x

Sublimasyon Baskı Makine ve Setleri ile ilgili fiyat, kullanım, video ve tüm beklentilerinizi bulabilirsiniz. Transfer Baskı Sistemleri ile kupa, bardak, tişört, t-shirt, tabak, şapka, yastık kılıfı, taş, fayans, porselen, telefon kapağı, kalem baskı, transfer, pres baskı yapabilirsiniz. 

Sırala
Görünüm:
1 2 3 4 5 6
7.389,00 TL
5.320,08 TL (KDV Dahil)
%28 indirimli
7.224,80 TL
5.090,20 TL (KDV Dahil)
%30 indirimli
11.588,62 TL
9.379,10 TL (KDV Dahil)
%19 indirimli
11.388,24 TL
8.985,02 TL (KDV Dahil)
%21 indirimli
11.588,62 TL
9.497,33 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
6.746,12 TL
5.517,12 TL (KDV Dahil)
%18 indirimli
6.568,00 TL
5.484,28 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
10.335,58 TL
8.599,61 TL (KDV Dahil)
%17 indirimli
59,11 TL
50,57 TL (KDV Dahil)
%14 indirimli
13.792,80 TL
12.413,52 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
2.791,40 TL
2.463,00 TL (KDV Dahil)
%12 indirimli
1.773,36 TL
1.543,48 TL (KDV Dahil)
%13 indirimli
13.957,00 TL
10.824,06 TL (KDV Dahil)
%22 indirimli
22.068,48 TL
19.743,41 TL (KDV Dahil)
%11 indirimli
229,88 TL
206,89 TL (KDV Dahil)
%10 indirimli
Toplam 145 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Süblimasyon Baskı Sistemleri

Sadece bir tane set değil, içerisindekilere göre seçebileceğiniz birkaç tane toptan süblimasyon baskı seti mevcuttur. Ekonomik transfer baskı set fiyatları, profesyonel süblimasyon ve transfer baskı set fiyatları, kupa bardak transfer baskı set fiyatları gibi birbirinden farklı kaliteli setler vardır. Baskısını yapacağınız ürüne karar verdikten sonra ona uygun olan pres baskı makinesini belirleyip süblimasyon baskı setinizi ona göre seçebilirsiniz. Örneğin tek çeşit süblimasyon ürün değil de kupa, puzzle, metal ürünler, telefon kılıfı, cam ürünler gibi birçok çeşitli ürüne baskı yapmak istiyorsanız içerisinde 3d süblimasyon baskı makinesi olan süblimasyon baskı setini tercih etmelisiniz. Sadece tekstil ürünlerine baskı yapmak isterseniz içerisinde süblimasyon ve tekstil transfer baskı makinesi olan setleri ve fiyatlarını incelemelisiniz. Tekstil transfer baskı makinesine aynı zamanda düz pres baskı makinesi de denebilir.

Teknofinal sublimasyon transfer baskı sistemleri, alışılmışın dışında varolan sistemleri sizlerle tanıştırıyor. Son dijital teknolojik sistemlere uyum sağlayan sublimasyon baskı ve transfer baskı ürün çeşitleri, farklı yüzey ve fonksiyonlara hitap ediyor. Geniş ürün yelpazesinde hizmet veren baskı sistemlerimiz harikalar yaratıyor.

Baskıları Dijitalleştiren Yüksek Teknolojiyi Teknofinal İle Keşfedin!

Özgün tasarımları baskı yoluyla ürünlerinize aktarabileceğiniz son teknoloji dijital baskı makinası ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. İster kişisel dizaynlarınızı göstermek isterseniz de işletmenizin marka bilinirliğini artırmak için tercih edeceğiniz seçenekler, makineler ve aksesuarlar Teknofinal farkı ile sizlerle buluşuyor.

Transfer baskı ve sublimasyon baskı, dijital baskı yöntemlerinde kullanılan farklı iki baskı teknolojisidir. Transfer baskı, farklı yüzeyler üzerinde kullanabileceğiniz bir baskı çeşididir.

Mürekkep, bir film tabakası ya da özel bir transfer kâğıdına aktarılarak ısı ve basınç ile yüzeylere nüfuz etmesi sağlanır. Naylon, pamuk, deri, seramik gibi farklı malzeme türlerinde kullanılabilir. Kişiye özel kupa bardak, özgün giyim ürünlerine transfer baskı kolaylığı ile ulaşabilirsiniz.

Süblimasyon baskı ise daha çok polyester ve polyester karışımlı kumaşlar üzerinde uygulayabileceğiniz bir dijital baskı yöntemidir.

Sublimasyon Transfer Baskı Makinesi

 Yüksek kalite, canlı renkler ve dayanıklı kullanım özelliğini birleştiren sublimasyon transfer baskı makinesi, transfer baskı için tasarlanmış özel bir makinadır.

Bu makine ile yüksek kalite baskı ürünlerini seri üretime geçirebilirsiniz. Profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen sublimasyon 3D transfer baskı makinası, yüksek çözünürlükteki baskılara ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Sınırsız renk seçeneği sunan makinalar, çevre dostu ve ekonomik çözümler ile kullanıcıların en çok tercih ettiği makineler arasındadır.

Sublimasyon 3D transfer baskı makinesi, 3 boyutlu nesneler üzerinde de kullanabileceğiniz özellikleri barındırır. Kişisel hediyelik eşya, promosyon ürünler, cep telefonu kılıfları gibi birçok ürünün baskısı için idealdir.

Sublimasyon transfer baskı makinesi yüksek çözünürlük ve otomatik işlem özellikleri ile profesyonel kullanıcılara hizmet ediyor. Transfer baskı kâğıdı üzerine aktarılan görüntü, film tabakası ya da transfer kâğıdı aracılığı ile baskı işlemini gerçekleştirir. Polyester ve polyester karışımlı ürünlere baskı yapmak için uygundur.

Bu makine, düşük maliyetli bir yatırımla yüksek kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlıyor. Yüksek hassasiyetli baskıları, kişisel kullanımınız içinde oldukça uygun bir modeldir.

Sublimasyon Baskı Makinesi

Sublimasyon baskı makinesi, sublimasyon baskı işlemleri için özel tasarlanmış makinedir. Bu makine ile baskı işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Polyester ve polyester karışımlı malzemeler üzerinde kullanabileceğiniz ürün, hızlı ve kolay baskı işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır.

Düşük maliyetli bir yatırım olup küçük çaplı işletmeler için oldukça idealdir. Sublimasyon baskı makinesi, mürekkebi direkt kumaşa uyguladığından dolayı mürekkep tüketimi, sublimasyon transfer baskı makinasına oranla daha yüksek olabilir.

Kolay ve hızlı bir çözüm için sublimasyon baskı makinasını tercih edebilirsiniz.

Tekstil Baskı Makinesi

Tekstil baskı makinesi, kumaşlar üzerinde yüksek kalite baskı olanağı sunan makine türüdür. Bu makineler ile kumaş üzerine mürekkep püskürtülerek yüksek çözünürlük sağlanabilir. Büyük boyutlarıyla işletmenizde seri üretime imkân tanıyor.

Pres Makinası

Pres makinası; deri, kumaş ve diğer materyaller üzerine baskı yapabilmek için kullanılıyor. Bu makineyle basınç ve ısı yönteminden faydalanarak tişört baskısı, sweatshirt, şapka gibi giyim ürünleri oluşturuluyor. Farklı basınç ve sıcaklık ayarlarına sahip makineler mevcuttur.

Baskı Makinesi Fiyatları

Baskı makineleri fiyatları, makinenizin boyut, kapasite ve fonksiyonelliğine göre değişkenlik gösterebilir. Daha temel ve küçük modellerden büyük endüstriyel uygulamalara kadar özel tasarlanan yüksek kapasiteli makinelere, Teknofinal aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Baskı makinesi modelleri, yüksek teknoloji ile donatıldığından birçok özellik ve işlevselliğe sahiptir.

Sizin ya da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik olarak bütçenize en uygun baskı makinesi seçimi alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Uzun vadede tasarruf sağlayabilmek ve işletmede verimliliğinizi arttırmak için hayalinize uygun model ile Teknofinal aracılığı ile tanışabilirsiniz.

Sublimasyon baskı makinesi fiyatları ve tişört baskı makinesi fiyatları; baskı alanı, makine boyutu, baskı kafa sayısı ve baskı hızına göre değişkenlik gösterebilir. Küçük boy makineler, orta boyutlu sublimasyon baskı makinesi ve endüstriyel boy baskı makinesi arasından işletmenize uygun modeli seçebilirsiniz.

Ayrıca süblimasyon transfer baskı sistemleri yanı sıra, makinanızın ihtiyacı olan kâğıt, mürekkep, sarf malzemelerine uygun kategorimizden ulaşabilirsiniz.

 

Eğer süblimasyon baskı makinesi fiyatlarına ve diğer gerekli olan ürünlerin fiyatlarına bakarak karşılaştırma yaparsanız set olarak aldığınızda çok daha uygun fiyatta olmaktadır. Süblimasyon baskı yapacak olanlar için sadece pres baskı makinesini almakla bitmiyor. Transfer kâğıtlarına, süblimasyon mürekkeplerine ve süblimasyon ürünlerine ihtiyacınız olacak.

İçerisine transfer baskı makineleri de dahil olan sizler için özel olarak hazırlanan süblimasyon baskı setlerini teknofinal.com’dan inceleyebilirsiniz. Ayrıca birbirinden uygun fiyatları siteye bayi olduğunuzda görebilir ve ancak bayi olduğunuzda bu fiyatları kullanabilirsiniz. Bunun için sitede bulunan ‘Bayi Kayıt’ butonuna tıklamanız ve ardından karşınıza çıkacak olan formu doldurmanız yeterli. Sonrasında mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcisi bayiliğinizi onaylayacak ve bu sayede de toptan fiyatlardan faydalanabileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.