x
PENCERE-AÇILIR.jpg (126 KB)

Toptan olarak satışa sunulan, fotoğraf baskılarınızda %100 kaliteli sonuca ulaşabileceğiniz, sarı, kırmızı, mavi, siyah, renkleri bulunan Orjinal Epson Ekotank inkjet Fotoğraf mürekkep ve fiyatları bulunduğu kategoridir. Tüm ürünleri bu kategoriden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
324,63 TL
272,69 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kaliteli fotoğraf baskısı için kullanılan mürekkep de kaliteli olmalı mı?

Kaliteli fotoğraf baskısını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Tabii ki bu önemli faktörlerden biri de mürekkeptir diyebiliriz. Yazıcınızda öyle ratgele herhangi bir mürekkebi alıp kullanmamalısınız. Kullandığınız mürekkep yazıcınızla uyumlu olmalı. Teknofinal.com'dan mürekkepler hakkında bilgi alarak içinize en çok sineni ve yazıcınızla uyumlu olanı uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Neden Epson Fotoğraf Mürekkepleri tercih edilir?

Aslında sorunun cevabı oldukça basit. Eğer Japonya'nın özellikle yazıcılar konusunda uzmanlaşmış markası olan Epson'un yazıcılarını kullanıyorsanız, bu yazıcılarda kullacacağınız mürekkepler de Epson'un fotoğraf mürekkepleri olmalı. Ama tabii Epson'un herhangi bir fotoğraf mürekkebini de herhangi bir Epson sublimasyon yazıcısıyla kullanamazsınız. Epson'un fotoğraf mürekkepleri de kendi içlerinde ayrılırlar. Dolayısıyla elinizdeki Eson fotoğraf yazıcısının modeline göre kullanacağınız Epson fotoğraf mürekkebini seçmelisiniz. Alışverişinizi tamamlarken aldığınız Epson fotoğraf mürekkebinin yazıcınıza uygun olduğundan emin olun.

Epson Fotoğraf Mürekkeplerini nereden alabilirim?

Epson fotoğraf mürekkeplerini teknofinal.com'dan uygun fiyatlara alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.