ZXCVZXVZXDASDSAD.jpg (42 KB)

Tabak Transfer Baskı Makinesi ve Presi fiyatlarının olduğu kategoridir. Tüm tabak baskı preslerimiz kendi ithalatımız olup 2 Yıl Teknofinal garantisindedir.

Sıralama seçin
Görünüm:
4.304,80 TL
3.322,03 TL (KDV Dahil)
%23 indirimli
5.813,56 TL
5.232,20 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
49,83 TL
47,06 TL (KDV Dahil)
%6 indirimli
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Neden Tabak Baskı Makinesi almalıyım?

Tabii ki sublimasyon tabaklara baskı yapabilmek için tabak baskı makinesi almalıyız. Hediyelik yelpazesinin sürekli artmaya devam ettiği şu zamanlarda kişiye özel hediyelikler fazlasıyla talep görmekte. Dolayısıyla siz neden kişiye özel hediyelikler satmayasınız ki? İşte bu yüzden tabak baskı makinesi alarak siz de kişiye özel hediyelik satanlara katılabilirsiniz. Müşterilerinizi daha fazla bekletmeyin :)

Tabaklara nasıl baskı yapabilirim?

Siz de tabaklara baskı yapmaya karar verdiyseniz bunun için tabak baskı makinesi veya tabak baskı pedli combo presi almalısınız. Fakat maalesef sadece bu makine baskı yapmanız için yeterli olmuyor. Makinenin yanında sublimasyon mürekkeplerine, transfer baskı kağıtlarına ve sublimasyon yazıcıya ihtiyacınız vardır. Neyse ki bunların hepsini Teknofinal'den alabiliyorsunuz. Tüm bu ekipmanları tamamladıktan sonra gelelim transfer baskıya: Tabağa geçmesini istediğiniz fotoğrafı bilgisayarda hazırlayıp sublimasyon yazıcınızla, sublimasyon mürekkeplerini kullanarak, transfer baskı kağıtlarına yazdırıyorsunuz. Sonrasında tabak baskı makinesi veya combo presi sayesinde transfer baskı kağıdındaki görsel tabaklara geçiyor ve işlem tamamlanıyor.

Her tabağa baskı yapılabilir mi?

Tabii ki her tabağa baskı yapamazsınız. Bunun için kullanacağınız tabağın sublimasyon baskıya uygun olması gerekir. Bu tabakları nereden alacağınız konusunda kararsız kalmanıza da hiç gerek yok çünkü biz sizler için onları da satıyoruz. Teknofinal.com intenet sitemizden beğendiğiniz modeli uygun fiyatlara toptan olarak alabilirsiniz.

Tabak Baskı Makinesini nereden alabilirim?

Tabak baskı makinesini 2 yıl garantili olarak uygun fiyatlara teknofinal.com'dan alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.