x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Epson L1110, L1210, L1250, L3210, L3250, L850, L805, L8050, L18050, L1300, L1800, SC-F100 epson süblimasyon yazıcı modellerini bu kategoriden inceleyip satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
20.570,91 TL
17.307,26 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
54.999,99 TL
28.998,99 TL (KDV Dahil)
%47 indirimli
15.999,99 TL
13.998,99 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
25.713,64 TL
21.362,10 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
7.911,89 TL
6.685,55 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
9.494,27 TL
7.595,41 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
19.384,13 TL
16.153,44 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
7.516,29 TL
6.131,71 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
6.922,90 TL
6.092,15 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Epson Sublimasyon Yazıcı Modelleri

Yaşamın her alnında var olan, hemen her sektörde kolaylıkla uygulanabilen sublimasyon ürünler, özellikle kişiye özel tasarım sunma imkânı ile hediyelik ürünlerde en çok başvurulan tasarım yöntemlerinden biridir.

Neden Süblimasyon Baskı Tercih Etmelisiniz?

Değişen zevkler, moda, farklı bakış açılarıyla beraber, tercih edilen ürünler ve hediyelik eşyalar da farklılık göstermeye başlamıştır. Sevdiklerinize hediye alırken, sadece ona özel, farklı bir tasarımı olsun istiyorsanız size en iyi seçenek olarak süblimasyon ürünler olacaktır.

Sunulan hediye ya da kullanacak ürünler, beğenileri yansıtan, kullanan kişiyi etkilerken, klasik haline alışılmış eşyanın farklı bir tasarımla sunulması dikkat çekici olacaktır. Süblimasyon tasarımlar tam da bu noktada işlevsellik kazanır. Hediyelik ürünler içerisinde önemli bir yere sahip olan süblimasyon ürünler elde edebilmek içinse süblimasyon baskı cihazları, süblimasyon yazıcı, mürekkep gibi tamamlayıcı ürünleri temin etmek gerekir. Teknofinal, müşterilerinize sunabileceğiniz, hediyelik süblimasyon ürünleri elde etmenizi sağlayan süblimasyon baskı makineleri ve yazıcıları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Süblimasyon baskı transfer işlemleri ile ilgileniyor, farklı tasarımları müşterilerinizle buluşturmak istiyorsanız sadece süblimasyon bakı makineleri yeterli olmayacaktır. Bu aşamada, Teknofinal’in, mükemmel baskılarınız için gerekli olan süblimasyon yazıcı seçeneklerini değerlendirerek kaliteli baskılar ede edebilirsiniz. Teknofinal, en iyi süblimasyon yazıcı seçenekleri, süblimasyon mürekkepli yazıcı modelleri arayışlarınızda en doğru seçenekleri sizlerle buluşturuyor.

Süblimasyon Yazıcı Alırken Nelere Dikkat etmek Gerekir?

Süblimasyon baskı makinelerinden elde edeceğiniz en kaliteli sonucu, süblimasyon yazıcılarla elde edersiniz. Süblimasyon baskı oluşturabilmeniz için gerekli olan yazıcınız ne kadar iyi olursa elde edeceğiniz baskının kalitesi de aynı oranda iyi olacaktır.

Yazıcı modellerini seçerken iş yoğunluğunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. İş yoğunluğunuzla yazıcınızın kapasitesi birbirini dengeler nitelikte olmalıdır. Bununla beraber kullanım alanınız, yazıcınızın hangi boyuta olacağı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Yine baskı kalitesinde önemli bir etken olana çözünürlük, seçeceğiniz süblimasyon baskı yazıcısı modelinde aradığınız önemli bir özellik olarak belirtilmelidir. Yazıcınızla uyumlu tercih edeceğiniz baskı kâğıtları, kullanıcı ara yüzü gibi önemli faktörleri de göz önünde bulundurarak yazıcı tercihinde bulunmalısınız.

Baskı kalitenizi etkileyen bir diğer faktör de süblimasyon yazıcınızda kullanacağınız mürekkep kalitesidir. En kaliteli süblimasyon mürekkepli yazıcılarınızı tercih edebileceğiniz adres Teknofinal farklı özelliklere sahip kaliteli yazıcı modelleri ve kaliteli mürekkepleri ile sizleri beklemektedir.

Süblimasyon Baskı Makineleri İçin Gerekli Olan Yazıcı Modelleri Nelerdir?

En ideal yazıcı modellerine ulaşabileceğiniz, en kaliteli baskıları çıkartabileceğiniz yazıcı modellerini Teknofinal tecrübesi ile elde edebilirsiniz. Teknofinal’de en çok tercih edilen yazıcı modellerinden biri epson süblimasyon yazıcı modelidir. Özellikle Epson L1110 süblimasyon yazıcı en hesaplı ve en çok rağbet gören modellerden biridir. Sızıntıyı engelleyen tasarımı ile mürekkep şişeleri sayesinde hata oranı düşük, kaliteli baskılara imza atan bir modeldir.

Epson L1110 bitmeyen kartuşlu süblimasyon mürekkepli yazıcı modelinde ultra yüksek mürekkep tankları sayesinde kartuşa duyulan ihtiyacı ortadan kaldırırsınız. Üç yıllık kullanım imkânı sunan mürekkep tankı sayesinde sık sık mürekkep alımına ya da kartuşa gerek duymazsınız. Oldukça ekonomik bir ürün olan bu modelin, kapladığı alanın küçüklüğü sebebiyle de ev ve ofislerde kullanımı oldukça rahattır.

EpsonL 1300 süblimasyon yazıcı modeli de tercih edebileceğiniz bir diğer model olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu model kendinden beslemeli, orijinal mürekkep tanklı ve 5 renk püskürtmeli bir yazıcıdır. 1 tüp mürekkep ile ortalama 650 adet çıktı alma imkânınız bulunmaktadır. Teknofinal, A3 süblimasyon yazıcı modellerinden biri olan bu seçeneği 4 adet mürekkep ve 1 adet siyah mürekkep ile birlikte sunmaktadır.

Epson L1800 Süblimasyon yazıcı, kendinden beslemeli, orijinal mürekkep tanklı, 6 renk püskürtmeli transfer baskı yazıcı modellerindendir. Bu modelle 1 Tüp mürekkep ile 1000 adet A4 baskı çıktısı elde edebilirsiniz. Baskı sisteminizi rahatlıkla kurabileceğiniz, kaliteli sonuçlar elde edebileceğiniz bir seçenektir.

Epon L805 süblimasyon yazıcı modeli ile A4 ölçüsüne kadar baskı alabilme imkânını elde ederken, wifi özelliği sayesinde dünyanın her yerinde, tablet, telefon gibi cihazlar üzerinden baskı almayı kolaylaştırmaktadır. Mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankın tekrar değiştirilmesinde kolaylayıcı faktörler yer almaktadır. Basit ve sorunsuz kurulumu, bakım ve değiştirme işleminin pratikliği, kaliteli mürekkep detayı ve mürekkep kullanımının uzun süre geçerliliği ile bu yazıcı modeli de tıpkı diğer süblimasyon printer modelleri gibi oldukça kaliteli baskılar elde etmenizi sağlayacak yazıcılardandır.

Süblimasyon Yazıcı Modeli Fiyatları Ne Kadar?

Epson süblimasyon yazıcı modelleri ekonomik anlamda da oldukça uygun bir seçenektir. En kaliteli baskıları, en uzun süreli kullanımı sağlayacağınız tasarımları, en kaliteli mürekkep seçenekleri ile gerçekleştiren, süblimasyon yazıcı fiyatları oldukça ekonomik bir değerle satışa sunulmaktadır. A4 ya da A3 süblimasyon yazıcı fiyatları kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlarla elde edebilmenize imkân sağlamaktadır.

Baskı maliyetinde sağlanan tasarruf, uygun fiyatlandırma, zahmetsiz mürekkep dolum tekniği gibi pek çok avantajla en kaliteli ürünleri, en güzel baskıları üretirken zahmetsiz ve konforlu bir kullanım sağlayacağınız modelleri tercih etmelisiniz. Tüm bu değerleri karşılayan Teknofinal, bütçenize dost, kaliteli süblimasyon yazıcı modelleri ile bayilere uygun ve ekonomik fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Neden Sublimasyon Yazıcı Almalıyım?

Eğer sublimasyon veya transfer baskı işiyle uğraşıyorsanız veya uğraşacaksanız sadece ısı presleri bu işi yapmanıza yetmez. Basmak istediğiniz görselleri yazdıracağınız sublimasyon yazıcınız da olmalı. Yazıcınızın kaliteli ollması da tabii ki baskınızın kalitesini etkileyecektir. Sonuçta aldığınız çıktı ne kadar iyi ve kaliteli olursa baskınız da o kadar kaliteli olacaktır.

Sublimasyon Yazıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sublimasyon yazıcınızı alırken iş yoğunluğunuzu da göz önünde tutarak alacağınız yazıcının kapasitesini ona göre seçmelisiniz. Sublimasyon yazıcıyı kullanacağınız yerin genişliğine göre boyutuna da dikkat etmelisiniz.

Alacağınız yazıcının kaliteli bir sublimasyon mürekkebiyle doldurularak hazırlanması da yine çok önemli bir noktadır. Sublimasyon yazıcınızı fiyat performans açısından en avantajlı şekilde teknofinal.com'dan alabilirsiniz.

Sublimasyon Yazıcıyı Kimler Alır?

Yazıcılar, çeşitli amaçlarla çeşitli iş sektörleri tarafından iş yerlerinde hatta evlerde bile kullanılır. Sublimasyon yazıcılar ise sublimasyon veya transfer baskı yapanlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle hediyelik sektöründe çok tercih edilen kişiye özel hediyeleri siz de satmak istiyorsanız sizin de sublimasyon yazıcılara ihtiyacınız olacaktır.

Sublimasyon Yazıcıyı Nereden Alabilirim?

Sublimasyon yazıcı almak istiyorsanız sizleri teknofinal.com internet sitemize bekliyoruz.

Süblimasyon baskı sırasında, yüksek performans, kaliteli baskılar hazırlamak için, Teknofinal’in Epson yazıcıları ve epson yazıcı mürekkebi ürünleri, uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Süblimasyon Yazıcı Nedir?

Süblimasyon baskı sırasında, baskı için hazırlanan görselleri, özel olarak tasarlanmış transfer baskı kâğıdına çıktı alabilmek için kullanılan makinelere süblimasyon yazıcı adı verilmektedir. Süblimasyon yazıcılar, bu baskı sırasında, süblimasyon transfer baskı makinelerinin içindeki ısı yardımıyla mürekkebi püskürtmeli olarak gaz hâlinde aktarırlar.

En İyi Süblimasyon Yazıcı Çeşitleri Nereden Alınır?

Süblimasyon yazıcılar, süblimasyon baskıların olmazsa olmazıdır. Metal, cam, ahşap, kumaş ya da plastik malzemelerden hangi yüzeyde baskı yapacaksanız, en iyi kalitede sonuçlar alabilmenizi sağlayan koşullardan biri de tercih edeceğiniz yazıcı ve mürekkeplerdir.

En kaliteli süblimasyon yazıcıları ve tamamlayıcı yan ürünleri ise temin edeceğiniz güvenilir adres ise Teknofinal olarak karşınıza çıkmaktadır. Teknofinal farklı alanlarda baskı yapabileceğiniz, kaliteli pek çok model yazıcıları ve mürekkepleri sizlerle buluşturmaktadır.

Teknofinal Süblimasyon Yazıcı Çeşitleri Nelerdir?

Teknofinal, kullanacağınız sektör, amaç ve malzeme doğrultusunda tercih edebileceğiniz, kaliteli baskıları sunabileceğiniz yazıcılar ile sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle Epson yazıcı modelleri performansı ve nitelikli ürün sunması sebebiyle tercih edebileceğiniz bir yazıcıdır.

Solma yapmayacak baskılar elde edebileceğiniz Epsn L1300, düşük maliyetli baskılar yapabileceğiniz Epson L3210 tanklı süblimasyon yazıcılar, Epson L850 model yazıcılar Epson L serisi olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerdir. Epsn’un garanti koşulu ile satışa sunduğu diğer serisi ise S serisidir.  Epsn süblimasyon yazıcılar, Teknofinal’de, daha iyi performanslar ve kaliteli sonuçlar, güvenli kullanımlar için tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Teknofinal özellikle Epson yazıcı ve Epson orijinal mürekkep çeşitleri ile en canlı, en kaliteli baskıları gerçekleştirmenizde sizlere yardımcı olmaktadır.

Epson Süblimasyon Yazıcı İçin Gerekli Olan Tamamlayıcılar Nelerdir?

Tüm yazıcılarda olduğu gibi, Epson süblimasyon yazıcılarda da tamamlayıcı parçalar önemlidir. Kaliteli baskılar için baskı yapacağınız kâğıdın niteliğinin, mürekkebin yazıcı ya da baskı makinelerinde sorun çıkarmayacak nitelikte olması gerekmektedir. Epson yazıcılar için tercih edebileceğiniz, transfer baskı kâğıtları ve Epson mürekkebi renkleri ile en kaliteli baskıları sunabilirsiniz.

Yazıcılar için gerekli aparatlar da çıktılarınızın daha başarılı olmasında yardımcı olmaktadır. Mürekkep kalitesi, yazıcı performansı ile tercih edebileceğiniz Epson, kaliteli ve canlı Epson kartuş renkleri için Teknofinal’in ürün kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Epson Süblimasyon Mürekkep Renkleri Nelerdir?

Mürekkep kalitesi baskılarınızın daha kaliteli sonuçlar vermesini sağlayan ürünlerdir. Teknofinal’den temin edebileceğiniz Epson mürekkebi, baskı sırasında tercih edebileceğiniz farklı renkleri içermektedir.

Süblimasyon Epson mürekkep renkleri, 140ml’lik ambalajlarda, siyah Epsaon mürekkep, sarı, pembe mavi olmak üzere satışa sunulmaktadır.

Yazıcılarda tıkanma ve kuruma yapmayacak özellikleri ve canlı renkleri ile siz de yazıcınız için ihtiyacınız olan Epson’un tanklı yazıcı mürekkebi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Teknofinal Epson Mürekkep Fiyatları Nedir?

Su bazlı olması ile beraber pratik kullanıma sahip Epson yazıcı ve kartuşları satışa sunan Teknofinal, Epson kartuş fiyatı ile de müşterilerine yardımcı standartları sunmaktadır. Kolay ödeme imkânı, bayilere özel kampanyaları ile beraber, kaliteli ürünleri, piyasa değerin neredeyse altında sunan Teknofinal’de, Epson orijinal mürekkep fiyatları bütçe dostu fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Siz de kolay ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlandırmaları ile Teknofinal Epson mürekkep seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.