x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)
Sırala
Görünüm:
49,45 TL
43,52 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
4,94 TL
3,46 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
54,72 TL
43,52 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
11,47 TL
9,02 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Sevgili Kupa Modelleri ve Fiyatları

Kişiye özel tasarlanabilen ve özel günlerin en çok tercih edilen hediyelik eşyalarından biri olan sevgili kupa bardak modelleri, Tekofinal ile müşterilerinize sunabileceğin en özel hediye grubunu oluşturmaktadır.

Teknofinal Sevgiliye Hediye Kupa Seçenekleri Nelerdir?

Pek çok süblimasyon ürünü bulabileceğiniz Teknofinal, özellikle süblimasyon baskıya uygun olarak üretilen kupa seçenekleri ile kişiye özel hediyelik ürün kapsamında, sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Özelikle sevgililerin tercih ettiği, özel günlerde en anlamlı ve özel hediyelik eşya olan sevgili bardakları sevgiliye hediye edilebilecek, en güzel seçeneklerdendir.

Süblimasyon porselen i love you kupa bardak, süblimasyon kulpu kalpli kupa bardaklar, ikili sevgili kupaları olarak da satılan süblimasyon kırmız ya da siyah sihirli kupa bardak modelleri, sevgililer için kupa bardak alırken tercih edebileceğiniz, en özel, sevgiliye kupa bardak modelleri çeşitlerindendir.

Sevgiliye Kupa Bardak Seçeneklerinin Özellikleri Nelerdir?

Özel günlerde sevgililer tarafından sıklıkla tercih edilen ve popülerliğini asla yitirmeyen kupalar, Sevgili kupa bardak kategorisi ile Teknofinal satışlarında sizlere sunulmaktadır. Siz de müşterileriniz için özel günlerde, romantik ve dikkat çekici hediyeler sunmak istiyorsanız, Teknofinal’in 2’li sevgili kupası modellerini inceleyebilirsiniz.

Teknofinal sevgiliye kupa ürünlerinde porselen, seramik ya da her ki malzemenin karışımı olan ve baskıya uygun olan malzemeler kullanmaktadır. Hem kadın hem de erkek sevgiliye kupa bardak hediye alınırken özellikle tercih edilen, birbirini tamamlayan kupa bardaklar özel ürünlerden biridir.

Sevgiliye özel olarak tasarlanan, ikili ve birbirini tamamlayan kupa seçenekleri gibi tekli halde ve üzerine dilediğiniz baskı ya da yazıyı yazabileceğiniz sevgiliye kupa bardak modelleri, bu ürünler içerisinde yer alan bir diğer seçenek sihirli kupa bardak modelleri de ilgi gören ürünlerdendir. Bu sihirli bardaklar, içerisinde sıcak bir sıvı konulduğunda, kupa üzerine yapılan baskının belirginleştiği bardaklardır. Sıcak sıvı ile temasında ürün üzerine uyguladığınız baskının belirmesi ise ürünü dikkat çekici kılan özelliğidir.

Teknofinal’de bulabileceğiniz tüm sevgiliye bardak modelleri, hem lazer baskıya hem transfer baskıya hem de süblimasyon baskıya uygun malzemelerden üretilmiş ürünlerdir.

Baskıya uygun olarak üretilen sevgiliye kupa bardak ürünlerinde, üzerine baskı yapılırken, baskı makinelerinin ürün çeşidi ve özelliğine göre baskı süresi ve derecesi ayarlanmaktadır. Bu ürünler üzerinde, dilediğiniz baskıyı gerçekleştirebilir, sihirli özelliği ile sevgiliye hediye edilebilecek en özel ve en güzel hediye seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz.

Sevgiliye Kupa Modellerine Nasıl Baskı Yapılır?

Hediyelik kupa bardak sevgiliye alınırken, genellikle ikili ve birbirini tamamlayan ürünler tercih edilir. Tekli ya da ikili fark etmeksizin her ikisinde de kupa bardak üzerine yapılan baskı, bu hediyelik ürünü daha anlamlı kılmaktadır. Ürün üzerine yapılan baskının kalitesi ise müşterilerinize daha kaliteli bir hediyelik ürün sunmanıza yardımcı olmaktadır. Peki, sevgili için tercih edebileceğiniz bu ürün seçenekleri üzerine baskı nasıl yapılmalıdır?

Kupalar üzerinde baskı yapabilmeniz için bir baskı makinesi edinmelisiniz. Sevgiliye özel tasarlanan bu kupalar üzerine genellikle A3 3D baskı makineleri, 2D kupa presleri 3D kupa baskı makineleri kullanılarak baskı yapılmaktadır.

Ürünler üzerine baskı yapılırken, her bir makine için ayrı bir ısı derecesi ve baskı süresi gerekmektedir. Örneğin kupa baskısı yaparken eğer A3 3D baskı makinesi kullanacaksanız, ısı derecenizi 195 dereceye, baskı sürenizi de 8,5 dakikaya ayarlamalısınız.

3D kupa makineleri ile kupa bardaklar üzerinde baskı yaparken ısı derecesini 400, zaman ayarını ise 400 saniye ayarıyla yapmalısınız. 3D kupa baskı makineleri, diğer baskı makinelerine nazaran kupa bardakların tüm çevresine maksimum baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca bu makinelerin baskı kalitesi oldukça yüksektir.

Kupa bardaklara baskı nasıl yapılır, baskı yaparken dikkat edilecekler nelerdir bakalım:

  • Sevgiliye kupa tasarımı yaparken, öncelikle transfer edeceğiniz ya da baskılayacağınız tasarımın, grafik programında doğru renkleri tercih edebileceği modu ayarlamalısınız.
  • Sonrasında, görseli süblimasyon yazıcınızda ayarlamalı ve transfer kâğıdı üzerine yazdırmalısınız.
  • Kâğıdın baskılı alanını kesip ayırmalı ve bu kâğıdı, baskılı alan kupaya gelecek şekilde ısı bandıyla yapıştırmalısınız.
  • Baskı makinenizin modeline ve özelliğine göre, ısı derecesini ve baskı süresini ayarlamalısınız.
  • Baskı makineniz tam ısıya ulaşana kadar beklemeli, makineniz tam ısıya ulaştığında ise sevgiliye özel olarak tasarlayacağınız kupayı makinenin içine koyarak ve sıcak kolu kapatmalısınız.
  • Süre bitimine kadar tasarım kupanız makinenin içinde kalmalıdır. Baskı sonrasında 2 dakika kadar bekleyerek transfer kâğıdını çıkarmalısınız.

Baskılarınızın kalitesini arttırmak için kullanacağınız transfer kâğıdı ve mürekkebin seçiminde özenli davranmak gerektiğini unutmamalısınız. Tüm bu işlem aşamalarının sonunda, en kaliteli baskı işlemi ile en güze hediyelik ürünleri tasarlamış olacaksınız.

Sevgililer gününde, özel günlerde ve kutlamalarda, herhangi bir anda sevdiklerinize ve sevgiliye hediye etmek için tercih edilen bu kupa seçeneklerini, toplu alımlar ve bayii satışlarındaki avantajlarla çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Müşterilerinize sunacağınız en güzel hediye kupa modelleri için siz de vakit kaybetmeden Teknofal’in sevgiliye kupa kategorisinde yer alan ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.