x
ÖNPENCEREL.jpg (110 KB)

Sublimasyon baskı sistemine uygun, düz preslerde baskı yapılabilen, kaliteli tüm sublimasyon magnetlerin toptan olarak satıldığı bir kategoridir. Bu kategoriden kolaylıkla ürünleri inceleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Sırala
Görünüm:
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
Bu Ürün Sadece Bayiler İçindir
87,03 TL
78,10 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Magnetler


Sublimasyon magnet,
buzdolaplarının üzerini süsleyen ve son derece dekoratif görüntüsü olan bir üründür. Mutfaklarına renk katmak isteyenle,r magnetlerin üzerine kendi fotoğraflarını ve çocuklarının fotoğraflarını bastırır. Özel günler için de iyi bir hediye seçeneği olan bu ürünler; düğünlerde, sünnetlerde ve doğum günü partilerinde gelen konuklara armağan edilir. Bu sayede özel günlerinizi katılımcılar için unutulmaz kılabilirsiniz.

Sublimasyon magnet çeşitleri arasında geometrik şekillerde tasarlananlar olduğu gibi kalp ve sayı gibi farklı biçimlerde tasarlananlar da vardır. Sublimasyon baskı tekniği, farklı görsellerin ve yazıların en net şekilde magnet yüzeyine aktarılmasını sağlar. Siz de bu ürünlerden çok sayıda satın alarak hem kişiye özel tasarımlar yapabilir hem de özgün çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Kalpli Sublimasyon Magnet Çeşitleri


Sevgililer Günü ve doğum günü gibi özel günlerde sevgiliye, eşe ya da romantik bir ilişkiye başlama planı yapılan kişilere hediye olarak magnet yaptırılabilir. Sevdiği kişiye özel bir hediye sunmak için tarihlere takılmayanlar da bu ürünü tercih edebilir. Kalpli tasarımlar, kullanıldıkları alanlara ayrı bir hava katar. Bu modellerden birden fazla kullanılarak buzdolabının üzerinde şık bir kolaj oluşturulabilir.

Çerçeveli Sublimasyon Magnet Çeşitleri


Çerçeve şeklinde olan sublimasyon magnetler; aile, mezuniyet, arkadaş fotoğrafları için idealdir. Bunun yanı sıra çocuğunun yeni yaşını kutlayan ebeveynler de daha klasik bir tasarım için çerçeveli modelleri tercih edebilir. Bu ürünlerin çerçeve kısmı, beyaz doğal taştır. Sade ve zarif tasarımlı bu modeller mutfaklarını da dekoratif bir görünüme kavuşturmak isteyenler için idealdir.

Sublimasyon Magnet Özellikleri


Sublimasyon magnetler,
boyutları itibariyle birbirinden farklıdır. 10x15, 6x9 ve 5x8 gibi farklı ebat alternatifleri ile sunulan ürünler sağlam plastikten üretilmiştir. Dikdörtgen şeklinde olan modellere baskı hem yatay hem de dikey olarak yapılabilir. Sadece buzdolabında değil metal olan tüm yüzeylerde magnet kullanabilirsiniz. 170 derecelik sıcaklıkta 40 saniye içerisinde baskı yapılabilen yüzey yapısı sayesinde kısa sürede çok sayıda ürün elde edilebilir. Ürünlerin arka kısmında bulunan mıknatıs, her zaman yüzeylere tam olarak yapışır. Sublimasyon magnet 10x15 cm ve diğer boyutlarda olan modeller, bir toplu iğne işlevi de görür. Diyet listelerini, beslenme programlarını ya da önemli hatırlatmaları magnetler ile buzdolaplarınızın üzerine sabitleyebilirsiniz.

Sublimasyon Magnet Nerelerde Kullanılır?


Sublimasyon magnet 15x20 cm
ve farklı boyutlarda olan diğer modeller, bilgisayar kasalarının üzerinde, metal kapaklı dolaplarda kullanılabilir. Aynı zamanda kombi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu gibi farklı beyaz eşyaların üzerinde de bu şık ürünlere yer verebilirsiniz. Anılarını canlı tutmak isteyenler, en sevdikleri fotoğrafların her zaman gözlerinin önünde olmasından hoşlanır. Bu kişiler magnet kullanımına önem vererek farklı eşyaların üzerinde özel tasarımlı modeller tercih eder. Örneğin; puzzle magnet gibi farklı alternatifler her yerde şık bir duruş sergiler.

Sublimasyon Magnetleri Kimler Satın Almalıdır?


Sublimasyon magnet
çeşitleri, hediyelik eşya satıcıları için olmazsa olmaz ürünlerdir. Aynı zamanda dijital baskı merkezleri, aksesuar üreticileri tarafından da bu ürünler satılabilir. E-ticaret yaparak daha geniş kitlelere ulaşmak isteyenler ve satın alacağı ürünlerle ticari hayata adım atacak olanlar, Teknofinal’in kaliteli magnet modelleri ile gelen baskı taleplerine göre üretim yapabilir.

Sublimasyon Magnet Fiyatları


Sublimasyon magnet fiyatları
nın son derece uygun olması sayesinde bütçenizi sarsmadan online alışverişin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Teknofinal’e özgü bayilik sisteminden yararlanmanız halinde toptan mıknatıs puzzle ve magnetlerden istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz. Bu şık ürünleri satın almak, kalitesiyle göz dolduran magnetleri daha fazla kişiye ulaştırmanıza yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.