinden yapılan albüm alışverişlerinde alınan albüm adedi arttıkça yapılacak indirim oranı da yükseliyor. Böylelikle her alışveriş daha da avantajlı hale geliyor. Diğer yandan farklı birçok hediyelik eşyayı kullanıcının beğenisine sunan firma 600 lük fotoğraf albümü konusunda da geniş bir ürün yelpazesi ile müşteri karşısına çıkıyor.  

Fotoğraf Albüm Çeşitleri Nelerdir?

Her anınızı özel bir şekilde saklamanıza yardımcı olan albüm seçenekleri ile siz de kendiniz ve sevdikleriniz için özel bir armağan hazırlayabilirsiniz. Doğum, düğün, doğum günü gibi unutulmaz anlarınızı özel olarak saklayabileceğiniz albüm seçenekleri tüm özel gün konseptlerine uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Tasarımları ile dekorasyona olan katkısı da büyük olan albümler ile siz de en güzel anılarınızı özenle saklayabilirsiniz.

Her fotoğraf boyutuna uygun alternatifler sunan albüm seçenekleri, fotoğraflarınıza uygun seçenekler sunuyor. Fotoğraf albümü 500 lük 10x15 boyuttaki fotoğraflarınızı koruma altına alabilir ya da isterseniz daha büyük boyutlu fotoğraflarınızı da saklama şansı elde edebileceğiniz albüm seçenekleri bulabilirsiniz. Fotoğraf albümleri küçük bir arşiv görevi gören ürünlerdir. 500 fotoğraflık albüm seçeneği ile birçok fotoğrafınızı her an bir arada saklayabilirsiniz.

200'lük, 400’lük hatta 600 lük fotoğraf albümü gibi seçeneklerden de fotoğraf arşivinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Birinci sınıf sayfa kalitesine sahip olan albümler güneşin zararlı ışınları, toz ve neme karşı dayanıklılık gösterecek malzemelerle üretilir. 500 lük albüm içine yerleştirdiğiniz fotoğraflarınız bu sayede uzun yıllar aynı tazeliğinde koruyabilir, çocuklarınıza ve sevdiklerinize hatıra olarak saklayabilirsiniz. Fotoğraf albümü 500 lük, 300,’lük, 400’lük seçenekleri ile birçok anınızı uzun yıllar saklamanız için özel seçeneklerden oluşur.

İhtiyacınıza uygun en kaliteli albümlere Teknofinal güvencesi ile sahip olabilir, anılarınızı en özel fotoğraf albümleri ile bir arada saklayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.