x
önpecere.jpg (202 KB)
Sırala
Görünüm:
43.248,31 TL
40.043,30 TL (KDV Dahil)
%7 indirimli
23.168,74 TL
20.156,80 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
25.485,61 TL
20.504,33 TL (KDV Dahil)
%20 indirimli
20.272,64 TL
16.102,27 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
35.178,52 TL
29.462,91 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
22.396,44 TL
19.230,05 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
21.044,94 TL
18.110,23 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
31.586,71 TL
27.339,11 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
22.975,66 TL
19.384,51 TL (KDV Dahil)
%16 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kolay ve Kaliteli Baskı Yapma İmkanı Sunan Tişört Baskı Setleri

Tişörtler üzerine görsel ya da yazı gibi baskılar yapmak için çeşitli baskı teknikleri ve araçlar kullanılır. Günümüzde artık isteyen herkes tişört üzerine baskı yapma kolaylığından yararlanabilir. Tişört baskı teknikleri ve araçları alanında uzman firma olarak kolay baskı yapmak için ihtiyacınız olan baskı seti seçenekleri sunuyoruz. Baskı makinesi ve baskı yapmak için gerekli olan tüm ekipmanları içeren baskı setleriyle kolay ve kaliteli baskı yapmak mümkündür. Tişört baskı fiyatları kullanılan baskı tekniğine ve baskı kalitesine göre değişir. Tüm ekipmanlarıyla kaliteli baskı yapma olanağı sunan baskı setleriyle ekonomik fiyatlarla tişört baskısı yapılabilir.

Tişört baskı setleri profesyonel, ekonomik, süblimasyon başlangıç gibi farklı seçeneklerle sunulur. Her sette baskı yapmak için gerekli olan tüm ekipmanlar bulunur. Profesyonel süblimasyon baskı seti gibi ileri seviyede baskı yapmanızı sağlayacak model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özel baskılı tişört yapmak için ihtiyacınız olan şey baskı setidir. Baskı seti seçeneklerinde Epson gibi güçlü markaların ürün çeşitlerini keşfederek yüksek kalitede baskı işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Baskılı tişört yaptırma olanaklarından yararlanmak için yüksek kalitede baskı yapan baskı setlerini sitemizde inceleme olanağınız vardır. Teknofinal olarak dünya çapında baskı teknolojilerini takip ediyor ve en gelişmiş baskı teknolojilerini sizlerle buluşturuyoruz. T shirt baskı fiyatlari tercih edilen baskı ekipmanlarına göre değişebilir. En ekonomik şekilde yüksek kalitede baskı yapmak için sitemizde yer alan baskı seti seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Her alışverişinizde uygun tişört baskı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Tişört Baskı Setlerinin İçeriklerinde Neler Bulunur?

Tişört baskı setlerinin standartları içerik kalitesine göre değişir. Profesyonel süblimasyon baskı seti içerisinde baskı makinesi ve profesyonel düz pres yanı sıra Epson marka süblimasyon yazıcı, aynı yazıcının mürekkep de vardır. Ayrıca profesyonel transfer kağıdı, termal ısı bandı, yanmaz teflon ve yazıcı kablosu da bulunur. Tişört baskı yapma olanaklarına ekonomik fiyatlarla ulaşmak için ekonomik transfer baskı setini tercih edebilirsiniz. Ekonomik transfer set içeriğinde A4 düz pres, Epson süblimasyon yazıcı, süblimasyon mürekkep, mürekkep dolum aparatı, transfer kağıdı, termal ısı bandı, yazıcı kablosu, yanmaz teflon ekipmanları yer alır.

Tişörtlere baskı yaptırma imkanı sunan baskı setlerinde başlangıç süblimasyon baskı seti işlem kolaylığı sağlayan set seçeneklerinden biridir. Başlangıç süblimasyon baskı seti Fresuub düz pres baskı makinesi, Epson yazıcı, 100 adet transfer kağıdı, mürekkep kolay dolum aparatı, süblimasyon mürekkep, termal ısı bandı, yanmaz teflon ve yazıcı kablosundan oluşur. Ultra combo transfer baskı setinde Kombo baskı makinesi farklı olmakla beraber diğer ekipmanlar aynıdır. Tişört baskı çeşitleri kullanılan baskı tekniğine göre değişir. En gelişmiş baskı tekniği süblimasyon baskı tekniğidir. Süblimasyon baskı tekniği ile doğrudan baskıyı istenen yüzeye aktarmak mümkündür. Pres transfer baskı seti ısı ve basınç yöntemiyle baskı yapma olanağı sunar. Tişört baskı seti içeriklerini detaylı olarak sitemizdeki ürün içeriklerine bakarak inceleyebilirsiniz.

Tişört Baskı Setleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Tişört baskı setleri baskı yapmak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları tek bir set içersinde sunar. Set içersinde baskı yapmak için gerekli olan baskı makinesi, yazıcı, transfer kâğıdı, mürekkep gibi araçlar bulunur. Profesyonel süblimasyon baskı seti seçeneklerimiz gelişmiş baskıların gerçekleştirilmesi açısından gerekli olan tüm içerikleri sağlar. Baskı teknikleri konusunda uzman olan kişiler için profesyonel baskı seti uygundur. Amatör baskı yapacak kişiler ise başlangıç setlerini tercih edebilir. Transfer baskı seti gibi farklı set seçeneklerini değerlendirmek de mümkündür.

Özel tasarım tişört yapmayı kolaylaştıran baskı setleri kaliteli baskı yapmak için gereken olanakları sunar. Baskı seti tercih ederken baskı konusunda hangi aşamada olduğunuza dikkat edebilirsiniz. Bu tarz set çeşitleri farklı aşamalarda baskı yapma olanakları sağlar. Baskı seti içeriklerinde kaliteli araçlar bulunur. Kaliteli araçlarla daha üstün standartlarda baskı yapılabilir. Tişört baskı makinesi ile birlikte setlerde baskı setlerinde gerekli olan tüm araçlar yer alır. Bu setleri tişört üzerine istenen görsel ve yazı baskılarının yapılmasını kolaylaştırır.

Baskı setleriyle kolay ve kaliteli şekilde istenen baskıları yapmak mümkün olur. Baskı setleri pratik kullanım avantajlarıyla baskı yapma işlemlerini kolaylaştırır. Tişört baskı seti seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, baskı yapma konusundaki aşamanıza göre profesyonel ya da amatör baskı seti tercih edebilirsiniz. Teknofinal olarak bayimiz olan firmalara ayrıcalıklı olanaklar sunarken ekonomik fiyat avantajlarından yararlanmalarını sağlıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.