x
önpecere.jpg (202 KB)

Tabak Transfer Baskı Makinesi ve Presi fiyatlarının olduğu kategoridir. Tüm tabak baskı preslerimiz kendi ithalatımız olup 2 Yıl Teknofinal garantisindedir.

Sırala
Görünüm:
10.127,48 TL
8.426,47 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
1.448,05 TL
1.287,15 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
14.802,25 TL
12.067,05 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
84,95 TL
76,23 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
7.401,12 TL
5.148,61 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Tabak Baskı Makinesi Presi

Tabak baskı makinesi çeşitleri ile kurumsal hediyelik eşyalar, özel organizasyonlarda katılımcılara sunulan armağanlar ya da önemli günlerde hatıra olarak saklanabilecek tasarımlar elde etmek mümkündür. Aparat ile baskıya uygun hale getirilen makinelerde istediğiniz görselleri, yazıları ve şekilleri tabaklar üzerine taşıyabilirsiniz. Farklı tip makinelerle yapılan baskı işlemi, her zaman en kaliteli sonuçları elde etmenizi sağlar.

Tabak Baskı Makinesi Presi Aparatları

Tabak baskı pres makinesinde uygun aparatı takarak baskı işlemine başlayabilirsiniz. Aparatların esas görevi, makine çalışırken ve baskı işlemini yaparken kaymaya bağlı olan hatalı baskıları engellemektir. Bu sayede hatalı işlemlerin önüne geçebilir ve maddi kayıpları önleyebilirsiniz. Termal ısı bandı da tabaklara yapılacak baskı işlemlerinde ihtiyaç duyulan parçalardandır. Makineleri güvenli bir şekilde çalıştırmak ve kendinizi yüksek ısının etkilerinden korumak için koruyucu eldiven de kullanabilirsiniz.

Tabak Baskı Makineleri Presi Özellikleri

Combo transfer baskı makinesi ve diğer modellerin ortak özelliğinin kalite olduğunu söylemek mümkündür. Kaliteli makineler uzun süre herhangi bir zarara uğramadan güçlü performansını sergilemeye devam eder. Ürünlerin yüksek teknolojiden yararlanılarak meydana getirilen donanımları, uzun süreli kullanımlarda bile arızalara sebep olmaz. Bu sayede her zaman tabaklarınızı kişiye özel tasarımlara dönüştürmeye devam edebilirsiniz. Tabak baskı pedini makinelere hatasız bir şekilde monte ettikten sonra baskı sürecine geçebilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra tabaklarınızı soğumaya bırakarak son şeklini almasını sağlayabilirsiniz.

Tabak Baskı Makineleri Presini Kimler Satın Almalıdır?

Hediyelik tabaklar, vitrinlerde son derece şık bir duruş sergiler. Kurumlar, çalışanlarına ve müşterilerine hediye olarak özel baskıların yer aldığı tabakları sunabilir. Bunun yanı sıra unutulmaz bir hediye olarak doğum günlerinde de baskı tabaklardan yararlanılabilir. Hediyelik eşya satışı yapanlar ve dijital baskı merkezleri, kolay kullanım olanağına sahip makinelerden satın alarak baskı sürecini daha pratik hale getirebilir.

Tabak Baskı Makinesi Presi Fiyatları

Tabak baskı makinesi fiyatlarında cazip seçenekleri bulabileceğiniz bir adres olan Teknofinal ile ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri rahatlıkla satın alabilirsiniz. Teknofinal sizi daha fazla avantajla tanıştırmak için bayilik sistemini kurmuştur. Bu sisteme dâhil olan firmalar, toptan alımlarda oldukça cazip seçeneklerle karşılaşır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.