x
PENCERE-AÇILIR.jpg (126 KB)

Epson ve Canon yazıcılarda kullanabileceğiniz, toptan olarak satışa sunulan, %100 kaliteli sonuca ulaşabileceğiniz, inkjet fotoğraf mürekkeplerinin yer aldığı kategoridir. Bu kategoriden bütün mürekkep fiyatları inceleyebilir ve ekonomik satın alabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
324,63 TL
272,69 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
1.129,85 TL
1.122,61 TL (KDV Dahil)
%1 indirimli
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

İnkjet Fotoğraf Mürekkepleri ile Yüksek Kalitede Sonuçlar

Renkli ve siyah beyaz yazdırma işlemleri için kullanılan inkjet teknolojisi bir çıktı cihazı teknolojisidir. Hassas mürekkep damlacıklarının yüksek hızda kontrol edilmesini sağlar. Mürekkep püskürtme yöntemi kullanan cihazlarda inkjet fotoğraf mürekkepleri ile baskı sağlanır. İnkjet mürekkep çeşitleri Epson ve Canon yazıcılarda kullanılabilir. İnkjet mürekkep çeşitleriyle %100 kaliteli sonuçlara ulaşmak mümkündür. Yüksek kalitede fotoğraf baskısı almak için inkjet mürekkep çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Teknofinal olarak baskı teknolojilerinde yüksek kalite ekipman seçeneklerine kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Fotoğraf baskıda yüksek kalitede sonuçlar almak için baskı ekipmanlarının yüksek kalitede tercih edilmesi gerekir. Baskı teknolojilerinde uzman firma olarak fotoğraf baskı kalitesini artıracak mürekkep seçeneklerini fiyat avantajları yanı sıra kampanya ve indirimlerle de sunuyoruz.

Alternatif Renk Seçenekleriyle Kaliteli Fotoğraf Mürekkepleri

İnkjet fotoğraf mürekkepleri kaliteli fotoğraf baskı sonuçları almanızı sağlar. Siyah, kırmızı, mavi ve sarı renklerinin yanı sıra açık kırmızı ve açık mavi, gri gibi renk seçenekleri arasından da seçim yapılabilir. Mürekkep seçimi fotoğraf baskı kalitesini doğrudan etkiler. Kaliteli fotoğraf baskılar almak için yazıcıya uyumlu ve yüksek kalitede mürekkep tercih etmek gerekir. Yüksek baskı kalitesini destekleyen inkjet fotoğraf mürekkebi seçeneklerinde farklı yazıcılar için uyumlu mürekkep çeşitleri vardır. İnkjet yazıcılar bilgisayardan aldıkları sinyallerle çalışır. Baskı yapılacak yüzeye mürekkep püskürterek baskı yapılmasını sağlar. Siyah beyaz baskılar için siyah mürekkep kullanılır. Renkli baskılar için mavi, kırmızı gibi farklı renkler tercih edilebilir.

Fotoğraf yazıcı mürekkep kağıdı gibi farklı baskı ürünlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, kullanılan yazıcı ve baskı tekniğine göre alternatif ürün seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Kaliteli fotoğraf mürekkepleri daha canlı ve daha şık baskılar almanızı sağlar. Teknofinal olarak baskı teknolojilerindeki uzmanlığımızı ön plana çıkartarak baskı ürünlerinde kaliteyi yakalamanızı sağlıyoruz. Firmamızdan kaliteli fotoğraf mürekkebi alırken avantajlı fiyat olanaklarından her alışverişinizde yararlanırsınız. Aynı zamanda da bayi grubumuza katılarak kampanya ve indirim avantajlarını keşfedebilirsiniz. Epson fotoğraf mürekkebi tercih ederken orijinal ürün tercih etmek önemlidir. Yazıcı markasına göre orijinal baskı ürünleri tercih etmek gerekir. Kaliteli baskı sonuçları almak için yazıcı markasına ve baskı tekniklerine dikkat etmelisiniz. Alternatif renk seçenekleriyle orijinal inkjet fotoğraf mürekkebi çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

İnkjet Yazıcılarla Uyumlu Orijinal Mürekkep Seçenekleri

İnjket yazıcılar mürekkep püskürtmeli yazıcılardır. Bu tür yazıcılarda mürekkep basınç yardımıyla baskı yüzeyine isabetli olarak püskürtülür. Renkli basım ve fotoğraf baskısı almak için en çok tercih edilen yazıcılar inkjet yazıcılardır. İnkjet yazıcılar yüksek çözünürlüğe sahip çıktılar almanızı sağlar. Hızlı baskı yapma olanağı tanıyan inkjet yazıcılarda orijinal inkjet yazıcı mürekkepleri kullanılır. İnkjet fotoğraf mürekkeplerimiz Canon, Epson gibi farklı marka yazıcılarda kullanılabilen kaliteli mürekkeplerdir. Lustre fotoğraf mürekkebi Canon ve Fuji marka yazıcılarda kullanılabilen orijinal mürekkep seçeneğidir. Lustre yerli üretim inkjet mürekkep seçeneği olarak ekonomik ve kaliteli seçenekler sunar. Özel formülü ile tıkanmalara yol açmadan baskı yapma imkanı sağlar. Fotoğraf kağıdı üzerinde anında kuruyan Lustre mürekkep vakumlu ve folyoludur. Az mürekkep kullanarak daha canlı sonuçlar almak için Lustre fotoğraf mürekkebi kullanabilirsiniz.

Lustre kafa tıkanıklığına neden olmaz ve makine bakımı gerektirmez. Kaliteli baskı sonuçları almanızı sağlayan Lustre fotoğraf mürekkepleri ile baskı makinesini daha verimli kullanmak mümkündür. %20’ye varan mürekkep tasarrufu sağlayan Lustre mürekkep seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Canon Lustre fotoğraf mürekkebi Canon yazıcıların orijinal mürekkebi olarak tasarruflu ve verimli baskı olanakları sağlar. İnkjet fotoğraf mürekkeplerinde Canon, Epson ve Fuji yazıcılarda kullanılabilen seçenekler bulunur. Fotoğraf mürekkebi seçimini sitemizden yaparken avantajlı olanaklardan yararlanmak için bayi grubumuza katılabilirsiniz. Bayiler için uyguladığımız kampanya ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.